Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért úgy dobott ki a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy dobott ki a barátnőm, hogy megpróbálta eltitkolni a megcsalást? (hogy van új kiszemeltje)

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 14:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
95%

De egyébként minek kell ezen még őrlődnöd? MEgtörtént, nem tudsz már mit tenni, és okokat keresel. Minek?!


Így meg úgy meg amúgy kellett volna cselekednie.. Ja, apukának sem kellett volna lemészárolnia a családját, mégis megtette. Ez van, megtörtént, nem tudsz vele mit kezdeni és az okokat is hiába keresed. Ugyanez igaz erre. Beteg voltál,melletted lett volna a helye, de ő nem volt melletted. Pont.


Lépj tovább.

2015. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
és az, hogy én emiatt ordibálok és kikelek magamból hogy ez milyen rohadt szemétség, de azért kétszer is visszamegyek nem az anyjától, hanem a lánytól bocsánatot kérni, az pszichopata dolog????
2015. szept. 8. 15:31
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

És minek mész vissza hozzá? Mert szereted?! Hagyjuk már. Lépj tovább, sokadszorra mondjuk.


A csaj nem fog hozzád visszamenni, akármit is csinálsz.

2015. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Egyrészt azért mert szeretem.

Másrészt meg azért, mert itt a családja tette tönkre a kapcsolatot, ők fúrták meg és ők agresszorkodtak.

És igen én szeretem.

És nem fogom hagyni, hogy teljesen tönkretegyék, ha kell visszamegyek érte a szarba.

Most még nem tudja mi van, de később nagyon bánná....

2015. szept. 8. 15:43
 35/44 A kérdező kommentje:
Persze nem keresem, elköltözöm, de ha szól, én visszamegyek hozzá. Mert szeretem.
2015. szept. 8. 15:43
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Most még nem tudja mi van, de később bánná.. Szerintem meg egy felnőtt nő és el tudja dönteni, hogy mit akar. Elég nagyra vagy magaddal, én is ott hagynálak a pcsába.


Egyébként mégis mit jelent, hogy kemény voltál vele? Ezt még akkor írtál mikor a cseppet sem reális és elérhető álmaidról (álmaitokról) beszéltél.

2015. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... Csodálom hogy még nem kért ellened távoltartási végzést. Az ilyen mániákus zakkantak szoktak bekattani aztán fölkockázni a családot kisbaltával.
2015. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

3 évig abba a hitbe ringatott, hogy őszíntén szeret és öngyilkossággal zsarolt amikor ki akartam lépni.

Most meg én vagyok a pszichopata aki ellen távolságtartás kéne kérni? Úgy gondolod?

2015. szept. 8. 16:19
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
El akartad hagyni a barátnődet, csak azért maradtál mellette, mert zsarolt. A problémák még súlyosabbak lettek, rendőrségi ügyeitek lettek, ellened fordult az egész család, mániákus pszihopataként viselkedsz, anyagilag ráfizettél a dologra, ki lettél dobva, a lánynak pedig van új barátja. Minek kell még történnie, hogy felfogd, ez a kapcsolat nem volt jó, nem volt boldog? Csak a legrosszabbat hozta ki belőled és belőle is, és szeretetről már régen nincs szó közöttetek, csak függésről és dacról, hogy ne érezd hiábavalónak az elszenvedett veszteségeket. Az a lány, akit szeretsz, nem létezik. Nőj fel.
2015. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
De szeretem. Sajnálom.....
2015. szept. 9. 10:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!