Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nincsen senkije és én képzelőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen senkije és én képzelődöm, vagy ennyire profi?

Figyelt kérdés

Még csak 1hónapja költöztem össze a pasimmal, akivel 1,5éve járok.

Az elején élveztem a dolgot, de elkezdtem aggódni, mert reggel 7kor elmegy otthonról (oktatásra jár, amit a munkahelye fizet és kell a szakmájához) és utána még melóba is megy...szóval kicsit kevés az együtt töltött idő.

Én alapból gyanakvó és féltékeny típus vagyok, és bevallom most totálisan elborítja az agyamat a bizalmatlanság meg a kétely...

A dolog abból indult hogy gyanakodni kezdtem amiért mindig megkérdezte hogy mikor érek haza-ha Ő otthon van.

Erre azt hittem,hogy felvisz hozzánk valami nőt.

Mostanra minden gyanús...ma amikor hazafele jött kocsival a vizsgájáról hívtam, de nem vette fel-azonnal arra gondoltam hogy tuti valami csaj ül mellette és megy az entyem-pentyem...rá 2percre visszahívott... de addigra full ideg voltam...

A kapcsolatunk megromlott a gyanakvásom miatt, alig szólunk egymáshoz...és tudom hogy ez így rossz...de úgy érzem van valakije...mégsem találok semmit. Sem üzenetekben,hívásban...laptopon, facen...sehol..és nincs is konkrét személy akire gyanakodnék.. csak mivel messzire jár naponta reggel oktatásra így attól félek hogy ott ismert meg valakit...


Bizonyítékom nincsen...de féllek hogy van valakije...

Az elején tudtam vele erről beszélni, elmondta hogy sosem csalt meg és álljak le.

Mára már beszélni sem hajlandó erről csak összeveszünk...


Kezdek bekattanni...gyomoridegem van.

Nem tudom hogyan jöhetek rá ha megcsal.


Nincs bizonyítékom, nem viselkedik furábban, csak annyi hogy a hajtás miatt fáradt, stresszes és ingerültebb...meg ugye hogy balhézok vele-így velem is undokabb.


Komolyan nincsen senkije, vagy azért nem találok egy jelet sem mert ennyire vérprofi???


Ő30F én 23L


2016. jún. 1. 17:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőktől mentsen meg a sors!
2016. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van valakije.
2016. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

az oktatásra inkább férfiak járnak, mivel férfias a szakmája.

De nem tudok lehiggadni.

Nem tudok hozzábujni..mindig vádolom..olyan érzésem van mintha osztoznom kellene rajta...

Nincsenek gyanus hivások...új ismerősei sem, és nincsenek fura sms-ek sem. Meg ugyanannyit telefonozik mint eddig...mégis bennem van hogy átver..


Már nem tudok mit kitalálni... hogy lebuktassam.

A zsebeit is megnéztem...a kocsiját..semmi...

2016. jún. 1. 17:21
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Fúh de hülye vagy. Remélem otthagy.
2016. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%
bizzd meg egy ismerősödet,kövesse egy nap mindenhova,észrevétlen.
2016. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 eset lehetséges, de egy biztos: ha ezt sokáig fogod folytatni akkor vagy otthagy a fenébe vagy semmit nem fog neked elmondani és bizonygatja tovább az ártatlanságát. Tapasztalat. Az én feleségem is betegesen féltékeny, ezért már szinte semmit nem merek neki elmondani amiben egy másik nőnemű személy is van.
2016. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerencsétlen pasi..


Igen, paranoiás vagy, beképzeled a dolgokat. Élvezed, hogy konfliktust generálhatsz? Jó érzés tönkretenni ezt a kapcsolatot?


Ha van egy kis esze, hamarosan tényleg nem lesz senkije, mert úgy kivág a kombinálásod miatt, mint azt a bizonyos macskát.


Kezeltesd magad, komolyan.

2016. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
És a hab a tortán, hogy egyedül fogsz maradni. Macskás nőci leszel, talán még őket is elijeszted egy idő után, kitudja... Változtass magadon, mert nem lesz jó vége, nem sok ember tolerálja az ilyeneket, se rövid se hosszú távon. Ergo nagyon kell hogy szeressen most a pasid hogy ennyi hajcihőt kibír...
2016. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
99%

Én sosem értettem ezt a görcsös bizonytalanságot. És ha megcsal? Akkor mi van? Szerintem amit te most magaddal meg a kapcsolatotokkal művelsz az még annál is rosszabb, mintha fűvel, fával kefélne!


Egyszer megkérdezte a barátnőm, hogy én, hogyan tudok ennyire vakon bízni a páromban. Erre én azt mondtam, hogy azon túl, hogy rászolgált a bizalmamra, én úgy döntöttem, hogy szabad emberek vagyunk mind a ketten szabad akarattal. Abban a hitben nem ringatom magam, hogy én vagyok a világ legjobb nője, mert ekkora hazugságtól nemhogy a plafon szakadna le, de egyenes megbomlana a tér-idő kontinuum! Mi megbeszéltük, hogy inkább a balhé nélkül szétválás, mint megcsalás. Mivel szabad ember ettől függetlenül még dönthet a megcsalás mellett, én azonban nem vagyok hajlandó, ezen enni a kefét! Főjön az ő feje! Mert megcsalni sem leányálom a másikat. Azt magunkban tartani, vigyázni nehogy elszóljuk magunkat, vagy lebuktassuk magunkat. Ha akkora csődör előbb-utóbb le fog bukni, de addig is boldog leszek és tudatlan. Majd ráérek akkor körmöt rágni, ha az egész kiderült.


Szóval szerintem végy egy mély levegőt, lépj két nagy lépést hátra és végre vedd szemügyre a kapcsolatodat! Úgy istenigazából! Nézd meg miért is kell enned a kefét? Minek kell idegeskedned? Ha megcsal ki fog derülni, ha nem akkor feleslegesen nyivákolsz itt, és a végén lehet oda a kapcsolat is. Hinned kell abban, hogy jól választottál férfit, és olyan ember mellett vagy aki szeret, becsül. Ha nincs bizalom, akkor nincs szerelem sem! Csak egy illúziód a szerelemről. És szerintem megérdemeljük, hogy boldok legyünk, szóval ne rontsuk el a murit saját magunknak! ;)

2016. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahelyett, hogy kívül keresed a megoldást, inkább magadban kéne rendet tenni. Nagyon érezhető, hogy nem bízol eléggé sem magadban, sem a párodban. Úgy érzed, hogy annyira nem vagy jó nő, hogy veled maradjon? Hát, akkor értékeld át magadban a dolgokat és beszélj erről a barátodnak is.
2016. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!