Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy egy másik lánnyal aludtam, vagy azzal csak nagyobb bajt csinálnék?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves kapcsolatom és nagyon szeretem barátnőmet. Viszont tegnap este két ismerősömmel, akiket már ismerek hat éve, együtt iszogattunk és berúgtunk. Mivel már éjfél is elmúlott és nem tudtam hogyan hazamenni, ezért felajánlotta a lány ismerősöm hogy aludjak nála. Belementem mert más választásom nem volt. Egy ágyban aludtunk de két külön takaróval, a csaj többször is leakart kapni, bennem is volt egy kis szexuális feszültség, viszont nemet tudtam mondani mikor megakart csókolni, mert nem akartam megcsalni barátnőmet. Tudom, hogy hiába nem csókolóztunk és nem feküdtünk le, de akkor is bűntudat van bennem mert tudom, hogy mennyire szarul esne barátnőmnek ha ezt elmondanám neki. Arra gondoltam, hogy mivel valószínűleg nem derülne ki, ezért inkább elhallgatom és megemésztem magamban és többet nem csinálok ilyet, nem akarom egy ilyen hülyeséggel elrontani a kapcsolatunkat. Egyetértetek velem, vagy inkább mondjam el? Valószínűleg nem hinné el, hogy nem volt semmi.

2016. aug. 10. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Felesleges elmondanod, mivel nőből van, rögtön elkezdene mindenféle elméleteket gyártani. Te nem csaltad meg, tiszta a lelkiismereted, és ez a lényeg.
2016. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Igazad van nem kell feleslegesen idegesíteni. Csak az a csaj nehogy bosszút álljon és azt híresztelje hogy lefeküdtetek.
2016. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Mint nő tanácsolom neked!

Jobb ha elmondod! Igen, lehetséges, h kiakad a barátnőd és szarul fog neked esni, de ne bízz semmit se a véletlenre. Egyetlen elszólás, vagy esetleg a csajszi ismerős szándékosan bekavar és akkor már lőttek annak, h a barátnőd elhiszi, h csak alvás volt...

Lehet, h kell neki egy kis idő míg majd megnyugszik és végig gondolja, h nem csaltad meg... :/ Viszont nem értem, h ha ott is aludtál, akkor miért nem a kanapén...

2016. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
# 3/3 Ha meglenne az esélye, hogy kiderülne akkor elmondanám, de valószínűleg nem fog. Az a csaj nem olyan, hogy direkt bekavarjon és nem akar nekem rosszat.
2016. aug. 10. 17:39
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Én nőként írom, hogy ne mondd el neki. Én is nagyon szeretem a páromat és bízom benne, de nőből vagyok, ha ezt elmondaná nagyon sok ideig rágódnék rajta. Dühös lennék a lányra, napokig ez járna a fejemben. Amennyiben tényleg nem történt semmi szerintem jobb, ha nem idegesíted ezzel a barátnőd. De ne is rendszeresítsd ezeket, biztos téged is frusztrálna ha a barátnőd férfiakkal aludna egy ágyban.
2016. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, zavarna, azonban kapcsolatunk legelején ő is megcsinálta ugyanezt a legjobb barátjával.
2016. aug. 10. 17:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Egy ágyban aludtak és bevallotta nekem, de azt mondta nem történt semmi, én meg elhittem neki, mert valószínűleg így is volt.
2016. aug. 10. 17:57
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Na így viszont más a helyzet. Ő is elmondta neked, akkor te is mondd el neki, ez így kerek. Amennyiben kételkedne hozd fel neki ezt a dolgot, hogy akkor te is elhitted és megbíztál benne.

Mindenképp adj neki időt, hogy puffogjon egy kicsit. :D

2016. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jó de a helyzet még ennél is bonyolultabb, az a srác a legjobb barátja volt a suliban és soha nem volt köztük semmi, viszont a csajjal akinél aludtam, 4 évvel ezelőtt egy buliban smároltunk és ezt barátnőmnek is elmeséltem mikor találkoztak. Viszont most tényleg nem történt semmi, csak valószínűleg nem hinné el.
2016. aug. 10. 18:04
 10/19 anonim ***** válasza:

Hallgass, ne legyél gyenge. Azt írod, hogy titok marad. Oké. De azt is írtad, hogy a csajod is egyszer így járt. Ezt csak ők tudják és hát az a kapcsolat eleje volt, akkor még nem volt neki akkora jelentősége, mint egy évnek után. Na mármost, ha neadjteatyaúrjézusisten még egyszer így jársz (tán nem) és az lehet jobban valószínű, hogy kiderül, na akkor valld be az aktuálisat.


Ne szólj szám, nem fáj szerszám. Ezt jegyezd meg.

2016. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!