Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van barátom 2 éve, viszont pár hónapja vége lett 3 hónapra, akkor úgy tűnt végleg vége, akkor ismertem meg a srácot. Nem akartam tőle semmit, csak flörtöltünk, húztuk egymás agyát, mivel volt és van barátnője azóta is, így nem találkoztam vele, de nem adta fel...


Én kibékültem barátommal időközben, a sráccal azóta is tartjuk a kapcsolatot, viszont én abbahagytam a flörtölést, ő viszont azóta is próbálkozik.


Összefutottunk, fél év beszélgetés után és sajnos megtörtént a dolog.



Nagyon szeretem a barátomat, nem is értem hogy történt ez meg, de azóta is bánom.


Úgy érzem megérdemli barátom hogy elmondjam neki, de tudom, hogy teljesen összetörném és végleg elveszíteném..


Nagyon bánom, mert soha életemben nem voltam kicsapongó, rá se néztem másra..


2016. nov. 1. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha szereted a barátod, megszakitasz minden kapcsolatot a másik sráccal, megbántad és többé nem teszed meg, akkor ne mondd el a barátodnak. Csak szeresd és tanulj az esetből.
2016. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha valóban annyira nagyon szeretnéd a barátodat, akkor nem csaltad volna meg!!

Igen megérdemli, hogy elmond és jobbat kereshessen nálad, te pedig megérdemled, hogy kirakjon.

2016. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De nagyon szeretem, iszonyú lelkismeretfurdalásom van..

A szemébe se tudok nézni, de elveszíteni sem akarom.

2016. nov. 1. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Erre azelőtt kellett volna gondolnod, mielőtt beterpesztettél másnak..
2016. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom. Utólag okos az ember :(
2016. nov. 1. 14:31
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nehéz szembenézni a VALÓDI problémával, de a helyzet az, hogy "véletlen" megcsalások nincsenek! Nincs "részeg voltam", nincs "becsúszott", nincs "jó volt a pillanat és megtörtént".


A megcsalás egy figyelmeztetés. Egy figyelmeztet, hogy valami mégsem olyan, amilyenek lennie kellene. Elásod a problémát, nem akarsz vele szembe nézni. Amíg ez nem történik meg, addig mindig ott fog lebegni a gond köztetek, soha nem lesztek igazán egy pár.

2016. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolónak igaza van. 1 éve van barátom, de még ha lenne rá alkalmam sem tennék vele ilyet. Miért? Mert a kapcsolatunkban minden rendben van és én TÉNYLEG szeretem őt.

Nincs olyan, hogy megcsaltam de szeretem. Ez egy hazugság. Hazudsz magadnak, próbálod menteni a menthetőt, csak ezt már nem fogod tudni. Egyszer így vagy úgy, de kiderül, és még mindig jobb lenne ha tőled tudná meg a barátod. Csak ne csodálkozz, ha elhagy, hiszen megérdemled, még akkor is ha te "annyira szereted". Ha már akkor buta voltál és nem gondoltál rá, gondolj most, és hagyd, hogy jobb legyen az élete valakivel, aki meg is érdemli és vigyáz rá. Ha pedig megbocsájt neked, akkor áldásom rátok, megérdemlitek egymást.


19/L

2016. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Köpj fel, és állj alá.


Utána nézz tükörbe, és mondd ki röhögés nélkül, hogy "sajnos megtörtént a dolog". Aztán megint nézz bele a tükörbe, és mondd helyette azt, hogy "félrekúrtam".


Utána ismételd ezt meg a barátod előtt is, és helyezd a párkapcsolatotok sorsát az ő kezébe - ugyanis a félrekúrásnál a te kezedben volt, most nála a labda.

2016. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek, hogy ha meg tudtad csalni, akkor az egy figyelmeztető jel. Nagyon alaposan nézz magadba és a kapcsolatodba h tényleg minden rendben van-e.

Ha pedig valóban vele akarsz maradni és nem lesz több ilyen akkor eszedbe se jusson elmondani neki. Többet árt mint használ. 25/N

2016. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a masik sractol nem akasz semmit akkor ne mondd el. Egy bizonyos kor felett az ekber tud szelektalni fontossagi kerdesekben. Ha szeretod lenne a srac akkor mas, akkor azt mondanam h mondd el a pasidnak, na de igy? Minek?


Hulyeseg. Zard le magadban, tedd magad tul rajta es tobbet ne csinalj ilyet.


34

2016. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!