Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párom sokat van mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom sokat van mostanában egy fiúval de állítása szerint ez csak barátság és hogy ilyen friendzónába van ez a pasi akkor teljesen megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Sokat van mostanában egy pasival párom azt mondja ez csak barátság mert nincsenek barátai (valóban nincsenek) és hogy ilyen friendzónába van ez a pasi...
jan. 29. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát lehet hogy csak barátság, de én nem haverkodnék fiúkkal abban az esetben, ha tudom, hogy a páromat ez zavarja.
jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Friendzone azt jelenti, hogy a pasi többet akar tőle és ő barátzónába rakta. Ez nem igazán jó dolog.
jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Nem tudom hogy ő hogy értette ezt..... és miért nem jó dolog ha párom nem akar tőle semmit?
jan. 29. 08:12
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ. Ha új ismeretség, akkor nem lennék nyugodt. Ha ezer éve ismeri, akkor igen. Ha a srácnak van párja és nem kettesben találkozgatnak, hanem négyesben, tehát engem is bemutatott neki, az megint pozitív. De ha inkább kettesben szoktak találkozni, és nem mutat be, nincs közös program, az megint gáz.

A friend zone meg leginkább azt jelenti, hogy a srác többet is szeretne. Szóval....

jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

A párod ha tudja, hogy a fiú többet szeretne tőle és annak ellenére "barátkozik" vele azt jelenti, hogy talonban tartsa mint potenciális partner, vagy egótunningra és az nagyon csúnya dolog veled és vele szemben is.

Ráadásul nem mentség, hogy nincsenek barátai. Miért nem lányokkal barátkozik amúgy? Miért pont olyan fiúval akar, aki meg akarja dugni?

Érted... Hülyének néz téged is meg őt is. Nekem ilyen lény nem kéne, de te tudod.

jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
fél éve ismerte meg a munkahelyén
jan. 29. 08:21
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

És nők arra nem dolgoznak, vagy mi? Szerinted megcsal.

Na ha nem bízol benne akkor minek vagytok még együtt? Ugye tudod ha elkezded tiltani tőle vagy választás elé állítod ő ugyanúgy tartani fogja vele a kapcsolatot? Te is lehetnél a barátja és partnere egyben nyugodtan. De mivel nem vagy neki elég azért őt is kihasználja meg mivel ő se elég neki téged is megtart.

Bizalom nélkül nem lehet kapcsolatot fenntartani, de egyértelműen van okod bizalmatlansághoz. Ahogyan ő viselkedik egyáltalán nincs rendben és jobban teszed ha kidobod.

jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nyitott szemmel járnék.
jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Biztos lehetsz benne, hogy kefélgeti a pasi.
jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a bizalmi duma is milyen rossz .. sokan biztak a parjukban elengedtek barhova nem olvastak semmibe bele azt megcsaltak oket.. ez szerintem nem csak szimpla bizalom..
jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!