Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen lelkiismerete van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelkiismerete van az olyan férfinek aki több mint 10 éve házas, gyerekei vannak, állítólag jó a házassága, a felesége mindent megad neki az ágyban, ennek ellenére férje fűvel-fával csalja évek óta?

Figyelt kérdés
Hogy nem érez bűntudatot ha egy -egy hancúr után hazamegy és átöleli a feleségét?Szeretheti-e egyáltalán a feleségét,vagy csak megszokásból van vele?Hogy lehet egy életen át megalázni a párját és szórakozni más nőkkel?Tehát több szeretőről van szó,egyik-másik csak egy alkalomra mig valamelyik többszöri találkozásra is alkalmas.Mi a véleményetek az ilyen pasiról?????
2015. szept. 7. 16:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

* éven keresztül? :D

Eléggé sántít a történet.

2015. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%

Az #5 válaszoló egy fiú, pár napja olvastam egy kérdést, mely alatt pont ugyanezt írta le, és ott is lepontozták.

Attól, hogy odaírod, hogy NŐ vagy, még nem leszel az, undorító húzás!!!!

Egy ilyennel egyetlen nő sem ért egyet!

2015. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%

Ötös, most tegyük túl magukat azon hogy nem nő vagy hanem pasi (szándékosan nem írok férfit). Nézzük a két pontodat.

1. Engem pl nem kell anyagilag ellátni, egyedül is el tudom tartani a gyerekemet.

2. Érzelmileg hogy a fenébe gondoskodna rólam, ha megcsal és hazudozik nekem? Hiszen ezzel megaláz és női mivoltomat tapossa sárba.


Még valami: "szereti" a párját, miközben akikkel kefél azt leribized? Miért is? Lehet, hogy hazudott nekik, hogy ágyba vigye őket. (nem vagyok nős, külön élünk, nyitott házasság stb)Hosszabb kapcsolat? (nem vagyok boldog, nincs már közöttünk szex, el fogom hagyni stb.)


Szóval nem csak a feleségének hazudik hanem azoknak a nőknek is. Persze van olyan nő akit nem zavar, hogy nős a pasi, de van akit azzal kell levenni a lábáról, hogy elhiteti vele, hogy már kifelé kacsingat a kapcsolatból. De hogy azok között a nők között volt-e olyan akit behülyített és komolyan szerette őt, arra már ő sem gondol.


Gratulálok, így kell tárgyiasítani a nőket. A feleség és a rib0nc. A rib0ncot nem tiszteljük mert aláfekszik és odaadja magát, az asszony ugyanezt csinálja, szóban tiszteljük is, de gyakorlatilag megalázzuk és megcsaljuk.


Én minden nő nevében kikérem magamnak ezt a hozzáállást.

2015. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell ezt így túllihegni. A házaspárok 70-80%-a (alkalmanként vagy rendszeresen) megcsalja a másikat, a szex egyszerűen unalmas lesz egymás után, még a legnagyobb lepedőakrobatával is. Hiszen ez több az egyszerű testi igénynél, egyszerűen a kaland, a tiltott gyümölcs mindig izgatóbb (és ettől a szex is jobbnak tűnik mással) mint az évek, évtizedek óta megszokott, rutinszerű, berögzött mozdulatok, illatok, tapintások. Ezenkívül a "mindent megad neki az ágyban" általában óriási tévedésnek bizonyul, az emberek egy csomó titkos vágyukat nem merik bevallani a párjuknak, félve az elutasítástól, netán attól, hogy perverznek tartja őt a másik fél, ezzel esetleg veszélyeztetve azt, hogy az addig jól megszokott szex is elromlik pusztán amiatt, hogy a féltet titkos vágy visszatetszést, esetleg undort kelt a másikban. Nagyon kevés olyan párt ismerek, akik lazán, feszültség és gátlások nélkül tudnak a szexualitásról beszélgetni egymással, főleg 10 év házasság után. Enélkül pedig maradnak az elfojtott vágyak, amit előbb-utóbb kiélnek mással. Az emberek többsége tehát kimondatlanul nyitott házasságban él, csak ezt még manapság, az olyannyira liberális társadalmunkban sem illik kimondani, inkább szemérmesen, álszent módon szemet hunyunk felette, ahelyett, hogy szexkolóniákat hoznánk létre, ahol mindenki, férfiak és nők egyaránt, jól érezhetné magát, gátlások, hazudozás és a mérhetetlen mennyiségű frusztráció nélkül.
2015. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%

Szexkolónia, igen...


Istenem, hogy ide milyen beteg emberek járnak!

2015. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy az ilyen "férfi" érzelmileg visszamaradott. El tudom képzelni, hogy az ő értékrendje alapján tényleg szereti a feleségét és nem érzi azt bűnnek, rossznak, ha mellette szüksége van más pun.cikra is. Sok ilyen pasi van. Nekik ez nem probléma. Nem érzik át, nem érzik annak. A szerető számukra csak egy kis színt, életet visz az amúgy unalmas hétköznapokba. Itt nem arról van szó, hogy az asszony mit ad otthon és mit nem. z asszony kiteheti a lelkét...lepedőakrobatázhat egész nap...semmit nem ér. Nem emiatt lép félre az ilyen típusú pasi. A szerető az ilyennek úgy kell, mint másnak a falat kenyér.
2015. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
23%
14-es tökéletesen leírtad a dolgokat, csak ez az álszent társadalom lepontozott, de nem is vártam mást ettől az oldaltól :-)
2015. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért álszent az aki nem csalja a párját és ugyanezt visszafelé is elvárja?

De én nyitott vagyok. Ha a nőnek is szabad az ösztöneinek engedelmeskedni és mással hetyegni, akkor hajrá! Az a baj, hogy a legtöbb ilyen férfi lecserélné az asszonyt ha az megcsalná. Ez a baj. Tehát nem a társadalom az álszent hanem az ilyen csaló házastárs, aki eljátssza a nagy családapát és közben hazudozik.

2015. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
18-as hány éves vagy? Engem megcsalhatna a párom, mert nem tartom az embereket magántulajdonnak, mert egy kapcsolat arról szól, hogy még a másikat is birtokolni akarjuk... 38/F Pont az az önző aki magához láncol valakit. És az örök hűségbe az is beletartozna, hogy sok szex ami tabu mentes de ezt sok nő nem adja meg a párjának főleg több év együttélés vagy gyerek után. Ha ez meglenne nem lépne annyi ember félre, de mások a habitusok...
2015. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ez az 58%-os nagyon beteg egy ember :D

Vajon van neki "párja"? :D Kétlem... :D

2015. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!