Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik csak elvannak a hazassagu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csak elvannak a hazassagukba nem szeretik egymast mar ugy azok miert nem valasztjak a szeretot uj kapcsolatra?

Figyelt kérdés

márc. 30. 18:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
77%
4 nem ezt mondtam! Sok pasi a biztosabbat és a kényelmet szereti!
márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
55%
#11 ki ne szeretné a kényelmet? De ez kifogás a gerinctelen viselkedésre?
márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
74%

#8:


Te világosan mindent a férfiakra fogsz. Holott a nők ugyanolyan hűtlenek tudnak lenni mint a férfiak. Egy csomó házas, foglalt nőnek van szeretője nemcsak a foglalt, házas férfiaknak van szeretője!


Szerintem téged annyiszor megcsaltak már, vagy egyszer, de olyat puhantál, hogy azóta se bízol meg senkiben.

Bár lehet senki nem csalt meg hanem hallottad innen-onnan, olvastad és akkor be vagy tojva, hogy ugyanúgy járnál.


Ha megcsalás történik hosszú kapcsolatban, házasságban arról tehet a megcsalt fél is LEGALÁBB részben, nem pontosan a harmadik személy hibája.

Természetesen GUSZTUSTALAN megoldás a megcsalás és nem lehet felmenteni e fajta viselkedést a megcsaló részéről, de nem igaz, hogy csak az ő hibája, vagy a szeretőé.



Ha ennyire be vagy szarva oké, ne legyen párod, de akkor se igaz, hogy mindegyik férfi hűtlen féreg és az összes nő ártatlan barika!

márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
12 nem én bszk félre 😅...ilyet se állítottam.
márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

És a CSOK, babaváró, hitelek se mindenhol érvényesek, mármint, hogy azért nem válnak el. Léteznek még nagyon szép, szeretetteljes, békés házasságok. Csak te hiszed, hogy nem.

Ráadásul a gazdagok körében bármikor el lehetne válniuk és mégse teszik meg, mert a hírnév, a pénz még jobban számít nekik mint a szegényeknek!


A legalább részben részt meg úgy értsd hogyha valaki el akar válni nem muszáj neki megvárni míg a másik megcsalja!

Hogyha egyszer annyira szenved az a nő akkor váljon el ő. Bármikor bármelyik fél kiléphet a sikertelen házasságból, kapcsolatból. Az a baj, hogy nem mernek, olyan kapcsolatfüggők, hogy várnak a harmadik személyre, egyedül félnek létezni. Annyi az egész, hogy akinek hamarabb jön a harmadik személy az csal! Mindkettő megtenné nagyon sok esetben és ugyanúgy mindkettő csalja a másikat csak nincsenek nyitott kapcsolatban szó szerint.

márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
35%

Van aki aki nem a szeretőt választja.

Mert rájön h nincs közös jövő!

A házasság felelősség.

Nem rúgjuk fel egy dugópajti miatt.

márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanaz lenne a szeretővel is. Lyuk lyuk
márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ez pontosan így van.Amelyik férfi anyagilag megteheti és talál jobbat, az ott is hagyja a feleségét, esetleg ha ott is van gyerek marad és párhuzamosan alapít másik családot IS.

Amelyik nem válik ilyen esetben, annak csak kényelmi, anyagi okai vannak, semmi más.:)

márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
57%
#8 Én heteroszexuális nő vagyok, de már egy ideje azt hittem, hogy aszexuális vagyok.Pedig nem, csak megundorodtam a férfiaktól lelkileg.
márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg azzal házasodtak, akiről X éve azt hitték, hogy a nagy Ő, különleges, jobb, mint az addigiak. Nagy szerelem, nagy tervek, stb. Aztán eltelt az idő, és a nagy érzelmekből mi maradt?

A szerető sok esetben azért lett kiválasztva, mert prózai egyszerűsêggel nem jött más. Persze, van vonzalom, érzelmek, de koránt sem biztos, hogy van akkora a szerelem, mint a házastárssal volt az elején.

A megcsaló fél tudja, hogy az a szerelem se tart sokáig. Elmúlik, és akkor mi marad neki? Oda a család, alig látja a gyerekeit, fizeti egy életen át a hiteleket, miközben a közös otthon már rég oda. És akkor újra ugyanez még egyszer, meg még egyszer, újra és újra? Akkor inkább marad a langyos kakiban, hidd el, hogy nem olyan rossz az neki. Kényelem, biztonság, család. Az izgalmat, ami hiányzik, meg megadja a szerető. Sok esetben pont ez tartja össze a házasságot.

márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!