Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebukhat ha profi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukhat ha profi?

Figyelt kérdés

Úgy érzem titkol valamit. Üzeneteket mindig törli mióta együtt vagyunk (2 éve 30-35+). Előttem soha nem nyit meg messengert csak ritkán, se vibert. Híváslistát is mindig törli, azt mondja azért mert idegesíti ha felhalmozódik minden, nem átlátható. A telefonja mindig némán van ha velem van, és ezek mindig így voltak. Ok nélkül nem állok le veszekedni, de ha kiderülne valami akkor abba beleállnék.


Ki milyen módszert alkalmazna? Nyomkövetős okosóra pl amit bent hagynék a kocsiban? Hangrögzítő? Ki mivel derítette ki a megcsalást?


márc. 23. 23:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg egy olyan kapcsolat kell neked amiben így nyomozgatni akarsz?

Engedd inkább el.


Egyébként mit tudsz meg abból, ha nyomon követed a kocsiját???

Ha ennyire fontos akkor rendelj kínából GPS-es nyomkövetőt és rakd fel az autóba valahova..

márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Pont így vagyok én is…

A szakítás határán…

márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Azt azért megkérdezném, hogy te honnan tudod, hogy törléi a híváslistát?
márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Annyira nem profi, ha gyanúsnak ítéled :D
márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Másnapos Sárkány ***** válasza:
73%
Azért én felkeresném Sherlock Holmest a helyedben. Amúgy is túl sokat kokainozik mostanában, legyen már kis munkája, majd ő kiderít mindent!
márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Egy nő ezt érzi szerintem, ha gerinctelen egy férfi…csak nehéz meghozni a megfelelő döntést.

Nyilván a kérdező ki tudja nyitni a telefont és onnan tudja. Az is lehet, hogy a párja is tud a telefon kinyitásokról és ezért töröl dolgokat.

Ez egy oda-vissza bizalmatlansági játszma.

Ki tudja meddig lehet ezt idegileg bírni…

márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni erről a problémáról ebben a fázisban teljesen felesleges már.
márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Akkor miért nem rak rá kódot? ÉS egyébként sem logikus. Minden törölni sokkal furcsább, mintha csak a kompromitálló dolgokat törölné. Szóval szerintem telefon ügyben igazat mond a pasi.
márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy egyszer belépett a híváslistájába és törölte, ezt pedig láttam. Én nem nyúltam a telefonjához, csak kétszer, akkor is szóvátette hogy mit nyúlok én az ő telefonjához. Mikor még nem nyúltam hozzá, akkor is törölte. Ha az anyjával beszélt még azt is törli, mindent töröl.
márc. 24. 00:21
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Sunyi egy pali

Nem bíznék benne egyáltalán

Aki a telefonját dugdossa azt okkal teszi

márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!