Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaljam a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja van van barátnőm. Ma viszont rám írt egy régi ismerős bomba csaj hogy találkozni akar velem "úgy". A lebukás esélye 0. Nahyon szeretem a barátnőmet de olyan jo lenne megdugni azt a csajt. 26F
2016. szept. 15. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez az fiam, korrekt vagy...
2016. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd békén mindkét lányt!! ..az ilyen nem érdemel semmilyen nőt!!
2016. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon szeretem a barátnőmet


Őőő NEM XD Kisfiam, te nem szereted a barátnődet, hanem kényelmes, hogy van egy saját puncid. Legyél korrekt és ha mást akarsz dugni, ne hülyítsd a barátnődet, hanem szakíts előtte. Vagy ne dugj más puncit. Ez a két gerinces megoldás létezik, a többi az olyan férgekre jellemző, mint te ;)

21/L

2016. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha a gondolattal játszol, már meg is csaltad. Gondolom máskor is kapható vagy bármire. Sajnálom azt, aki szeret téged, de a bomba csaj se semmi, ha így felkínálkozik, ne neked jó lesz, nála te leszel 100 000-ik.
2016. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
75%
Szerintem ne csald meg a barátnődet nem éri meg,a barátnőd igazán szeret téged,de a másik csak több mint valószínű d**ni akar veled,semmi érzelem csak szex,megéri neked?egy olyan lányt megcsalni aki szeret egy olyanért aki nem?ha tiszteled a barátnődet és van benned gerinc,akkor szerintem szakítasz vele,aztán meg***hatod a másikat,és nem okozol fájdalmat a barátnődnek,meg amugyis ha szeretnéd a barátnődet ahogyan azt te mondod,akkor eszedbe se járna ilyesmi.
2016. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Aha... csak úgy, a semmiből, most hirtelen felbukkant a bombanő, hogy du.gni akar veled.


Kis naiv...


Nálunk is volt olyan, hogy a pasimra ráírt egy bombanő, hogy lenne-e kedve meginni egy italt valamikor. A pasim elhajtotta. Honnan tudom? Hát onnan, hogy én kértem meg egy kedves közös ismerőst, hogy vannak kétségeim, hogy mennyire hűséges, tegyünk egy próbát.


Nekem erősen az a gyanúm, hogy ez a csaj is egészen véletlenül ismeri a te barátnődet, és most a kedvéért írt rád, hogy kiderüljön, mire vagy kapható, ha egy jó nő rádír.

Remélem, még nem válaszoltál neki, mert akkor buktad a csajodat.

;)

2016. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
undoritó vagy
2016. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Haver, te nem szereted a barátnődet. Ha szeretnéd, meg se fordulna a fejedben, hogy megdugj egy másik csajt.

Remélem, ha félrelépsz az ki fog derülni és két szék közül a földre ülsz.

2016. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Te magadat szereted csak!
2016. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
H r*hadna le a f**od
2016. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!