Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért úgy dobott ki a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy dobott ki a barátnőm, hogy megpróbálta eltitkolni a megcsalást? (hogy van új kiszemeltje)

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 14:22
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Figyelj, az az ő lakása, bármilyen otthonossá is tetted, úgyhogy sajnos így jártál, ez ellen már nem sokat tehetsz.
2015. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Reális volt? Ez mind mind rengeteg pénz, ami mellett egy lakás felújítás eltörpül. Most meg egy filléred nincs..akkor hogy lett volna ez reális elképzelés?!?!


Nem csoda, hogy ott hagyott a nőd.

2015. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi kérdéseknél mintha kiderült volna, hogy már az egész család meg akart tőled szabadulni, mert bántalmaztad a lányt és balhéztál vele. Azért be kell egy utat járni ahhoz, hogy a "megölöm magam, ha elhagysz" állapotból eljusson az ember oda, hogy alig várja, hogy megszabaduljon a másiktól..

Egyébként rendkívül problémás alaknak tűnsz (a korábbi kérdések alapján is), és valószínűleg azért nem mondta el az új pasit, mert esélyesnek tűnt, hogy még tovább húzódik miatta a szakítás, valamint mert az égvilágon semmit nem változtatott a dolgon, az új pasi már a szakítás után került a képbe, csak te nem akartad tudomásul venni, hogy már nem vagytok együtt. Megbocsátására nem volt szüksége tőled, és közöd sincs már régen a magánéletéhez. Te eddig is minden ürügyet megragadtál, hogy ne kelljen kiköltöznöd a lakásból, gondolom nem akarta bonyolítani a helyzetet.

2015. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Utolsó, azért igenis van kontraszt a megölöm magam ha elhagysz, mert szeretlek és aközött, hogy a születésnapomon még tortát kapok, hogy szeretem, de közben már ment a hazudozás, hogy nem azért gépezik titokban mert pasizik, hanem azért, mert meglepetést szervez.

Születésnapom másnapján pedig elküld.

Ez az ajándék tőle.

És igen összeomlottam igen 3 év után előfordulhat, hogy 1, vagy 2 hónapig nem én vagyok az istencsászár. ilyen is van. Akkor ki kell dobni mint egy tönkrement játékot? nem, mellettem kellett volna maradnia megoldani a dolgot, ahogy én is mellette voltam minden szarban. amíg annyi erőforrásomat nem vették el a felújítások, hogy voltak dolgok amikre nemet mondtam, és persze ő is.

2015. szept. 8. 15:25
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam százszor,hogy ok nélkül nem hívnak ki valakire rendőrséget.Írd már le minden kérdésednél mekkora pszichopata vagy,na ezt miért titkolod el ?
2015. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
és most persze azok után, hogy 3 évig mellette voltam módszeresen megpróbál kitakarítani az életéből de úgy, hogy még én érezzem magam hibásnak.
2015. szept. 8. 15:26
 27/44 anonim ***** válasza:
Mik azok a korábbi kérdések? Most már tényleg kíváncsi vagyok.
2015. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

az anyja vert meg!

Én nem ütöttem vissza, hagytam magam.

és utána fenyegetett rendőrrel.

Reggel azért hívta ki az anyja a rendőrt, mert megint harcoltam a barátnőmmel a kapcsolatért (nem bántalmaztam, veszekedtünk) az anyja ebbe is beleugatott és féreg módon rendőrt hívott.

Teljesen összezavarták a lányt. megaláztak előtte ezzel..

Ez nem normális dolog.

És igen mondom, megvert az anyja, és utána hívta a rendőrt, mert azért vert meg, mert nem engedtem el a barátnőm táskáját (kicsit ki voltam már)

2015. szept. 8. 15:28
 29/44 A kérdező kommentje:
nem én voltam az agesszor, az anyja volt passzív agresszív, nem bírt a mocskos vérével. szerintem nem neki kellett volna eldöntenie, hogy hívhat e rendőrt, hanem a lánynak ugyanis 20 éve felnőtt nőről van szó akivel 3 éve együtt éltem, és mindenben támogattam!
2015. szept. 8. 15:29
 30/44 A kérdező kommentje:
vagy szerinted rendben van, hogy ahogy megérzi az anyja a szakítás szagát, ok nélkül rendőrt kell hívnia a lány barátjára? akit volt pofája megtűrni addig amíg a lánya házát felújította? ezt gondolod??? és még csak nem is a lánya háza. nem akarta hagyni a lánynak, hogy belekezdjen ebbe a felújításba, ha nem támogatom nem sikerült volna neki!!!
2015. szept. 8. 15:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!