Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a feleségének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a feleségének?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kapcsolatom egy nős pasival. Mivel nem igazán tudott időt szakítani a találkozásra, ezért általában valami kamubalhét provokált otthon és ennek ürügyén jött hozzám. Mivel legutóbb több napra akartunk megszökni, óriási patáliát csapott otthon, amit később a felesége is folytatott telefonon és facen, így végül 5 napot voltunk együtt. Mikor hazament a feleségét nem találta otthon és nem is érte el. Kb.1 hét után érte el, amikor a nő bejelentette, hogy válni akar. Ezután a barátom, nem tudom szebben mondani, papucsüzemmódba kapcsolt. Nyílvánosan könyörög a bocsánatáért és hogy menjen vissza hozzá, hosszú, nyílvános bűnbánó posztokat tesz közé (amikben engem és a viszonyunkat egy szóval sem említ), a nő munkahelyère járkál virágcsokrokkal és van hogy sírva könyörög és ígér fűt-fát neki, a családtagjaival üzenget neki. Ezek után én egyszerűen nem tudok rá férfiként tekinteni. Elmondjam a feleségének a viszonyunkat, hogy még véleltlenül se adjon enki esélyt? Már belátom hogy én is és a felesége is jobbat érdemlünk nála.
ápr. 26. 11:53
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
89%
Még szép, hogy el! Ha visszakapná a feleségét, ugyanezt folytatná tovább, amit eddig, csak titokban másik szeretővel és nem veled.
ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretném tudni mint feleség..Szóval nem értem aki vak akar maradni.
ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
87%

Jó látni, amikor egy agresszív, narcisztikus állat lemegy pincsikutyába! 🤣🤣

Remélem, a feleség azóta beadta a válópert és viszi a fele vagyont magának!

49/F

ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, miért ekézik oly sokan a kérdezőt. " Mocsok vagy, szajha vagy, te sem érdemelsz jobbat, remélem jól megtép téged" Mire fel bántjátok?

A kérdező független, senkinek sem tartozik elszámolással. Nem kenyszerítette a f@szit semmire, gondolom én. A srác pedig nem szellemi fogyatékos, tudatában volt azzal, hogy mit vállal ezzel a kalanddal. Számomra teljesen érthetetlen, egy megcsalásnál miért a csaló fél partnerét hibáztatja minenki, miért nem a csalót?? Na ezt magyarázza meg nekem valaki!

F

ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
57%

Mégis, ki kinek fogadott hűséget? Mi köze a kérdezőnek az ő párkapcsolatjukhoz? Semmi, igaz? Akkor milyen alapon is ítéljük el a kérdezőt?? Meséljek!!


Az ügye mindenkinek megvan, hogy ha nem a kérdezővel, akkor valaki mással qrt volna félre a pasi?! Esetleg minden nap mással. Abban az esetben minden partnere egy utolsó rib-@nc lenne? Mert ő nem bír a f@ rkával?? Na nehogy már...

ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
64%

24 +25. Itt nem azt mondja senki, hogy a férj milyen rendes volt. De a szerető úgy ment bele a kapcsolatba, hogy tudta, nős férfival kezd, ráadásul azt írja a kérdező, neki csak egy kis szórakozás kellett. Miután ez megvolt köztük a férj vissza akar menni, ami ugye érthető, senki nem gondolta, hogy el akarja hagyni a feleségét, nem volt ilyen dumája a szerető felé, semmit nem ígért, nem hazudott ebben. Akkor most mire fel akar a szerető kitálalni? Erről van szó. Ez kb olyan mintha mi ketten ellopunk egy autót aztán megyek és feladlak mert te egy tolvaj vagy a szememben. Érted? Ők cinkostársak és erre a kérdező, aki a szerető elkezd moralizálni, hogy a pasi milyen szar alak.

Belement, tudta mibe, minden részlet tudatában, semmiben nem volt átverve a pasi által, megfelelt neki, hogy egy nős pasi szeretője legyen, aztán meg itt játssza a rendeset, ő akarja a "szemét férjet" lebuktatni, ő kitálal? Ez a legnagyobb szemétség és ezzel nem a férjet mentegeti senki.

ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
74%

#26 Én ezt értem, de ebben az esetben mégiscsak a pasi volt elkötelezve, mégpedig a felesége felé. A kérdező független, nincs elszámolnivalója senki felé. Miért lenne már cinkos a kérdező? Senki sem felelős egy másik, idegen ember döntéseiért. Ezt hívják személyes felelősségvállalásnak. Tudom, a pasik szeretnék megúszni, - amint ebből a történetből is kiderül - akár saját maguk megalázásával, férfiúi méltóságuk elvesztése árán is.


Szánalmas férgek... Mondom ezt férfiként!

És legyünk őszinték, ha egy nő lép félre, vagy mint jelen esetben egy független nő nős férfival, egy büdös s z a j h a. Ugyanez pasi esetében úgy néz ki, hogy a pasi egy szívdöglesztő sármos Casanova.... Hagyjuk.

egy igazi sziv

ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
72%
*****Bocsi a szövegfoszlányért az alján
ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
90%

#27: Felelőssége a feleséggel szemben nincs, de te mit gondolsz egy olyan emberről, akinek totál rendben volt az, hogy egy másik ember manipulálása, szó szerint kínzása árán tölt vele időt a faszi? Nem üzleti utakat kamuzott a csávó, hanem tudatosan generált veszekedés után napokra magára hagyta a feleségét, és ez a kérdezőnek oké volt (ha rosszindulatú feltételezésekbe akarok belemenni, valszeg imponált is). Mint párjának, nem tartozott felelősséggel a nőnek, de mint ember, igen.


Kérdező, a minimum az lenne, hogy kitálalsz a nőnek, de amilyen hulladék vagy, úgyse fogsz, mert rá fogsz jönni, hogy az a kib.szás a másik nőnek, ha a pasival marad, és eddig is a szenvedésére élveztél.

ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sajnálom, de nekem ugyanolyan erkölcstelenség szeretői státuszban lenni, mintha megcsalná a párját. Só sorry, én így érzem, így gondolom. Egyik sem jobb. Mindkettő pontosan ugyanolyan hulladék.💁
ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!