Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás a legjobb baráttal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás a legjobb baráttal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt gyanítom, hogy a barátnőm megcsalt, míg együtt voltunk és szerintem a legjobb barátom a ludas a dologban. Hogyan tudnám ezt kideríteni? Tudnátok adni tippeket, trükköket?

2012. ápr. 21. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy darabig figyeld őket, aztán kérdezz rá konkrétan úgy, hogy mindketten ott vannak. A reakcióikból ki tudod találni jó eséllyel.
2012. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Meséld neki azt, hogy a barátod nemi beteg, és milyen gáz, hogy a barátnője is elkapta.

Szerintem az arcáról rögtön kiderül.

2012. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miből gyanítod ezt? Bizonyíték?
2012. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Konkrét bizonyítékom nincs, csak túl sok "véletlen egybeesés" Csajnál nem tudok rákérdezni, mert már nem vagyunk együtt.
2012. ápr. 21. 21:09
 5/11 anonim ***** válasza:

"Csajnál nem tudok rákérdezni, mert már nem vagyunk együtt."



Akkor meg nem teljesen mindegy.

2012. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak nem a barátoddal van?
2012. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
most komolyan akkor mit számit?ha együtt voltak akkor neked lesz szarabb az éelted ha rákérdezel és nem akkor midneki megsértődik rád és neked lesz szarabb az életed
2012. ápr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van, hogy a kapcsolat szempontjából mindegy. Engem csak az érdekel, hogy a barátom miatt történt-e, vagy sem.
2012. ápr. 22. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi miatt gondolod, hogy megcsalt vele? Voltak erre utaló jelek?
2012. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, voltak erre utaló jelek, különben nem gyanakodnék rájuk.
2012. ápr. 22. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!