Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért úgy dobott ki a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy dobott ki a barátnőm, hogy megpróbálta eltitkolni a megcsalást? (hogy van új kiszemeltje)

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 14:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Talán a kamu indok egyszerűbbnek tűnt neki. De nem láthatunk a fejébe, hogy miért így rendezte ahelyett, hogy őszintén megmondta volna, hogy a részéről már nem működik a kapcsolatotok, találkozott valakivel, akihez viszont vonzódik, jobb ha befejezitek.


Most már mindegy is, legalább annyi előnye van annak, hogy szakítottatok, hogy nem élsz tovább hazugságban. Gyorsan költözz, aztán próbálj meg tovább lépni.

2015. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Noren1989 ***** válasza:
25%

Ezt úgy hívják a nőknél, h tapintat, tudod.

25/F

2015. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Tényleg szemét voltál?

-kemény voltam vele, mert együtt éltünk és nem akartam, hogy széttartsunk, volt egy közös álmunk, trópusi nyaralásokról, önellátó házról, amit végig akartam csinálni. de neki csak addig kellettem amíg rendbehoztam a lakását az anyjáéknál. Ezt nem tudtam. Utána elkezdett amint kész lett, furcsán viselkedni, egyre többet veszekedtünk majd dobott. akkor is dobott volna szerintem, ha nem veszekszünk mert ugyanúgy megért volna rá, hogy menjek el egyedül akar lenni csak én szó nélkül eltakarodtam volna. amíg volt pénzem és el akartam menni öngyilkossággal zsarolt, azt hittem szenvedélyesen szeret.


Miért nincs annyi pénzed, hogy ne az utcára dobjon ki?

-megvárta amíg elveszítem a jövedelmemet, ő bebiztosította magát (egy okj képzéssel és hogy kapja az állami támogatásokat) és utána dobott ki. csak miután biztos volt a képzése és a pénze. addig nem, addig segítettem neki képzést találni.


Milyen beteg vagy? Nátha csak átmeneti állapot..

-tönkretette a nyarunkat egy betegség. haza kellett jönnünk a balatonról, pedig gyönyörű terveink voltak. antibiotikumot kaptam, hetekig szenvedtem betegen az ágyban. erre kezdte el magának mondogatni, hogy ő tartott el. végül még a pénz is elfogyott. még beteg voltam, nem volt pénzem, de elküldött így. közben elkezdett őgyelegni valaki mással.


Ő tartott el?

-megosztottuk a háztartásbeli munkákat. Én általában pakoltam, a műhelyet csináltam, építkeztem, barkácsoltam, és az interneten szerveztem a felújításokat, programokat, amíg ő főzött, mosott. bevásárolni mindig együtt mentünk el. ez jó közös program volt szerintem.

az én pénzem és az övé egyenlően volt benne a kapcsolatban, néha én főztem, de mióta beüzemeltük az olajsütőt általában ő sütött krumplit egyedül, lehet ezért beszélte be magának, hogy ő tart el.

2015. szept. 8. 14:35
 14/44 A kérdező kommentje:

12.-es egyáltalán nem volt velem tapintatos, mindig megmondta ha problémája van, vagy valami van. Idővel egyre kisebb dolgokban is elkezdett hazudozni, de csak azért, mert gyenge volt, pedig a közös jövőnk szép lett volna.

Tényleg elvittem volna egzotikus szigetekre, levittem volna minden nyáron a tengerpartra. mindent megtettem volna érte. boldogan élhettünk volna egy önellátó házban a balaton északi partján. de ő vagy csak kihasznált, vagy idővel már nem hitt a közös álomban.

Én azt mondom, reális volt! elérhető, csak amikor jött volna a jó rész ő kiszállt. neki elég volt ennyi! neki csak egy lakás kellett hét! amit meg is csináltam neki.

2015. szept. 8. 14:38
 15/44 A kérdező kommentje:
azt meg nem nevezném tapintatnak, ha valaki anyagi érdekekből 3 évig hazugságban él együtt valakivel. az kicsit más kategória.
2015. szept. 8. 14:39
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, te vagy az, akit már egy ideje ki akar rakni a barátnője, de nem veszi a lapot? Akkor lehet, hogy ez az oka.
2015. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

az is közre játszott, a betegségemből eléggé tisztán látszik, hogy a végére leépültem. és elfogyott a pénzem.

Ezért dobott ki, mert ha lett volna még pénzem, neki meg türelme, és erős lettem volna, tovább folytattuk volna ezt az egészet abban a hitben, hogy ha gyenge leszek és összeomlok, támogatni fog. De nem tette. Most átküldöm a kérdést neki is, rágódjon rajta, lássa át mit érzek, és lehet hogy még írni is fog rá valamit!

2015. szept. 8. 14:41
 18/44 anonim ***** válasza:

Mindezek utan amit leirtal, mi a francert foglalkozol meg vele?? Ha mindez igaz, akkor egy szemet lotyo, aki csak kihasznalt. Nem, hogy orulnel, hogy kiderult, mielott meg tobb penzt es energiat vesztegetsz ra.


Lepj tovabb!

2015. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
persze, tovább lépek.
2015. szept. 8. 14:45
 20/44 A kérdező kommentje:

csak tudod megtörve, gyengén, nincstelenül, új, idegen környezetben.

Az otthonomból tett ki. ha előre tudom, hogy ezt megteszi, akkor nem csinálok belőle otthont.

2015. szept. 8. 14:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!