Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a feleségének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a feleségének?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kapcsolatom egy nős pasival. Mivel nem igazán tudott időt szakítani a találkozásra, ezért általában valami kamubalhét provokált otthon és ennek ürügyén jött hozzám. Mivel legutóbb több napra akartunk megszökni, óriási patáliát csapott otthon, amit később a felesége is folytatott telefonon és facen, így végül 5 napot voltunk együtt. Mikor hazament a feleségét nem találta otthon és nem is érte el. Kb.1 hét után érte el, amikor a nő bejelentette, hogy válni akar. Ezután a barátom, nem tudom szebben mondani, papucsüzemmódba kapcsolt. Nyílvánosan könyörög a bocsánatáért és hogy menjen vissza hozzá, hosszú, nyílvános bűnbánó posztokat tesz közé (amikben engem és a viszonyunkat egy szóval sem említ), a nő munkahelyère járkál virágcsokrokkal és van hogy sírva könyörög és ígér fűt-fát neki, a családtagjaival üzenget neki. Ezek után én egyszerűen nem tudok rá férfiként tekinteni. Elmondjam a feleségének a viszonyunkat, hogy még véleltlenül se adjon enki esélyt? Már belátom hogy én is és a felesége is jobbat érdemlünk nála.
ápr. 26. 11:53
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdés, hiába nyomatjátok itt a hülyeséget.
ápr. 26. 18:45
 32/44 anonim ***** válasza:
79%
#31: Ja, hogy troll vagy. Jóvanakkor.
ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, ez a ferfi egy patkany. Amugy is elhagyná a no,de igy biztos hogy nem fogadja vissza
ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
Te tudod milyen a feleség, de ha vadmacska típus akkor inkább ne, mert tényleg még neked esik, annyit nem ér, hogy parókát kelljen hordanod hónapokig...
ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a történetben az lenne az egyetlen jó cselekedeted, ha kitálalnál a feleségnek a balhék hátteréről. Senki nem érdemli azt a poklot, amit ez a gyökér a nyakába zúdított, főleg, hogy most azon igyekszik, hogy az egészet semmissé tegye.
ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
36%
Inkább nem írom le, Kérdező, szerintem te mit érdemelnél...
ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt feleségként írom,hogy jól esett,mikor felnyitották a szememet. Mondd el,mert ez a gyökér nem érdemli meg,hogy a felesége visszafogadja. Nem csak a megcsalás miatt,hanem a sok szenvedés miatt sem,amit ezzel okozott neki.
ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

A férfi már akkor lemondott a feleségéről amikor ELDÖNTÖTTE,hogy hűtlen lesz! Akkor a feleség is hagy DÖNTSE már el,hogy kell-e neki a férje továbbra is!

Talán,lenne egy jobb élete a férje nélkül!

ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
51%

"Kérdező, a minimum az lenne, hogy kitálalsz a nőnek, de amilyen hulladék vagy, úgyse fogsz, mert rá fogsz jönni, hogy az a kib.szás a másik nőnek, ha a pasival marad, és eddig is a szenvedésére élveztél."

Milyen igaz!

ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
62%
Én szerintem csak bosszúból akar kitálalni, mert a csávó az asszony után puncsol és nem borít mindent miatta. Legalábbis nekem ez jött le abból ahogyan passzív agresszívan reagált a kommentekre. A bosszú pedig nem jó barát! Vissza fog még nyalni az a fagyi. Az asszony szerintem is megérdemli, de én is úgy gondolom, hogy tudja nagyon jól, hogy a férjecskéje más virágját öntözgette. Max így már arcot és nevet is tud társítani ahhoz a virághoz.
ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!