Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, volt már rá példa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már rá példa, hogy lebukott előttetek a barátnőtök, magyarán félredugott valakivel és ti épp rajtakaptátok vagy utólag visszahallottátok?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az első reakciótok? Milyen érzések kavarogtak bennetek, pláne hetekkel az esemény után?

2016. nov. 4. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Haverommal volt a legdurvább eset.

Barátnője kiment Erasmusra Németországba, fél évre. A srác gondolta meglepi, kiment vonattal utána. Tudta, hogy hol lakik, este akart érkezni, mert hogy akkor biztos otthon van a lány. Rózsával a kezében felcsöngetett, a csaj kinyitotta, mert rendelt pizzát, azt hitte a futár az. Aztán a haverom volt, ő meg látta ahogy a barátnője egy szál köntösben van, a csávó meg boxerben sétál ki a szobából. Hát ami utána történt azt se a srác, se a pitsa nem tette ki az ablakba. Srác meg elment szállodába, másnap jött haza, csaj szüleinek elvitte a cuccait, lecserélte a számát, letiltotta mindenhonnan. A csaj hazajött utána, hogy beszéljék meg, de persze nem volt mit megbeszélni. Srácot kb másfél év után sikerült visszahozni az élők sorába. 23/F

2016. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Röviden. Amíg én hétvégén is dolgoztam kettőnkért, ő az exfaszijával hempergett az ágyunkban. Elsőre legszívesebben mindkettőnek kitekertem volna a nyakát. De inkább kiszórtam a cuccait a lépcsőházba amíg baratnőzött.
2016. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Az előzőekhez képest szerencsés voltam. Éreztem, hogy valami gyanús és épp lehetőségem volt ránézni a facebookjára. Egy sráccal beszélgetett, akivel randit szervezett.

Reakció: Rájöttem, hogy felesleges bármelyik lányról is azt hinnem, hogy más. Teljesen egyformák és egyikben sem bízok meg, mert semmi értelme. A csajt természetesen kidobtam.

2016. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Exem utólag jött rá. Felhívott, hogy elmondjon minden k-rvának, miközben ő is csalt engem. Ennyi történt. Aztán lehiggadt és azóta is jóban vagyunk, időnként dumálunk. Csak időközben hozzámentem ahhoz akivel megcsaltam.
2016. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

De hányszor...

Csatlakozom a #3-hoz.

Nincs két egyforma, de "mind" egyforma...

2016. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik pasimnak a jóakaróim azt mondták mindenkivel összefekszem, azt mondta nem vette be, de biztosan zavarta, aztán rájött, még szűz is voltam.


A visszahallásokról meg kell győződni, néha a legjobb barátnők képesek keresztbe tenni.

2017. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!