Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de nagyon szeretem, hülyeség volt, megbántam! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sok-sok éve együtt vagyunk már, tini korunk óta, és volt egy időszak az életemben, amikor azt éreztem, nekem ő nem elég(testileg, mert lelkileg nagyon megértjük egymást).


Aztán megcsaltam, mert kíváncsi voltam. Milyen lehet mással? Milyen érzés? Megkaptam rá a választ... pocsék volt, főleg a lelkiismeretem miatt, de a fizikai érzés is eltörpült amellett, amit mellette érzek.


2009-ben csaltam meg, 2005-ben jöttünk össze(15 voltam).


De most újra mardos a lelkiismeretem. Tudom, hogy jobb lenne nem háborgatni a múltat, egyszer történt meg, többet nem fog, mert nagyon szeretem, minden rendben kettőnk között! De a belső hangom nem hagy nyugodni... álmatlan éjszakák, gyomorideg. Annyira bánt, hogy a háta mögött ilyet tettem, miközben szeretem!


Te mit tennél a helyemben? Elmondanád neki, ha tudnád, hogy ezzel fájdalmat okozol neki? Felmerül a legfőbb kérdés: elhagyna emiatt? Mert egyszer hibáztam, de megbántam?



2015. szept. 2. 11:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
59%
Ne mondd el. Pontosan azért ne, mert vele akarsz lenni. Ha elmondod, rohadtul meg fogod őt bántani, és te sem elszel nyugodt, hidd el. Az fog járni a fejedben, hoyg vajon tényleg megbocsátott-e, vajon mikor fog elhagyni mert rájön, hogy nem akar így veled lenni stb stb. Nem éri meg. Ha ezt megtudná, nem erősítené meg a kapcsolatot, csak romboló hatással lenne rá. Elmondani csak abban az esetben szabad, ha a másik srác mellett döntenél. Ha vele akarsz maradni nem szabad. 23/N
2015. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
sose mondd el. ha elmondod számíthatsz az egyedülmaradásra. de gondolom ezt szeretnéd
2015. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
76%

Nem mondanám el.

Hatéves "sztori". Már jócskán khmm.... elévült. Csak fölöslegesen terhelném vele a kapcsolatunkat.


Hogy mondjátok manapság?

Felejtős?

2015. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Végül is,hogy döntöttél kérdező ? Érdekel :)
2015. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ugyan most találkoztam a kérdéseddel, így az én véleményem nem releváns, de nagyon érdekel, hogy elmondtad-e neki végül.
2015. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 TatyóKirály ***** válasza:
50%

Ez a cigányozás nagyon üt - levezetted barátom, hogy ha cigány vagy akkor nincs erkölcsi tartásod (jobb ha tőlem tudod, hogy még a szocializálódott romák között se játék a házasság például, simán agyonverik a férjüket ha megcsalja), de ha meg nem vagy, akkor meg szintén nincsen, és ettől felsőbbrendű vagy. Csak gratulálni tudok hozzá


Egyébként ne mondjad el. Persze lehet itt jönni nagy moralizálással, meg az is igaz, hogy ha kiderül jön a kérdés, hogy miért nem mondtad el, biztos megbocsátom (akkoris, ha igazából nem bocsátaná meg). De ez senkinek nem lenne egy jó megoldás. Neki minimum borzalmas lenne (akkoris ha nem vallaná be), és neked is, mert látnád, hogy mennyire megbántottad. Tanuld meg elviselni a tudatát, minél előbb, mert egy idő után meg fel fog tűnni neki, hogy valami nincs rendben veled.

Régen volt, fiatal voltál, nem tetszett, sok-sok éve együtt vagytok azóta is. De ha megint felmerül benned, akkor talán majd most már hagyd el előtte, az most már valóban nagyon unfair dolog lenne.

2015. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, véleményeket!
2015. szept. 4. 13:33
 28/36 anonim ***** válasza:
69%
Látom nagyon sokan azt mondják ne mond el, régen volt stb stb.Mi a különbség egy megcsalásban ha öt éve vagy tiz éve vagy tegnap történt?Csak annyi ha nem mondod el akkor attól a pillanattól hazugság az egész kapcsolat.Öt éve, tiz vagy...
2015. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
65%
Egy pszichológus azt mondta nekem egyszer, hogyha valaki egyetlen egyszer csalt meg valakit, az csupán annyit jelent, hogy abban a pillatanban hiányzott valami, vagy csak puszta kiváncsiság. Ha rögtön lezárod és visszatérsz, akkor ennyi. Kész, vége. Ha valaki nem tudja lezárni és folyamatosan más után kutat, mással van, az azért van mert valami nem működik a kapcsolatában. Szerintem nyugodj meg, és légy boldog a barátoddal.
2015. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
28: hogyne, és ha ma nem ízlik a debreceni kolbász, akkor az mindig is pocsék volt. 5 éve, 10 éve is, és az is lesz mindig. Ja, mégse.
2015. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!