Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek a mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mostanában"divatos"sugar kapcsolatokról? Mi véleményetek nőként és férfiként ha benne vagytok? Érdekelnének a tapasztalatok. Mit ad az egyik félnek és mit a másiknak . Akkor is érdekel ha pénzt adó és / elfogadó fél vagy .

Figyelt kérdés

#Barátság extrákkal #sugarbaby #nő idősebb férfivel #támogatás szexért
2023. aug. 11. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hajrá, akinek rendben van. Nem izgat.
2023. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, de én biztosan nem mennék bele ilyesmibe. Ha már kapcsolat, az alapuljon őszinte érzelmeken.
2023. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Mostanában divatos? Régen csak ezek voltak, apa.
2023. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Semmi bajom vele, tobb ferfival is talalkozok, havonta olyan 1.5 millio jon ki, lakber helyett a tulajdonos neha fel szokott jonni 2-3 hetente szoval azert se kell fizessek.
2023. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ilyenben benne - ez a saját értékítéletembe nem fér bele. De nem ítélem el akkor, ha mindkét fél korrekt és lefektetni teljesen pontosan, hogy mik az elvárások és ki mit ad bele. Akkor lehet sztem problémás a dolog, ha az adott kapcsolat igazából sugar kapcsolat, de az egyik fél azt hiszi, hogy nem az, mert a másik átejtette. Pl. a nő kihasználja a pasit, aki azt hiszi, szereti a nő, csak a pénz miatt, vagy mondjuk a kiscsaj van belezúgva a pasasba, az meg még tart maga mellett 3 egyéb ilyen csajt, vagy ha egyszer nem hajlandó vele a nő lefeküdni, akkor már fenyegetőzik vagy kidobja. Na de ha meg vannak egyezve, és mindenki tartja magát a megbeszéltekhez, tiszta ügy. Az meg, hogy ki mit kap és ad, az nagyban függ a felek kívánalmaitól és a férfi tehetősségétől és a nő korától, kü.lsejétől főleg.


Nekem egy olyan ismerősöm volt, aki nőként volt egy ilyesmi kapcsolatban, de nem volt letisztázva, hogy ez sugar kapcsolat... a pasas volt az inkorrekt kettejük közül, a csaj szerette. Ment az ajándékvásárlás ezerrel, de közben a pasas megcsalta meg el is kezdte irányítani, hogy melyik barátnőivel találkozhat, mit csinálhat, mit nem tehet, hogy öltözködhet. Nos, a pasas annyiban nem volt elővigyázatos, hogy nem nézett utána a csaj családi hátterének, nem tudom, miért hitte azt, hogy biztos csóró... apuci elég befolyásos volt, elég volt kicsit befenyítenie a pasast, meg sem mukkant. De ilyen esetben, ha a lány tényleg szegény a támogatás nélkül, azért könnyű kiszolgáltatottá és szolgává tenni.

2023. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös köszi a választ.

Nagyon jol körülirtad.

2023. aug. 14. 07:49
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem férfiként csak rossz tapasztalataim vannak. Én azt látom, hogy a legtöbb nő ahogy a kérdésben is fogalmaztál, csak divatból akarja csinálni, de valójában fogalma sincs róla, hogy miként működik ez.


Tavaly tavasszal indult egy ilyen kapcsolatom. Meglepetésemre a lány már az első alkalommal közölte velem, hogy neki van rendes párkapcsolata is, és az mellett csinálja. Először meglepődtem, de azttán azt gondoltam, biztos hazudik. Mindenesetre egész nyáron nem tudtam vele elutazni sehová, mert mindig a párkapcsolatára hivatkozott. Lényegében olyan volt mintha egy sima prosti járt volna hozzám, csak drágábban. Ezt fél évig csináltam, aztán búcsút intettem a lánynak.


Aztán most nem rég ajánlkozott fel egy lány pont itt az oldalon, hogy ő benne lenne. Elkezdtünk beszélgetni, és kiderült, hogy ráadásul egy településen élünk, így sima volt a dolog. Megvolt az első találkozó, aztán megbeszéltük, hogy lesz folytatás. Pont ma lett volna esedékes a második találkozó, de erre már elfelejtett eljönni.

2023. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es ,Köszönöm a hozzászólást ez erdekes tapasztalat . És anyagi juttatást adtál neki akkor mikor talalkoztatok, es volt szex is?
2023. aug. 15. 07:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, adtam neki pénzt, és minden úgy volt ahogy megbeszéltük.
2023. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én voltam többször is sugardady és nagyon szerettem a dolgot. Ez nem olyan mint a sima prostituálttal való kapcsolat hanem kb mintha egy laza párkapcsolat lenne előre jól megbeszélt és lefektet dolgokkal. Viszont nagyon nehéz megfelelő társat találni benne mindkettő félnek (ezt lányok is többen mondták azért írom így).
2023. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!