Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kikerülhet így hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikerülhet így hogy megcsaltam a feleségem?

Figyelt kérdés

Nem tudtam parancsolni a vágyaknak így az egyik csinos kolléganőmmel lefeküdtek a raktárban.

Sajnos nagy vágyban beleélveztem. A Kolléganő terhes lett. Hallani sem akar az abortuszról.

Viszont megígérte nem fogja megtudni a nejem.

Vajon tartható így ez a titok?


2016. nov. 21. 16:00
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
34%
Tartható, de ez nem megoldás
2016. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kamunak tűnik a kérdés. Miért ez a legnagyobb probléma?
2016. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2. Nem akarom elveszíteni feleségem. Ez csak egy botlás volt. Nem vagyok erre büszke
2016. nov. 21. 16:04
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen. Mégis mit mondasz a nejednek, hova tűnik az a pénz, amit gyerektartásként küldesz? És ez csak a jéghegy csúcsa. Születésnap, első nap az oviban, fellépés, focimeccs... stb. Ezekre nem lehet titokban ellógni, egy életen át...

Mondjuk nem értem a nőt sem, egy ilyen akcióból lett gyereket biztosan nem tartanék meg... Nem lehet, hogy beléd van zúgva?

Mindenesetre ez így tuti bukás. Szopacs.

2016. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Hmm. Vajon a feleséged melyik kollégájának a gyerekét neveled/fogod nevelni?:-) Vagy így vagy úgy visszakapod az élettől , te hűtlen féreg.
2016. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
És egy olyan olcsó lotyó aki csak úgy bemegy egy raktárba,szerinted mással nem csinálta meg előtted? És egy alkalomtól rögtön terhes lett? Valószínűleg mástól van a gyerek csak a fickónak volt esze és jól lekoptatta, úgyhogy kellett neki egy balek akire rásózhatja a gyereket és te lettél az:D Úgyhogy lehet más ivadéka miatt otthagy a feleséged,és más ivadékáért fogod csengetni a gyerektartást 18 évig :D Vagy így, vagy úgy de visszakapod te gerinctelen :D
2016. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Persze, a szingli nő, aki szexelt egyet, mert K..RVÁRA MEGTEHETI, nem árt vele senkinek, nem b..sz át senkit, nem csal meg senkit, az lotyó... mik vannak...
2016. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Bennem is az merült fel először, hogy palira vettek téged.
2016. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
"nem árt vele senkinek". A feleségnek ártott,2 emberen múlik.Aki házassal kezd az lotyó.De nem azért tette mert megteheti,hanem mert már terhes volt és apa kellett a gyerekének:-)Neki meg pénz,hogy eltartsa.És mekkora mázlija volt,hogy talált egy balféket:D
2016. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Remélem lebuksz te aljas és a feleséged is mással csináltatja fel magát! :D Te pedig neveled,mint a sajátod te balf***sz!
2016. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!