Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen lelkiismerete van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelkiismerete van az olyan férfinek aki több mint 10 éve házas, gyerekei vannak, állítólag jó a házassága, a felesége mindent megad neki az ágyban, ennek ellenére férje fűvel-fával csalja évek óta?

Figyelt kérdés
Hogy nem érez bűntudatot ha egy -egy hancúr után hazamegy és átöleli a feleségét?Szeretheti-e egyáltalán a feleségét,vagy csak megszokásból van vele?Hogy lehet egy életen át megalázni a párját és szórakozni más nőkkel?Tehát több szeretőről van szó,egyik-másik csak egy alkalomra mig valamelyik többszöri találkozásra is alkalmas.Mi a véleményetek az ilyen pasiról?????
2015. szept. 7. 16:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

20-as képzeld van párom akit szeretek, meg gyermekem is, sőt egyszer házas is voltam, de lehet beteg vagyok igen.

Csak mert vannak vágyaim amiket nem teljesít a párom biztosan az én hibám...

2015. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Vágyaid? Amiket nem TELJESÍT a párod?

Figyu..nekem is van nagyon sok vágyam. Pl. szeretnék egy szép nagy házat, medencével...meg világ körüli utat...viszont a férjem nem tudja ezeket TELJESÍTENI, mert nincs annyi pénze. Mit tegyek? Keressek egy pénzes pasast?

Basszus. Egy párkapcsolat NEM így működik! Mindenkinek vannak vágyai, amiket nem biztos, hogy TELJESÍTENI tud a párja....de nem is azért van párunk ember! Ha nem, hát nem. Ez NEM jogosít fel senkit sem arra, hogy megcsalja így úgy vagy amúgy. Szerintem aki azt nézi, hogy úgymond mit TELJESÍT és mit nem a párja....az inkább ne bonyolódjon bele egy komoly kapcsolatba se. Az ilyennek nem való. Maradjon egyedülálló és kedvére váltogassa az alkalmi partnereket, akik majd TELJESÍTIK hol ezt, hol azt a vágyát.

2015. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Kedves 22-es szóval az sem elvárás, hogy rendszeresen legyen szex értem...Hú de nagy hülye vagyok, hogy havi 1 szexnél többet szeretnék... Én barom...
2015. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Épp az a baj, hogy te ELVÁROD hogy ennyi és annyi legyen..hogy így és úgy TELJESÍTSEN a párod. Tudod ez mennyire lelombozó?? Te szeretsz elvárásból, muszájból bármit is csinálni? Nem hiszem.... Esetleg ha nem elvárnád a teljesítést.....a párod is gyakrabban szeretne együtt lenni veled. Erre még nem gondoltál?
2015. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Miért hogyan kellene fogalmaznom? Nem parancsolok rá a páromra, hogy most legyen ha erre gondolsz. Szerintem egy egészséges embernek nem elég havi 1-2, még akkor sem ha én 5 évvel fiatalabb vagyok. Az elvárás csak egy szó amit ide írtam, de látom veled nem lehet értelmesen kommunikálni...
2015. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ti nők a hűséget elvárjátok az nem ELVÁRÁS??? De szerintem offoljuk a témát.
2015. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Csak mert vannak vágyaim amiket nem teljesít a párom biztosan az én hibám..."


Igen, a te hibád. Minek veszel el olyan nőt, aki nem elég neked, miért ígérsz neki örök hűséget? Nincs olyan apróbetűs rész, hogy az ígéret csak addig érvényes, ameddig érdekedben áll. Lehet válni, vagy lehet nyitott kapcsolatban élni, egyik sem bűn, és senki sem vágja át a másikat. A megcsalás viszont csak az alja emberek eszköze, akik egyrészt gyávák vállalni az igényeiket, másrészt önzők ahhoz, hogy szabad döntési szabadságot biztosítsanak a párjuknak, mert fennáll a lehetősége, hogy elveszítenék a kapcsolat kényelmét.

2015. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne offoljuk a témát, hanem beszéljük csak meg!

Én nőként igazad adok neked abban hogy a szex igenis lehet olyan elvárás mint a hűség, ha nem önhibáján kívüli okból tagadja meg a másik (betegség, impotencia stb.)

DE!!!

Ha a szex hiánya fellép, az első a beszélgetés. Őszintén, mi nők imádjuk a szexet ha jó szexről van szó, ha van orgazmusunk stb. Tehát ha a nejednek állandóan fáj a feje vagy fáradt, el kell gondolkodnod azon, hogy nem elégíted ki rendesen.

Tehát első körben megbeszélitek. Utána jön az hogy ha a helyzet nem javul,akkor párterápia. Még mindig pocsék a helyzet? akkor vagy nyitott házasság (de akkor ő is csinálhatja mással) vagy szétköltözés vagy válás. De nem megcsalás.


A mai világban már együtt lehet élni házasság előtt, tehát kitapasztalod azt, milyenek a párod szexuális igényei. Én úgy gondolom, ha te naponta szeretnéd, a párod meg kéthetente és téged ez zavar akkor nem érdemes házasodni, mert a helyzet a szülővé válással gyakran romlik.


38 éves nő vagyok és elvárom a hűséget és az őszinteséget. Elváltam, azért mert NEKEM volt kevés az évenkénti (!!) 1-2 aktus. Nem csalta meg a páromat, mindent bevetettem majd beleuntam és elváltam. Mert én nem tudnék hazugságban élni.

És ezt várom el egy férfitól is.

2015. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem én full értelmesen kommunikáltam....de úgy látszik, ha valaki nem ért veled egyet, azt te már meg sem akarod érteni.
2015. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem szereti, ezért csalja meg, ezért nincs bűntudata sem. Ráadásnak még gyáva gerinctelen kis senki is, mert annyi mersze sincs, hogy őszinte legyen a feleségével.
2015. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!