Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik csak elvannak a hazassagu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csak elvannak a hazassagukba nem szeretik egymast mar ugy azok miert nem valasztjak a szeretot uj kapcsolatra?

Figyelt kérdés

márc. 30. 18:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg az van benne némelyikbe, hogy a szeretővel sem lenne másabb egy idő után. Szóval, nem éri meg ugrálni. Meg van, aki tényleg elhiszi, hogy szereti a másikat és csak a vére hajtja és a szeretőit is váltogatja. Vagy egyáltalán nem is tud senkit szeretni. Szerintem sokan nem szeretik jobban a szeretőjüket, mint a férjüket/ feleségüket, csak szükségletet elégítenek ki.
márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam ha a kényelem kellene a házas férfinak a szerető mellett is megkaphatnaa kényelmet, ha a szeretőt választaná párkapcsolatra aszereto s mosna főzne stb lenne szex is. És nem gondolnám ha elválik a férfi kevesebet láthatná a gyerekeit. Akkor mennék át a gyerekek amikor akarnak. Ha a hazateladjak válás után abból a hitelt kilehet nullazni... szóval ha szereti a szeretőt meg jó vele nem értem miért nem lép ki h osszejojjonek. Miertjobb otthon afeleseggel elhidegulten. Miért jó h a szeretőt érzelmileg jobban szeretik alig tudnak találkozni mert bujkalni kell. Közbe meg vágyik a. Boldogságra de már a feleség nem adja meg. A szerető meg meegadna de nem valasztja
márc. 30. 20:23
 23/45 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira jó opció lenne a szerető, akkor már rég nem lenne a feleségével. Ez ennyire egyszerű. Mit nem lehet rajta érteni?
márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
93%

- Azért, mert nem szerelmes belé.


- Azért, mert a feleségéhez/férjéhez és a gyerekekhez jobban kötődik.


- Mert megfelel neki, hogy egyszerre két nőt/ két férfi nyomogat/nyomogatja.


- Mert attól tart, hogy a szerető megcsalná őt.



- A családi vagyon, kölcsön, bármi, maga a pénz ezerszer többet ér neki bárkinél és bárminél.

márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

22. Az a "baj" , hogy hiába a szex miatt lépnek sokan félre, mégsem akkora dolog, hogy borítsanak érte mindent.


A másik, hogy nem olyan nagyon biztos az, hogy otthon tényleg el vannak egymástól hidegülve, ugyanis rengeteg férfi adja ezt elő a szeretőnek, miközben ugyanúgy van szex a feleséggel is. Csak ugye ezt nem vallják be, mert akkor nem minden nő menne bele a játékba.

márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
90%
Azok is megerik a penzuket, akiket megcsalnak, tudnak is rola, megis a szeretot mocskoljak. Baszdmeg, a hazastarsad dugta masba/dugtak bele, pedig senki nem kenyszeritette oket ra. Sokan kepesek lemenni kutyaba, csak nehogy elvaljanak toluk, hiszen akkor vege a kirakatnak. Nemeket direkt nem emlitettem, mindket reszrol ugyanolyan gaz.
márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
75%
#26 pontosan. Nem a harmadik fél a hibás, ha valaki képtelen hűséges lenni :D Én nem is hiszek abban, hogy 20+ évig annak lehet lenni, értelmetlen manapság a házasság, mindenki esküdözik az oltár előtt és nem telik el pár év már felrúgják az egészet. Bohócműsor.
márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
56%
#26 és 27 így igaz!
márc. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőt sem szereti, csak egy eszköz arra, hogy kivonja magát fejben, érzelmileg és fizikailag a házasságából, de válik, akkor valószínűleg egy harmadikat fog megbecsülni annyira, hogy új kapcsolatba kezdjen vele. A szerető eleve egy alsórendű pozícióban indult, abból nem lesz feleség.
márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
100%
Az egó!Az hajtja a büdös parasztjait!Egy csomó férfit ismerek,akinek sokkal jobban néz ki a neje, mint a szeretője,de hízeleg az egójának,hogy ő bárkit megkaphat.Rohad a világ!!!
ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!