Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de nagyon szeretem, hülyeség volt, megbántam! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sok-sok éve együtt vagyunk már, tini korunk óta, és volt egy időszak az életemben, amikor azt éreztem, nekem ő nem elég(testileg, mert lelkileg nagyon megértjük egymást).


Aztán megcsaltam, mert kíváncsi voltam. Milyen lehet mással? Milyen érzés? Megkaptam rá a választ... pocsék volt, főleg a lelkiismeretem miatt, de a fizikai érzés is eltörpült amellett, amit mellette érzek.


2009-ben csaltam meg, 2005-ben jöttünk össze(15 voltam).


De most újra mardos a lelkiismeretem. Tudom, hogy jobb lenne nem háborgatni a múltat, egyszer történt meg, többet nem fog, mert nagyon szeretem, minden rendben kettőnk között! De a belső hangom nem hagy nyugodni... álmatlan éjszakák, gyomorideg. Annyira bánt, hogy a háta mögött ilyet tettem, miközben szeretem!


Te mit tennél a helyemben? Elmondanád neki, ha tudnád, hogy ezzel fájdalmat okozol neki? Felmerül a legfőbb kérdés: elhagyna emiatt? Mert egyszer hibáztam, de megbántam?



2015. szept. 2. 11:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%

Ha én a helyedben lennék soha nem csaltam volna meg a páromat. Plusz, mi az, hogy kíváncsi vagy, hogy milyen mással? Ez egy süket duma, már bocsi.

Ha problémád van, beszéld meg a pároddal, nem gerinctelen módon félrek..félni egy másik sráccal.


Én nem dönthetek helyetted, hogy most mit csinálj!

Ha felnőtt vagy, akkor vállald is a tetteidért a felelősséget!

2015. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
46%
Ne mondd el.
2015. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
33%
Vannak gerinces emberek, meg vannak olyan lények, mint 2-es. Melyik lét vonzó a számodra?
2015. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mond el és viseld a tetteid következményét...nem kell túl magyarázni elmondod egyszerűen, neked ő nem volt elég és megcsaltad.

Ha elhagy megérdemled...

10 éve együtt vagytok és ha csak 1x csaltad meg talán megbocsájt...de évekig titkoltad...


Én megcsalást nem tudnám megbocsájtani, + a sok évi titkolózás még rosszabbá teszi...viszont lelkileg könnyebb lenne, hogy végre tudom, fájna, de legalább tudom...

Neked könnyebb lesz a lelked, a barátod meg majd eldönti mit reagál...


22F

2015. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%
Lehet ő is megcsalt már. Olyan régen volt már, 6 éve, hogy lehet nem nagy jelentősége van. Csak, ha elmondod, nehogy onnantól kezdve mindig gyanakodjon rád.
2015. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi gyors válaszokat!


Jelenleg távkapcsolatban élünk, ma este fogunk találkozni. Nagyon gondolkodom, hogy elmondom neki. Minden oké közöttünk, nincs gond, bírjuk a távolságot, nem veszekszünk, mindent meg tudunk beszélni. Akkoriban hülye voltam, a bogarat ültették szüleim a fülembe, hogy többet, jobbat érdemlek, és emiatt kíváncsivá tettek. Hát léptem... és rosszul döntöttem, félek, hogy egy rossz döntés miatt mindent elveszíthetek. A legjobb barátnőmön kívül senki sem tud erről a környezetemben.

2015. szept. 2. 12:05
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
6 év telt el, azóta megsem fordult a fejedben, hogy mással legyél gondolom, megbántad többet nem teszel ilyet fölösleges feltépkedni azokat a sebeket, ha ebben a 6 évben is minden rendben volt. Szerintem törődj bele. Tini korod óta ugyanazzal a fiúval voltál, ha senki nem tud róla nincs aki elítéljen nem kell szítani a feszültséget szerintem :)
2015. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%

nem a legjobb barátnő vagy az anyukád vagy épp a szomszéd bácsi miatt mond el! hanem magad miatt és miatta! a kapcsolat miatt!

téged addig fog mardosni a bűntudat, hogy vagy te hagyod el, vagy épp egy vitában odadobod és akkor robban a bomba...most nyugodt hangulatban közölve még talán meg is bocsájt, de indulatok közepette talán olyat tesz ami visszafordíthatatlan...egy ketyegő bombával akarsz együtt élni?


22F

2015. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%

Hát én biztos nem mondanám el ,még ha gerinctelen dolog is.

7 éve vagyunk együtt a párommal, mi is tinikorunk óta, (sose csaltam meg), nem élném túl ha elveszteném, főleg a saját hülyeségem miatt. Régen történt, nem lenne más értelme, mint,hogy Te könnyítesz a lelkiismereteden, viszont őt lelkileg összetöröd. Még ha nem is hagy el, valószínűleg oda lenne a bizalom, pláne ,hogy ennyi ideig elhallgattad előle. Márpedig az a kapcsolat ahol annyi a bizalomnak nem működőképes, pláne egy távkapcsolatban, ami alapesetben is nagyon próbára tesz egy kapcsolatot.

Most komolyan ha "megbocsát", mert annyira szeret (de közbe összetöri a dolog, csalódik benned), akkor Neked attól jobb lesz, akkor már nem lesz bűntudatod? Dehogynem!Akkor fog mindkettőtöknek igazán fájni. Szerintem az az igazi büntetés, hogy ezzel együtt kell élned. Szóval a helyedben inkább mindent elkövetnék, hogy boldoggá tegyem és így törlesztenék.

2015. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg mondd el!


Ha tényleg szereted, gondolj bele, hogy megérdemli, hogy tudja az igazságot!

2015. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!