Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amióta félre muzsikált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta félre muzsikált a feleségem miért csak az "ellenséget"látom benne? Együtt maradtunk megbeszéltük megprobálunk túllépni ezen de azóta csak ugy érzem mintha kigyót mellengetnék a keblemen.

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Félre muzsikált?!?! - Zenész az asszony? Másnak is oboázott? Vagy a szaxofonon játszott?
2017. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Más azt mondani, hogy megbocsájtasz, és lépjetek túl rajta, és megint más ezt meg is tenni.

Neked ezek szerint nem sikerült, és mindkettőtöknek jobb, ha ezt időben belátod.

Ez a kapcsolat már soha nem lesz olyan, mint a megcsalás előtt, teljesen felesleges erőltetni olyat, ami nem megy.

2017. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Najó az elsőn akaratlanul isis nevettem:D


Elvesztetted a belé vetett bizalmad, nem elég azt mondani hogy túlléptek rajta. Aki megcsalja a másikat az bizony már nem szerette eléggé ahhoz, hogy hűséges maradjon és benne van a pakliban hogy mégegyszer megteszi. Mielőtt beteges féltékenykedésbe kezdenél és átmennél félőrültbe, jobb lesz ha belátod hogy ennek a kapcsolatnak nincs már értelmes jövője.

2017. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ismerős szituáció. Már soha nem lesz ugyanolyan. Hacsak nem állsz át a nyitott kapcsolat sémára mondván mentsük a menthetőt meg akkor te is csinálhatod mással. Szintén tapasztalat. De ez sem működött, elhidegültünk és végül vége lett, tényleg nem lett már semmi ugyan olyan. Szerintem ezt nem lehet megbocsájtani.
2017. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a kérdés szereted e még. És mire vágysz. Mert ha szereted, akkor ezt a lényt szereted. Ezt a rosszat.
2017. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Más az értelem és a racionalitás, és megint más bicikli az érzelem.
2017. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ez egy érthető dolog, meg lehet bocsátani sok mindent, de a bizalmadat elvesztette, nem tudsz már rá olyan szemmel nézni mint előtte, aki képes ilyenre, az később is képes lehet rá. Nekem sem menne a helyedben. Azt hiszem innentől nincs értelme az együttlétnek, sosem leszel vele boldog igazán, nem tudsz benne megbízni, nem azt látod benne már akit régen, akkor meg értelmetlen az egész.

29F

2017. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az derül ki, hogy nem tudtátok megoldani a problémát csak próbáltok róla nem tudomást venni. A megcsalásnak is oka volt és annak is, hogy te nem tudsz ezen túllépni. Szerintem ami frusztrál az újra és újra előbukkan, hiába próbálod elnyomni. Van valami, amit nem tudatosítasz, de nagyon nem értesz vele egyet. Ennek ismeretében viszont szerintem nincs értelme folytatni a kapcsolatot (legalábbis szerintem előbb vagy utóbb te sem fogod/ti sem fogjátok már bírni és véget vettek az egésznek.)
2017. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem bocsájtanám meg soha, mert egyszerűen nem menne és ezt a párom is tudja. Sosem tudnék túllépni rajta, úgy pedig nincs értelme.
2017. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem te melengeted a kígyót,hanem ő melengette más kígyóját a lába között. naná hogy megutáltad. más koszos ruháit sem szívesen húznád fel miután levetették szerintem.
2017. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!