Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleség vs. Szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség vs. Szerető?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt engem x év után, azt mondta szereti a nőt, de most fordult a kocka. Vissza akar jönni hozzám, mert nem érzi jól magát abba a kapcsolatba hiányzik neki minden. Elmondta, hogy szeret engem. Most nem értem akkor a nőt nem is szerette sose? Vagy csak azt gondolta? Vagy kitisztult az agya? Szerintetek?
2016. aug. 5. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszamegy, aztán csal tovább. Esetleg mással.
2016. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos.

Beszélgess vele, h mondja le miért történt mindez és miért jött vissza?

2016. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok év házasság, majd jön egy új dolog, hú, mennyivel jobb. Eltelik kis idő és rájön, a régi megszokott dolog sokkal jobb volt.
2016. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Van olyan verzió is, hogy otthon megvolt neki a kész-pics**a-melegszoba, a lyukért sem kellett tennie semmit, megvolt a kis megszokott nyugis élete....

Nyugi max visszamegy hozzád és megint lesz neki más csak azt majd eltitkolja.

2016. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Titusztitusz ***** válasza:
14%
Én ezzel a te volt "férjeddel" ILYEN ESETEK UTÁN MINT AMIT LEÍRTÁL,soha többé nem állnék szóba a helyedben...Ezért sem értem,hogy miként is van módja egyálltalán mégcsak a kommunikációra is veled? (Érdekesek az emberek sokszor,és érthetetlenek,dehát ez legyen a legnagyobb dolog,amit én sehogyse értek ebben a mai világban...)
2016. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

ennyire nem alázd már meg magad, h. visszafogadod.

elárult, megcsalt, nem jó neki az új nőnél, talán a párodban van a hiba... most meg kapaszkodik, h. legyen, aki mossa a zokniját, aki főz, akit hetente dughat, és legyen hol laknia.

ha hülye vagy, visszafogadod, de csak akkor.

2016. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy ezek után , hogy kit szeret és mit akar? Mellesleg téged biztos nem, hiszen megcsalt... Annyira ne legyél már igénytelen, hogy visszafogadod. Úgyis meg fog csalni megint. Vagy lábtörlő akarsz lenni akibe a férjed jól beletapossa a kutyaszaros cipőjét?
2016. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 fru_ ***** válasza:
59%

Voltam ilyen férj, nekünk sikerült újraépíteni a dolgot, mondjuk gyerek is volt, meg mind a ketten akartuk is.

Mi volt a probléma, amiért inkább kilépett a kapcsolatból, valahogy ott kell kezdeni.

Ezek a "szeret" - "nem szeret" dolgok semmit nem jelentenek, felszínen, óvódás.

2016. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Minden bántás nélkül mondom, hogy egy igazi idióta vagy, ha visszafogadod. Gondold már végig, melletted más nőt kefélgetett, de persze élvezte, hogy van egy biztos pont, Te, aki feltételezem mos-főz-takarít rá.. Aztán csak eldobta a feleségét a hancúrmacája miatt, de rájött, hogy itt nem lesz kinyalva a feneke, elmúlt az újdonság varázsa. Hisz azért a feleség mégis csak egy biztosabb pont az életben, így most menne vissza hozzád, hogy legyen aki kimossa a szaros gatyáit, de nyugodj meg ugyanúgy keresne melletted egy másik r*ibit, akit veled párhuzamosan dugna. Kell ez Neked?
2016. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Ne fogadd vissza. Legyen már tartásod! Megcsalt, ezzel elárult. Megszegte a hűség esküjét! Ennek az embernek semmi tartása nincs.

Szerintem az van a dologban, h összevesztek a qrvájával, azt most fosik a segge, h magára marad, és próbálja magát vissza kuncsorogni hozzád. De ne legyen kétséged felőle, h ha majd megmelegszik a hely nálad, akkor újra meg fogja tenni. Mert az ilyen "ember" (bár inkább állat az ilyen, mert az ösztöneire hallgat az esze helyett) nem tudja mi az, h becsület.

2016. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!