Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a feleségének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a feleségének?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kapcsolatom egy nős pasival. Mivel nem igazán tudott időt szakítani a találkozásra, ezért általában valami kamubalhét provokált otthon és ennek ürügyén jött hozzám. Mivel legutóbb több napra akartunk megszökni, óriási patáliát csapott otthon, amit később a felesége is folytatott telefonon és facen, így végül 5 napot voltunk együtt. Mikor hazament a feleségét nem találta otthon és nem is érte el. Kb.1 hét után érte el, amikor a nő bejelentette, hogy válni akar. Ezután a barátom, nem tudom szebben mondani, papucsüzemmódba kapcsolt. Nyílvánosan könyörög a bocsánatáért és hogy menjen vissza hozzá, hosszú, nyílvános bűnbánó posztokat tesz közé (amikben engem és a viszonyunkat egy szóval sem említ), a nő munkahelyère járkál virágcsokrokkal és van hogy sírva könyörög és ígér fűt-fát neki, a családtagjaival üzenget neki. Ezek után én egyszerűen nem tudok rá férfiként tekinteni. Elmondjam a feleségének a viszonyunkat, hogy még véleltlenül se adjon enki esélyt? Már belátom hogy én is és a felesége is jobbat érdemlünk nála.
ápr. 26. 11:53
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
30%

40

Ja és lehet meg is tépkedné kicsit a virág szírmait! :)

ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
64%
40# persze, hogy bosszú. Nyilván nem a feleséget nézi, hisz azt eddig se nézte miközben a pasival hempergett. Egyszerűen csak nem tudja bevenni, hogy nem kell a pasasnak és így akar bosszút állni miatta. De tálaljon csak ki, max őt utálja majd mindenki utána. A feleség, a volt szerető. A környékben meg lesz miről pletykálni. :D
ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is gáz ha a szerető kitálal. Kicsit olyan 1./ Ha az övé nem lehet ne legyen az asszonyé sem. 2./ Reménykedik hogy az első nő kidobja, így talán vele lesz. Szerintem szánalmas. Mondom ezt úgy, hogy szerelemből én is voltam szerető. Eszembe nem jutott, hogy tálaljak. Amikor vége lett szépen különváltunk. Úgy tudom azóta is szépen élnek otthon.
ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
59%

"Amikor vége lett szépen különváltunk."

Melyikőtök vetett véget a viszonynak?

ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!