Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen lelkiismerete van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelkiismerete van az olyan férfinek aki több mint 10 éve házas, gyerekei vannak, állítólag jó a házassága, a felesége mindent megad neki az ágyban, ennek ellenére férje fűvel-fával csalja évek óta?

Figyelt kérdés
Hogy nem érez bűntudatot ha egy -egy hancúr után hazamegy és átöleli a feleségét?Szeretheti-e egyáltalán a feleségét,vagy csak megszokásból van vele?Hogy lehet egy életen át megalázni a párját és szórakozni más nőkkel?Tehát több szeretőről van szó,egyik-másik csak egy alkalomra mig valamelyik többszöri találkozásra is alkalmas.Mi a véleményetek az ilyen pasiról?????
2015. szept. 7. 16:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Az elvàràsokat, vàgyakat előre le lehet tisztàzni. Mikor a férjemmel összejöttünk, hamar megbeszéltük, hogy vannak dolgok amibe nem megyek bele.(3-mas, nem nyelem le, anàlis szex, végtermékkel kapcsolatos dolgok, szürke 50 árnyalata:) és abba sem, amit ő nagyon szeretett volna làtni, hogy én egy màsik lànnyal. Valamint az alapokat, mint hűség, őszinteség stb. Mondtam neki ha ìgy nem kellek, bele se kezdjünk. Kellettem neki...azòta is. Ennyi. Megbeszélés kérdése. Csak mert te lusta voltàl az igényeidnek megfelelőt keresni, nehogy màr a màsik szívjon. Remélem annyi eszed van, hogy nemi betegséggel nem fertőzöd meg szegényt.
2015. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!