Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de nagyon szeretem, hülyeség volt, megbántam! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sok-sok éve együtt vagyunk már, tini korunk óta, és volt egy időszak az életemben, amikor azt éreztem, nekem ő nem elég(testileg, mert lelkileg nagyon megértjük egymást).


Aztán megcsaltam, mert kíváncsi voltam. Milyen lehet mással? Milyen érzés? Megkaptam rá a választ... pocsék volt, főleg a lelkiismeretem miatt, de a fizikai érzés is eltörpült amellett, amit mellette érzek.


2009-ben csaltam meg, 2005-ben jöttünk össze(15 voltam).


De most újra mardos a lelkiismeretem. Tudom, hogy jobb lenne nem háborgatni a múltat, egyszer történt meg, többet nem fog, mert nagyon szeretem, minden rendben kettőnk között! De a belső hangom nem hagy nyugodni... álmatlan éjszakák, gyomorideg. Annyira bánt, hogy a háta mögött ilyet tettem, miközben szeretem!


Te mit tennél a helyemben? Elmondanád neki, ha tudnád, hogy ezzel fájdalmat okozol neki? Felmerül a legfőbb kérdés: elhagyna emiatt? Mert egyszer hibáztam, de megbántam?



2015. szept. 2. 11:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem mondanám el soha.
2015. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
65%
Ugy lenne tisztesseges ha elmondanad..de ne tedd, igy is mukodik:-) vele vagy boldog, gyond meg v nem is tudom..de ha elmondod folyton ott lesz a bizonytalansag kettotok kozott
2015. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Ez jó gondolat nagyon, hogy ha nem mondom el, azzal magamat büntetem. Ez tényleg így van! Azzal viszont, ha neki is elmondom, őt is tönkretehetem és magamat is. A felépített világát rombolom le, amiben ő jól érezte/érzi magát.


De nagyon gondolkodom, hogy őszinte leszek vele. Mivel mindent meg tudunk beszélni, reménykedem, hogy nyugodt, higgadt fejjel állna hozzá, de belül valószínű felemésztené magát.

2015. szept. 2. 13:09
 14/36 anonim ***** válasza:
77%

Az első megcsalós kérdés, amiben nem tűnik a megcsaló undorító, mocskos gerinctelen féregnek, akit legszívesebben addig ütnék, amíg mozog. :D


Szerintem mondd el neki, még az is lehet, hogy megbocsát. Ha nem mondod el neki, soha sem fogsz szabadulni a lelkiismeret-furdalástól.

2015. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi becsületes, erkölcsős embert egyrakáson! :o

Nem feltétlenül mondanám el!

És nehogy azt hidd, hogy ha megbocsájt akkor könyebb lesz, mert öszinte voltál! Utána fogod csak igazán rosszul érezni magad!

2015. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
65%

Nem felbujtani akarlak, de egy félrelépés, miközben mást szeretsz, soha nem lesz olyan, mintha mással lennél kapcsolatban, és őt szeretnéd.. Szóval esélyed sincs megtapasztalni, milyen jó vagy rossz lehetne mással, ameddig mindezt egy számodra semmit nem jelentő emberrel csinálod, miközben tudod, hogy "bűnt" követsz el.

Nem azért, mert helyeselném, amit tettél, de szerintem nem kellene elmondanod. Elenyésző esélye van, hogy szakítson veled, de te követted el a hibát, és ha elmondod neki, azzal te megkönnyebbülsz, és ő fog szenvedni. Ha 6 éve történt, és nyilvánvalóan nem fogsz ilyet tenni még egyszer, akkor felesleges mérgezni a kapcsolatot gyanakvással. Akkor, amikor tetted, el kellett volna mondanod, mert akkor valóban érdemleges döntést tudott volna hozni, hogy akarja-e veled folytatni. Most már történelem az egész. Egyébként ha te nem lépsz félre, de kiderül, hogy a barátod 6 éve ugyanígy félrelépett, tudni akarnád?

2015. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
45%

Szóval elmondod neki, így te megkönnyebbülsz, ő meg majd szarul érzi magát. Tényleg nagyvonalú ajánlat.


Ha ez megnyugtat, a hosszú kapcsolatok 80%-ban van megcsalás. A 10 évetek ugyan nem hosszútávú de elég hosszú, és mivel 15 évesen kezdted, őszintén szólva egy intelligens ember akkor is sejti, hogy volt már kalandod, ha nem mondod. De nem feltétlen szeretne erről tudni. Jól is sült el, ha nem tetted volna meg, már rég otthagytátok volna egymást. Kevés tinikapcsolat éli túl a harmadik évet.


Ha nagyon-nagyon muszáj elmondanod, mondjad, de nagyon kevés ember van, különösen 25 évesen, aki jól fel tudja dolgozni. Ha a barátod ebben a kategóriában van, azt magadtól is tudnád.

2015. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

17: Lehet, hogy te így gondolod, de én például nem.

Én szeretném tudni az igazságot, ha a leendő párom megcsal.

2015. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
69%

Ne mondd el!

nem könnyíthetsz a lelkiismereteden azzal, hogy bántod őt.

tanulj meg együtt élni vele!


Én 2002 óta élek ezzel a teherrel.

2015. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
66%

Nagy tévedésben vagytok ha azt hiszitek, hogy ő megkönyebbül és a srácnak huuuu de rossz lesz!

Nem! Senki nem fogja az után jól érezni magát!

A srác megbocsájt. De a tüske marad. Ez a törött váza már sose lesz olyan mint az új, csak ragasztgatott. (ha ismeri valaki a mondást)

Viszont a kérdező beszerez magának egy érzést.

"Most már tudja a fiu, hogy megcsaltam. Vajon mikor fog egyenliteni?"

2015. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!