Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratom megcsalta a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megcsalta a volt baratnojet velem. Elfelejtett rola szolni, hogy parkapcsolatban van. Ez most derult ki.2 es fel eve vagyunk egyutt. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

"Elfelejtett rola szolni"


xDDDD

Besz*rok.

2012. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
uhh de tré, én biztos elhagynám!!!!! Honnan tudod, hogy téged nem csal e meg, és nincs neki még egy 3 is?
2012. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja, sajnos nem annyira vicces...
2012. jún. 10. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezt beszéljétek meg, de már nincs értelme ebből olyan nagy ügyet csinálni... 2 és fél év nagyon hosszú idő, sztem már ne kapd fel rajta a vizet
2012. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a sztorihoz hozzatartozik, h a lannyal januartol decemberig jart, 2009-ben. Mi 2009 tavaszan ismerkedtunk meg es kapcsolatunk tobb volt mint baratsag: romantikazas, flortoles, es egyszer le is fekudtunk... bar ereztem, h nem volt helyes, hisz "hivatalosan" nem jartunk. akkor meg fogalmam sem volt a masik lanyrol. Aztan jott a hulye pasi szoveg, h a valasa meg tul friss es nincs kesz egy komoly kapcsolatra, es hagytam is a fenebe. Kertem, h ne jelentkezzen tobbet. 3 honappal kesobb megkeresett, randira hivott es azt akarta, h komolyan jarjunk. Azota vagyunk egyutt, 2 es fel eve, es tegnap elott derult ki, hogy a romantikazos idoszkunk alatt O bizony parkapcsoltban volt, vki massal...
2012. jún. 10. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy csak én veszem észre? Ha megcsalta a volt barátnőjét veled, akkor ez fordítva is igaz nem? Vagy valami egy éjszakásnak indult? Amúgy meg te ismered... Megtenné veled is? Ha nem mitől fosol? Mindenkinek megvan a maga előélete, 2 és fél év alatt az ember sokat változik, komolyodik.
2012. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igy van a megcsalas oda-vissza megtortent, a kulonbseg annyi, hogy a lany semmit nem tudott/tud a letezesemrol... igen, ket es fel ev hosszu ido, es tudom, h engem nem csalna, de tudok benne bizni ezek utan? hol van a tisztelet es az oszinteseg???
2012. jún. 10. 20:27
 8/11 A kérdező kommentje:
ja, es egyaltalan NEM egyejszakasnak indult
2012. jún. 10. 20:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Komolyodas? iden 39 lesz a fiatalember...
2012. jún. 10. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:
te meg 20 .....(???)
2012. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!