Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam életem szerelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam életem szerelmét hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Volt egy idoszak a kapcsolatunkba ahol nagyon csunyan beszelt velem ,lekezelo volt es mashoz menekultem. Nem tudja ,hogy megcsaltam de nem tudok vele lenni igy. Annyira szeretem,hogy tudom hogy nem ezt erdemelne. Mit tegyek?

2016. júl. 29. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha életed szerelme lenne, és tényleg annyira szeretnéd, akkor nem csaltad volna meg.
2016. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt irod nem tudsz igy vele lenni.

Akkor ne hazudj neki legalább. A megcsalással igy is nagy hibát kovettél el ne tetézd még egy hazugsággal is (a végén úgyis ki fog derulni)

2016. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De nelkule se tudok élni
2016. júl. 29. 20:24
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
54%

+1 az előttem szólókhoz.


26/F

2016. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Elősször is az nem úgy van hogy bárkinek el kell viselnie a megalázást. Akár fiú vagy akár lány. Ha kutyául bánt veled akkor megérdemelte. Másfelől pedig a megcsaltad... Nyilvánvalóvá teszi hogy nem vagy belé szerelmes. Mert az lehetetlen együtt. De nehogy csak magadat hibáztasd, ő nem ápolta a kapcsolatotokat. Lépj tovább. Az élet szép.... Közhely, de igaz
2016. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha mástol tudja meg akkor viszont hozzá kell szoknod az élethez nélkule. Ha viszont te mondod el neki talán megbocsáljt.

Am miota vagytok eggyütt?

2016. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Két és fél éve vagyunk együtt. Most költöztünk össze hivatalosan is
2016. júl. 29. 20:35
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Életünk szerelmét tudtommal nem szoktuk megcsalni, max azt, akihez csak ragaszkodunk.


Jobb ha elmondod neki, hogy mit sikerült alakítanod, mielőtt mástól vagy máshogy tudja meg.

Akkor tuti repülsz.

2016. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy megbocsatana ,de nem felejtene. Csak azt nem tudom,hogy mondjam el.
2016. júl. 29. 20:39
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azon, hogy nem tudsz nélküle élni, még azelőtt kellett volna elgondolkodnod, mielőtt undorító módon megcsaltad... Tudtommal életünk nagy szerelmet nem szoktuk megcsalni, mint ahogy azt sem, akit elvileg szeretünk..
2016. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!