Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek elmondjam hogy őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam hogy őt is megcsalja?

Figyelt kérdés
Milyen következményekkel járna szerintetek,ha elmondanám exem új nőjének,aki miatt elhagyott engem,hogy már kétszer megcsalta velem?

2012. máj. 13. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom szánalmas...
2012. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom visszafogadni,és nem is akarom hogy járjon hozzám.Ez azért történt meg,mert én 6 éven át folyamatosan gyanakodtam nőkre akikkel megcsal,minden évre jutott egy,még a terhességem és a szülés időszakára is,mindent tagadott.bizonyíték híján,hittem neki.Most arra voltam kíváncsi,ki ő valójában? milyen emberrel éltem? Kire pocsékoltam 6 évet?Nekem ez tanúlság volt,és így már cseppet sem sajnálom hogy vége,megem okoltam a sok megcsalásért,de már látom,hogy mással is ugyanezt teszi,így nincs több önvád! Felszabadultam,az önbizalmam magam felé kezd visszatérni
2012. máj. 13. 21:49
 13/16 A kérdező kommentje:
11 miért szánalmas? kifejtenéd? nem vitázni akarok,csak véleményeket,hogy más volt e már esetleg hasonló helyzetbe,vagy mit tenne hasonló helyzetben?
2012. máj. 13. 21:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! De ezt a szánalmas bosszút felejtsd el. Ha azt akarod hogy szenvedjen a csaj... Nem elég szívás az neki, hogy azzal a férfival él?
2012. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne mondanod bármit. Ugyanis a pasi simán úgy forgatná a szitut, hogy te jössz ki belőle rosszul, az ex, aki olyan szerelmes, hogy kétségbeesésében olyan fantáziái vannak, hogy köztük még valaha lehet valami. Mindenképpen rosszul jönnél ki belőle, hagyd őket a francba, a pasival nem tudsz kicseszni, a nőnek meg épp elég kicseszés, hogy kifogta ezt a pasit.
2012. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ismeretlenXDD válasza:
ha mégegyszer megy hozzád a pasi, dobd ki, és akkor hívd fel a nőjét, h ez mégis miért járt nálad?! a bosszú igaz, h szánalmas, de ha naon akarod, akkor úgy tedd, h te ne szívd meg.
2012. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!