Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sajnálatos módon fél éve egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatos módon fél éve egy buliban megcsaltam a barátomat elmondtam neki részleteket most kiderült minden megbántam, nagyon szeretem de messze van most 500km-re és nem tehetem hogy elmegyek hozzá meg fog bocsájtani? Mit tegyek hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Ha szoban mondtad el akkor miert nem tisztaztad akkor vagy ha az utolso pillanatokban mondtad akkor miert nem tudtal varni? A baratod helyeben most en is megtennem.
2016. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem így már biztosan nem kellenél, nem is érdekelne, mit akarsz tisztázni... Undorító vagy. Cifrábbakat inkább nem írok. A helyesírásod is pocsék, semmi tagolás nincs a kérdés tagmondatai között. Olvasni is szörnyű volt.

20L

2016. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

hát figyelj elmésélem


ugy volt az egész hogy feél éve 2 buliba voltam ugyanaz a srác ott volt mind a kétszer először lesmárolt ott vissza utasitottam

a második bulin rá egy hétre berugtam nagyon és lefeküdtünk, az első bulit elmondtam a barátomnak a másodikat már nem mondtam el mert attól féltem hogy elveszitem. :( és hát az is bele kavart sokat hogy a barátnőmnek kelett volna ez a fiu és hát elkezdtem szédíteni hogy ha én már többé nem beszélek vele össze törik a szive és a barátnőmnek könyebb lessz a dolga igen tudom ez szemétség volt részemről !!!!!



na hát és a lényeg hogy benne maradtam a facebookomba és a barátom haza ment pestre és hát én ezt mind beszéltem ott a barátnőmmel és gondolom ott látott mindent beszélünk telon napi 2-3 szor de közömbös velem amin nem is csodálkozom :( igy már érted az egész szituácíót?

2016. nov. 8. 21:47
 4/23 A kérdező kommentje:
szerintem itt nem az a lényeg hogy hogy irok!!! bocsánat de miota össze vesztünk ki vagyok bukva tudom hogy hülyeséget csináltam de én is emberből vagyok
2016. nov. 8. 21:49
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Könnyűvérű ribizli vagy kérdező.
2016. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Mostanában minden kérdésre passzol az "erkölcsi fertő"

Igy jártál kicsikém legközelebb már nem teszed szét a lábacskád. 21f

2016. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
szerintem te is hibáztál már
2016. nov. 8. 21:55
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
szerintem kérd meg hogy bocsásson meg.
2016. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Hibáztam, például nem tanultam irodalomra. De sose csináltam ekkora pofátlanságot...

20L

2016. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
próbálom de gondolkozni kell neki és hát nem birom ezt hogy közömbös lettem neki
2016. nov. 8. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!