Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
95%

Hosszú fekete hajszálak voltak az ágyunkban. Én szőke vagyok :)

25/L

2016. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
99%

Felírta egy papírra a kamu fb nevét és jelszavát, amit takarítás közbe megtaláltam.... erre csak annyit mondok h idióta.xD

Akkor 19 voltam

2016. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
93%
Én kaptam egy üres email üzenetet,amiben a férjem neve szerepelt tárgyként.Aki küldte, egy másik városban élő fiatalember volt,aki dolgozott egy időben a férjemmel, összejártak, de én csak a nevét ismertem, meg láttam párszor.Valami miatt megéreztem, hogy fontosat akar közölni, és utánajártam.Nem tudom ő küldte e,mert tagadta,lehet hogy a párja volt az,és így akarta lebuktatni,sikerült....
2016. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
97%

Gyanusan viselkedett, furcsa hívásokat kapott, elvonult, sőt kiment telefonálgatni, kikapcsolta a telefonját. Mikor rákérdeztem, hogy megcsal, akkor letagadta, de láttam rajta, hogy hazudik. De nem tudtam hogy derítsem ki, mert éreztem hogy gáz van, de nem gyanusíthattam meg bizonyíték nélkül.Egyszer otthon hagyta a telefonját. Megnéztem a telefonjában az üziket, minden törölve volt.

Egy sem volt. Akkor mint egy isteni sugallatra, kikerestem az unokatesója számát az ő telefonjából, fura volt, mert 2 olyan név volt benne, csak a szám volt más (egyébként srác az uncsitesó) h. megkérdezzem tud-e valamit, kicsörgött, de nem a srác vette fel, akire számítottam, hanem egy csaj, és úgy szólt bele: h. "szia édes, pont rád gondoltam" Visszaköszöntem, hogy "szia" de a csaj vagy nem hallotta, vagy nem figyelte h. női hangom van, erre mondja nekem, h. akkor talizunk ma?

És akkor mondtam neki, h. biztos nem velem akar talizni, hanem a párommal, akivel 3 éve együtt vagyok, erre a csaj is ledöbbent. Mind a kettőnket hülyére vett. A csajnak azt mondta, hogy már rég kidobott, nekem meg hogy engem szeret, én vagyok az egyetlen, közben meg ezzel a csajjal találkozgatott, 2 hete.

Na és akkor toppant be az a szemét, míg én jót elbeszélgettem a barátnőjével.

Kérdezte h. ki az, én meg mondtam neki, hogy az unokatestvére, akar vele beszélni.

Odaadtam neki a telefont, aztán elindultam h. összepakoljak, és elmenjek onnan.

Persze jött utánam, h. mentegetőzzön, meg h. ez a csaj hazudik, stb.

Na akkor hozzávágtam ami a kezemben volt, meg teljesen kiborultam. Esküszöm megakartam ölni!

21 éves voltam

2016. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
94%

Megéreztem...

Talán annyi tűnt fel,hogy többet járkál el "haverokhoz", egy kis túlóra meg ilyesmik... mert szex volt,kedves is volt,törődő.

27 voltam,és már gyerekünk is van.Ezt soha nem lehet elfelejteni.

2016. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
93%

Mind a két volt férjem magát buktatta le.

Az első csalt világnak. Találtam egy levelet a kabát zsebében amit a nő írt. Tagadta. De a saját unokatesója elmondta az igazat hogy a csajjal van így ott hagytam.

A második is fura volt,soha nem néztem a telóját nem érdekelt.

Egyszer azt éreztem bele kell nézzek. És volt benne sms stb.

Felhívtam elmondta amiket a volt férjem mondott neki,hogy elváltunk meg stb pedig akkor még nem.

Pont úgy jártam mint az egyik kommentelő.

Éppen a csajjal beszéltem mikor hazajött.

Hallott mindent,oda adtam a telót,bele szólt majd kinyomta.

És jött a duma hogy a csaj hazudik meg stb. De ment tovább a csalás így elhagytam.

2016. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
97%

Sokat beszélt a csajról, még este az ágyban egymás mellett fekve is... (azt ecsetelte, hogy megint milyen undok volt vele a csaj)

rászóltam, hogy hanyagolja ezt a témát itt. Aztán több napig nem is említette a csajt... gyanús lett a csend.

Belenéztem a levelezésükbe a fb-on....

egy világ tört bennem össze akkor :( mert én erre nem gondoltam, hogy van köztük valami, csak kiváncsi voltam mi ez a nagy hallgatás....

2016. febr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
98%
38/N (lemaradt)
2016. febr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
99%

1 hónapja voltunk együtt az akkori pasimmal,mikor a fősulin,előadás közben kaptam egy sms-t tőle...

Illetve nem tőle,barátnőjétől..

Szünetben rögtön telefonáltam,a csaj vette fel,mondtam neki hogy én erről nem tudtam,ne velem ordítozzon,sőt akár találkozhatunk is,ezt tisztázni,de most nem érek rá..

Aznap este megbeszéltünk egy kávét,elmondtam mindent..szegény csajt sajnáltam.

Rá 1 napra kaptam egy fenyegető üzit a pasitól,hogy ha megtalál ellátja a bajom..

Persze nem történt semmi..

2016. febr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
98%

A vőlegényem volt a pasi. Sírva bevallotta, hogy összefeküdt egy csajjal, akinek még a nevét se tudta. Állítólag 1 éjszaka volt, de ki tudja? ÉN már ebben nem hittem mikor megtudtam, hogy akár 1x is képes volt rá.

Mondtam neki, hogy akkor részemről ennek a kapcsolatnak vége. Erre felpofozott, egy monológ kíséretében, miszerint majd akkor van vége a kapcsolatnak ha ő akarja, és én nem szakíthatok vele, egy nő őt nem fogja megalázni ezzel.

Visszaütöttem. Eléggé meglepődött, nem mert újra megütni. Aztán elkezdtem összepakolni a cuccaimat. Közben mondta a magáét. Egyik percben elmondott mindennek, a másikban térdre borult és úgy könyörgött, öngyilkossággal fenyegetőzött. Szánalmas volt. Mondta, hogy soha senki másnak nem fogok kelleni, és magányosan döglök meg, ha elhagyom őt. És ha el merem hagyni akkor addig fog zaklatni amíg vissza nem megyek hozzá stb stb. Otthagytam. Akkor 20 éves voltam.


Amúgy utána vagy fél évig hívogatott és smsekkel bombázott, szóval telefonszámot kellett cserélnem.


Most 30 éves vagyok, majdnem 6 éve együtt a férjemmel. :)


Pár éve ex megkeresett a neten, és írta a hülyeségeit, hogy milyen magányos, egy csaj se maradt meg mellette fél évnél tovább, és tudja, hogy minket egymásnak teremtettek, és nagyon szívesen megvárja amíg elválok a férjemtől, vagy akár már most is összejöhetünk újra, és hasonló marhaságok. Megírtam neki, hogy az élet megadta azt amit ő kívánt nekem, ő lett végül magányos, nem én, aztán elküldtem a francba. Át is állítottam a face-t hogy ne tudjon rám írni, se bejelölni.

2016. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!