Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve vagyunk együtt a barátommal. Fél év után akart szakítani, mert voltak különböző gondok, de aztán megbeszéltük, hogy megpróbálunk változni.. Van értelme egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Aztán ezután fél évvel megint akart szakítani, mert valóban kissé bunkó voltam, tény szóval ez az én hibám volt. A legutóbb megint akart szakítani( kemény 1 óráig tartott a szakítás), amikor semmi gondunk nem volt, minden rendben volt. Előtte láttam is rajta, hogy bizonytalankodik, nem biztos magában, mert többször kérdezte, hogy mi összeillünk-e meg hasonlók... Aztán az utóbbi időben teljes mértékben meg van győződve arról, hogy én vagyok az igazi és teljesen biztos ebben. Ez abban nyilvánul meg, hogy az utóbbi időben valóban sokat változott jó irányba. Szoktam is tőle kérdezni, hogy már félek attól, hogy legközelebb mikor jut eszébe megint ez. De mindig mondja, hogy nyugodjak meg többször már nem fog bizonytalankodni és ezt be is fogja bizonyítani. Mit gondoltok erről? Szerintetek érdemes vele maradni vagy ezek után inkább hagyjam… Vagy inkább csak félt a komolyabb elkötelezettségtől?? Előttem azért jópár lánnyal volt, de ez mellett voltak hosszabb kapcsolatai is. 24L/24F

(Megcsalásos kommentektől ha lehet kíméljetek, mert nem erről van szó…)


Ha esetleg leülnék vele és átbeszélnénk az eddigi éveket??


Ui.: Szüleim is kedvelik, minden rokon kedveli. Pedig aztán az én rokonaim eléggé válogatósak ilyen téren.. :D Amikor nem kedveltek valakit, akit bemutattam az valóban aztán ment a süllyesztőbe, mert kiderültek dolgok..


2009. jan. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én erősen elgondolkoznék rajta, hogy van-e értelme együtt maradni, ha már többször is szakítani akart.

Ülj le vele őszintén beszélgetni. Kérdezd meg, mi volt a konkrét oka, hogy úgy érezte szakítania kell. Mi a a garancia rá, hogy nem fogja újra eljátszani ezt, mondjuk 1 hónap múlva.

Az tuti, hogy a pasik egy része nyuszi elkötelezni magát. Kifogásokat keresnek és bepánikolnak. De szerintem az ilyen pasi nem is szereti igazán a párját, különben gondolkodás nélkül belemenne, mondjuk az összeköltözésbe, eljegyzésbe...

2009. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudod ez nehéz helyzet! Nem lehet tudni mikor gondolja meg magát, hogy megint szakítani akar! Azért hogy a rokonoknak szimpatikus semmi esetre se maradj meg mellette! 24 éves vagy mérlegelj mi a jó és mi a rossz! Ezek után dönts! Ha rosszul döntöttél és később megbánod akkor sincs semmi baj, mondom 24 éves vagy nem pedig 40, hogy aggódj egyedül maradsz!

Szóval, szerintem magadban kell letisztáznod mi legyen!

2009. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy miért akart szakítani, amivel nagyjából egyet is értek. Legutóbb valóban nem volt semmi gond, erre azt mondtha, hogy szerinte bolhát csinált az elefántból, mert nem volt semmi problémánk és kreált egyet, aztán mondta, hogy nagyon megbánta és rájött arra, hogy én vagyok az igazi és közös jövőt tervez, meghogy mi lesz majd stb..
2009. jan. 7. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Nincs két egyforma kapcsolat és nincs 2 egyforma férfi. Van akiknek több évig szép minden, aztán valami elromlik. De van olyan is, hogy nehéz kezdet után végre összecsiszolódnak a párok. Lehet nálatok is ez volt. Van olyan férfi, aki nehezen szokik be a kerékvágásba. Csúnyán mondva nem lehet mindegyiket egyik napról a másikra "betörni." A lényeg, hogy most minden rendben van és együtt vagytok. Az hogy nem szakítottatok az kettőtökön múlt, ha nem is mindig egyforma mértékben (a részleteket nem ismerem). Én nem lelkiznék és nem bolygatnám a multat, mert amit már egyszer megbocsátottam, azzal miért hozakodok elő most több hónap múlva. Szerintem csak akkor kezdeményezz vele komoly beszélgetést, ha úgy érzed, hogy a mostani megváltozott és kedves viselkedése nem őszinte és úgy érzed van valami mögötte. Akkor viszont tényleg beszélj vele. Sok sikert!
2009. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok. Ha szakítassz vele sosem fogod megtudni "mi lett volna ha..." Ha nem szakítassz akkor pedig 2 eset lehet, vagy együttmaradtok boldogan, vagy megint jön a hülyeséggel. Ezt nem tudhatod. De a puding próbája az evés. Ne a félelem irányítson, hanem amit a szívedben érzel. Merj élni!
2009. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az utóbbi fél évben valóban jó irányba változott, néha meg is lepődök, hogy mikben. Úgy látom rajta, hogy őszinte és tényleg így gondolja, amit mond. Nagyon jól ismerem, és voltak olyan dolgok, amiket nem kellett volna feltétlenül nekem elmondani mégis megtette és én is nagyon őszinte lehetek vele bármiben/bármikor. Majd kiderül, hogy hogyan alakulnak a dolgaink.

2009. jan. 7. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez így van ahogy mondod, akkor nem gondolkodnék szakításban. Ha már akkor nem tetted meg mikor a "kisded játékait" játszotta veled, akkor most miért tennéd, mikor végre változott. Van férfi, aki nagyon nehezen változik. Nekünk is 3,5 év kellett hozzá.
2009. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!