Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert bocsatotta meg a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bocsatotta meg a ferfi hogy a felesege megcsalta többször is?

Figyelt kérdés
1 et megbocsajt az ember még na de 2 ot?

jan. 28. 08:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%

Furcsa nekem, hogy baleknak, luzernak nevezitek a ferjet, aki megbocsat a hutlen felesegenek. Amivel egyebkent egyetertek.

De amikor az a kerdes, a feleseg miert bocsat meg, ha ot csaljak, arra altalaban az a valasz hogy “mert egyedul nem tudna felnevelni a gyereket” “hogy oldana meg anyagilag” es a tobbi. Ahelyett, hogy szimplan az igazat irnank, ami az, hogy labtorlo. Ugyanugy a ferfi es a no is.

Kiveve ha nincsenek gyerekek, mert akkor nyilvan nem kell kit egyedul felnevelni.

jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
45%

#11

Írták már a feleségekre is, hogy lábtörlők. Én legalábbis írtam már, de olvastam másoktól is.

jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
48%
12: hat, mostanaban en nem ezeket olvasom. Tulsulyba kerult a merlegeles, a mentegetes, hogy vajon miert bocsat meg. Regebben siman lezartak azzal, hogy nincs onbecsulese a nonek, manapsag eloterbe kerultek az anyagiak. Akar itt, akar fb-os csoportokban, sot a redditen is. Azt pontozzak le, aki leirja, hogy gaz a megalkuvas.
jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%
Talán ,mert szexuálisan nem tudja kielégíteni,viszont nagyon szeretik egymást,így megbocsát.Mérlegre kell tenni a szerelmet,szexet,bolgogságot,nyugalmat ...és amerre billen a mérleg,azt választja általában az ember.Kinek-mi fontosabb és persze kinek-milyen a természete. Nem tudom miért kell elítélni a másikat,nem vagyunk egyformák ,nem látunk be a falak közé,de közünk sincs hozzá. Attól,hogy valaki máshogy dönt,mint mi döntenék,nem rosszabb ember,az rosszabb,aki ítélkezik.
jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg..
jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Impotens.
jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Itt a ferfinak lehetne mas is szoval nem mondanam hogy attol fel hogy egyedul maradna.sőt van is olyan jelolt aki tetszik is neki, tehat nem mondanam baleknak, olyan verzio nincs hogy mert szereti feleseget es inkabb megbocsajt neki mert ez még mimdig jobb mint szakitani?
jan. 28. 11:35
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy annyira előnyös ez a verzió, hogy hagyja magát újra átverni az asszonynak, ha megint másra kezd majd viszketni a nemi szerve.
jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért nem hagyott el, mert olyan megszállott volt velem kapcsolatban.

Inkább tűrte ezt is, pedig nem tudta túltenni magát rajta.

jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%

Az én férjem is megszállott.

Naponta hivogatott, sírt hogy nélkülem nincs értelme az életének stb. A szeretőm alkalmatlan volt még egy párkapcsolatra is , úgyhogy amikor a szeretőm elmesélte hogy elmegy a lányával wellnesezni, a férjem meg akkor hívott el szoboszlóra üdülni, szakitottam a pasival. És kibékültem a férjemmel.

Nekem hiányzott hogy valaki a tenyerén hordozzon és én ezt a férjemtől kaptam meg akkoris amikor elköltöztem. A másik pasi pedig egy szál virágot is sajnált tőlem. De aki a szeretőm volt, azóta is egyedül van, meg a lányával jár ide oda , engem nem vitt sehova nekünk nem volt közös program.

Szerintem minden nő megérdemli hogy valaki a tenyerén hordozza.

jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!