Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam? (Pròbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam? (Pròbálom rövidre fogni)

Figyelt kérdés

24 èves làny vagyok. Eddig egy hosszùtàvù kapcsolatom volt (2èv) majd egy èvig nem voltam senkivel. Most 4 hònapja kezdtem el ismerkedni egy kissè fura de nagyon kedves aranyos fiùval. (24 èves) 1 hònapig nem törtènt semmi csak sportolni,mozizni jàrtunk, majd mèg egy hònap telt el kb mikor elöször megcsòkolt. Vàratlanul èrt mert azt hittem csak sportolàsra vagyok jó neki ès hogy fèltèkennyè tegye az exèt ( akkoriban szakìtottak 2.szori pròbàlkozàs utàn) termèszetesen örültem neki de fèltem is hogy megszeretem (Tùl òvatos vagyok tudom de voltam màr padlòn vagy inkàbb padlò alatt fèrfi/fiù miatt) gondoltam vàrok mìg valami kialakul. Aztàn egyik este lefeküdtünk. Minden rendben volt bàr èreztem,hogy èn jobban vonzòdom hozzà mint ö hozzàm. De szerettem vele lenni mindig felvidìtott.

Sose beszèltünk ròla mi van köztünk ùgy voltunk vele majd alakul. Bemutatott pàr baràtjànak mint EGY baràtjàt.paff... Majd hazavitt anyukàjànak is bemutatott de semmi jelzöt nem hasznàlt csak hogy èn vagyok Y!!!

Ezek utàn mèg mindig remènykedtem mert azt mondta èn vagyok a 2. akit hazavitt...

Aztàn gondoltam viszonzom elhìvtam egy kiràndulàsra az öcsèmmel ès a baràtnöjèvel. Gondoltam ez màr olyan 4es randi fèlesèg. (3 hònapja talàlkozgattunk kb mesèltem nekik otthon ròla mint a baràtomròl) Nagyobbat nem is tèvedhettem volna. Egèsz nap "baràtkènt" kezelt egyszer kaptam Töle aznap egy puszit de azt is csak akkor mikor senki nem làtott. Hazafelè menet meg kiszàllt a kocsibòl hogy az öcsèmmel kezetfogott ès beköszönt egy sziasztokot. :/ Hozzàm egszòt nem szòlt...

2.Pafff.

Miutàn kiszàllt kaptam is az oltàst hogy most akkor nem is vagyunk együtt???

Hazaèrtünk bevackoltam magam az àgyba ès mint minden buta csalòdott naiv làny sìrtam ahol senki sem làtott.. aztàn csörgött a telefonom egyik "tènyleg csak baràtom" hìvott hallotta a hangomon h valami nincs rendben. Eljött hozzàm kimozdìtott otthonròl elmentünk kicsit italozni aminek a vége az lett h lefeküdtem vele... ( Mèg mielött könnyüvèrünek hisztek a 4.partnerem volt egèsz èletemben)

Nem tudom megmagyaràzni jòl esett h bìztatott ès a pàrtomat fogta hogy jobbat èrdemlek aki felvàllal meg ilyenek... megtörtènt nem fogom az italra.

Aztàn rà 2 napra csörög a telefonom hogy a "nemfelvàllalòs aranyos sràc" hìvott h talàlkozzunk... Talàlkoztunk beszèlgettünk.. ès akkor este kèrdezte meg h leszek a baràtnöje/pàrja. AZNAP!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem vàlaszoltam elmondtam neki hogy bàntott az a kiràndulòs el nem köszönös nap illetve hogy èn jobban vonzòdom szerintem hozzà ès hogy nem vàllal fel szerintem dolgokat... Azt mondta Ö nem szereti kimutatni mit èrez. Ennyivel elintèzt az aggodalmaimat.

Megbeszèltük de nem mondtam sem igent sem nemet.

Aztàn tegnap este feljött a tèma.

Ès èn elmondtam neki hogy aznap lefeküdtem valaki màssal. KIAKADT!!!!

Hiàba mondtam neki hogy azt se tudtam hogy àlltunk/ vagyis azt se hogy most hogy àllunk :O csak jött azzal hogy ez milyen rosszul esik neki meg h ezèrt nem tud bìzni az emberekben meg ezèrt nem mutatja ki mit èrez...Nem kell mondanom hogy csùnyàn vàlltunk el... :/

Eltelt egy nap ès semmi. Semmit ne mondd.. Èn meg csak eszem magam hogy megcsaltam?????


Szerintetek????



2016. szept. 19. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis csaltad meg, leven nem voltatok egyutt max a fejeben, o gondolta igy de mivel "megkert" h legyel a parja ebbol szamara is nyilvanvalo, h addig nem voltal a parja, ergo az h mi tortent elotte, ahhoz semmi koze, igy megcsalas sem lehet.


Szoval ne erezd magad rosszul emiatt egyaltalan, mar ha akarsz meg tole valamit:-)En nem akarnek.

2016. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

dehogy csaltad meg!

mamlasz a srác, nem tud kommunikálni, érzelmeket kimutatni, összezavart csak téged, és most még ő van megsértődve.


akkor lenne megcsalás, ha azután történt volna meg, h. világosan kifejezte, h. járni akar veled, és te is akarnál vele.


így korábban csak barátok voltatok, extrával, és közben azzal hálsz, akivel csak akarsz.


mindenképp mondd el a srácnak, h. mennyire félrevezető a kommunikációs stílusa, h. megalázva érezted magad, és ha akar tőled vmit., akkor mutassa ki az érzéseit, beszéljen is róluk.


én a helyedben hagynám, szerintem is jobbat érdemelsz nála!!!

2016. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltad meg, ő volt a b@lf@šž.
2016. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az események milyen gyorsaságban követték egymást, de azt gondolom, ha akarok valakitől valamit, akkor legkésőbb a szex után közlöm vele, legalább azt, hogy végig kell gondolnom. Persze én 10 évvel idősebb vagyok, mit tudok én a mai divatról? :P Szóval ő is hibás. Azt is megértem, hogy őt zavarja, hogy lefeküdtél valaki mással. Engem is nagyon zavarna. Amúgy nem volt kérdés, de azért megjegyezném, hogy ez a "csak barát" nem kimondottan gerinces: jól visszaélt a helyzettel.
2016. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon helyes, ott a barátod, majd az lerendez ha szükséged van rá. A sráctól már ne akarjál semmit.
2016. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ahogyan nem tudom megütni, aki nincs mellettem, úgy nem tudom megcsalni azt sem, aki nincs velem. Egyébként a leírtak alapján valamiért nem tetszel a srácnak, szinte biztos. Nincs meg a kémia, nem lángolt fel benne úgy semmi, de ugyanakkor meg mégiscsak valami miatt nem enged. Akármerről is nézem, nincs nagy jövőtök, tehát jobb is így, felejtsd el!
2016. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Amìg nem vàlaszol hogyan legyen tovàbb (vagy egyaltalàn legyen e) visszaolvasom pârszor a vàlaszaitokat/ vèlemènyeiteket hogy emlèkezzek nem 100%ban az èn hibàm.

6.vàlaszoló igen erre is gondoltam h nem fogtam meg elèggê de Ő engem igen az a baj. :(

2016. szept. 19. 15:36
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltad meg. Mégis mire várt, tapsra? Amúgy sem voltatok egy pár. A saját szarját ne rád akarja kenni. Nem a te felelősséged, hogy ő "semmit sem tud kimutatni"...
2016. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon jól tetted. Legközelebb majd meggondolja, hogy meddig hülyítsen mást.

22 vagyok, de már a csóktól kezdve elvárom, hogy legyen egyértelmű, hogy ki mit akar tőlem. Ez neked is tanulság különben.

Ja, oszt barát baráttal meg nem fekszünk le.

2016. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Téged az elmondottak alapján kissé az is zavar(hatott), hogy habozott. Elég degradáló, ha Te úgy érzed, hogy akár minden nagyon patent is lehetne, de ő mégsem. Először kezded az önostorzással, hogy mi benned a hiba, amiért nem tudod levenni a lábáról. Pedig nem kell hiba legyen, egyszerűen csak, nem illetek össze. Az irományod alapján neked sem volt ő szerelem első látásra, tehát nincs ebben semmi meglepő. Szerintem a vonzalmad jó részét úgy hívják, hogy "csakazértis"... ;) Ha nem így lenne, nem tudtál volna könnyűszerrel lefeküdni mással. Neked sincsenek tehát mélyről feltörő érzelmeid, nem igaz? Azzal fogott meg, hogy furán viselkedett, és ellent mert állni egy nőnek... ;)
2016. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!