Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet amíg kórházba volt. Hogy nézzek ezek után a szemébe?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk már együtt, nekem ez az első komoly kapcsolatom. Az előző próbálkozásaim mind a megcsalás miatt értek véget. Sokan mondják, hogy csak akarat kérdése kibírni ezt de én ezt egyszerűen nem értem. Nekem egyszerűen kattant valami az agyamban és képtelen voltam gondolkodni.

Vele minden jó volt főleg az elején, gyönyörű lány és eszem ágában sem volt soha félre lépni, úgysem találnék szebbet. Ezenkívül sose volt veszekedésünk, tökéletesen kiegészítettük egymást boldogok voltunk. Még fiatalok vagyunk mindketten, egyetemre járnunk ő most kezdte én idén végzek.


Már pár hónapja húzódik ez az egészségügyi probléma a páromnál először azthittük csak felfázás de aztán mint kiderült más a probléma. Nem írom le részletesen mert lényegtelen, csak annyi ,hogy már kábé 1,5 hónapja nem szexeltünk emiatt. Ő nemrég még kórházban feküdt természetesen minden nap bent voltam nála majdnem, támogattam felvidítottam szeretgettem hogy jobb legyen neki, úgy sajnáltam őt. Viszont amikor egyik hétvégén én hazautaztam a szüleimhez és találkoztam a régi barátokkal stb kicsit buliztunk és elengedtem magamat pedig annyira nem szoktam inni. Lényeg a lényeg összetalálkoztam egy régi ismerőssel egy lánnyal. Megtörtént a dolog, a kocsimban csináltuk.


Persze nem vallottam be mi történt egy ideig még maganak se egyszerűen nem vettem róla tudomást. Azonban már szerencsére hazajött a barátnőm és most újra együtt vagyunk. Mindig mikor ránézek eszembe jut amit tettem és félek sőt rettegek, hogy lebukok valahogy és elveszítem őt. Nagyon szeretem és mindennél fontosabb nekem. A lány akivel megcsaltam sokkal rondább mint ő sokkal igénytelenebb és egyszerűen nem értem mi történt velem. Egy ideig minden rendben volt láttam, hogy bejövök neki de az ilyet megtanultam kezelni és semmi gond nem volt. De hirtelen valami kattant az agyamba éreztem hogy feláll a farkam és azután már egyszerűen nem gondolkodtam.


De amikor azt írom, hogy szeretem őt akkor azt így is gondolom. Szeretem teljes szívemből és nem akarom, hogy elhagyjon. Ez csak egy ballépés volt amit csak el kellene felejteni és kész. A legrosszabb az egészbe, hogy közbe írt is nekem messengeren, hogy beszélgetni akar velem mert nem tud aludni és nagyon rossz kedve van és fél a műtéttől. Én persze nem írtam neki, csak másnap reggel, hogy bocsi de nem vettem észre hogy írt stb. Megbízik bennem... El fog múlni valaha ez a szörnyű érzés? Volt már valaki hasonló helyzetbe aki megcsalta a párját de nem derült ki és később sem?

Azóta mindent megteszek érte amit csak tudok azt akarom ,hogy boldog legyen és elmúljon ez a szőrnyű bűntudatom. Nem akarom elveszíteni annyira szeretem :(


2017. jan. 20. 18:44
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

Miért sajnáljátok? (KÖLTŐI KÉRDÉS tudom mi a bajotok) Ő boldog. Mindig mondja és látom rajta. És ehhez bizony nekem is rohadt nagy közöm van mivel az hogy 2 hete egy-két órára nem voltam hűséges azon kívül amióta vele vagyok folyton azon igyekszem, hogy boldog legyen az a lány akit szeretek. Én nem kicsinyeskedek vele nem dirigálok neki sosem beszélek vele csúnyán, nem vagyok vele tiszteletlen. Én figyelek az apróságaira a kis szokásaira, rendszeresen meglepem valamivel, bókolok neki meghallgatom, figyelek rá és MINDENBEN segítek neki amiben csak tudok sőt még abban is próbálok amiben már nem megy. Nekem ő a legfontosabb, fontosabb magamnál és ezt NEKI (nem nektek!!!) már többször be is bizonyítottam. Ezért szeret ő is engem, ahogy én is őt.

Nem a szexhiány miatt léptem félre, bár biztosan közrejátszott. Így alakult, ostoba voltam de nagyon. De biztosan így is kellett lennie mivel én sem tudom megmagyarázni miért tettem. De tanultam az esetből és biztos vagyok benne hogy soha többé nem fog ez előfordulni, hogy ezt a lányt én mégegyszer átverjem.


"Ez a csador duma... egy büntetés vagy ennek a nőnek. Bármelyik nőnek. Ő is tudja, hogy alacsonyabb rendűnek tartod magadnál? "


Persze büntetés vagyok igen. Kiváncsi lennék a te pasid... jó mindegy nem személyeskedek semmi értelme.

Látom nem értitek mit akartam írni. Persze egyből haraptok a hasonlatra. Nem írtam egy szóval sem, hogy alacsonyabb rendű. Azt írtam MÁS. Mert a férfi és nő teljesen más, más szerepünk van talán ebbe még a feminácik sem kötnek bele. Ne mondjátok ,hogy egyenlők vagyunk (persze egyikünk sem kevesebb vagy több a másiknál) mert tök más a férfi és nő szerepe is az életben és a párkapcsolatban is. Ezt a dolgot csak egy példaként hoztam fel.


"Azért boldog veled, mert nem ismeri az igazi énedet. Az élete egy hazugság"

Persze TI ismeritek az igazi énemet egy pár mondat után ő meg biztos semmit nem tud rólam. Azért boldog velem mert én így döntöttem, hogy én boldoggá akartam tenni amióta ismerem. És nem azért mert ő szép. Szép lányból van rengeteg, de olyan mint ő nincs több. Nekem ő kell én őt választottam.


Tudom, hogy hibáztam. Sokat gondolkodtam mit csináljak, úgy vélem ha elmondanám neki akkor is megbocsájtana. Ismerem. Viszont döntöttem és nem fogom neki elmondani, a szálakat pedig elvarrtam már. Nem magam miatt teszem. Mivel szerintem visszafogadna. Hanem miatta. Összetörné a szívét kitudja talán egy életre. Fájna neki, rossz lenne neki és nem lenne boldog többet. Azt hinné rosszul csinál valamit vagy nem elég jó. Egyik sem igaz, ő mindent jól csinált. Én pedig mindent megteszek majd azért, hogy ez soha ne derüljön ki bár szerintem nem fog. Ha mégis majd letagadom mindegy nincs rá "bizonyíték". A barátnőmet megvédem mindentől most például magamtól. Köszönöm annak is aki privátot írt, sokat segített. Szóval ez van, így döntöttem. Szenvedjek a bűntudattal nem számít, nekem Ő a fontos. Talán bárki másnak elmondtam volna de neki nem. Mondhattok akármit én szeretem Őt.

2017. jan. 20. 23:45
 32/59 anonim ***** válasza:
95%

Nem más a szerepünk. Megcsalni a másikat ugyanakkora bűn ha férfi csinálja, vagy ha nő. Nincs különbség.


Nem szereted, mert megcsaltad. Hazugságban él. Azt hiszi, egy rendes srác a szerelme, közben egy pötsevezérelt nőgyűlölővel van együtt, aki akkora féreg, hogy az nem igaz. Kórházban volt, és megcsaltad. A helyedben hányás nélkül nem tudnék a tükörbe nézni.


Ha szereted, elhagyod. Ha nem, vele maradsz, és bünteted azzal, hogy veled kell lennie. Úgyis az utóbbit választod, mert önző patkány vagy. Szegény lány, előző életében Hitler lehetett.

2017. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
86%

Hat neharagudjatok,de a kifogasa az volt h masfel honapja nem

volt szex es nem elvesztette a fejet!!ha a jovoben adodik ra ismet pelda h nem vagytok egyutt,valamelyikotok elutazik,vagy ha egyszer babat akarnatok veszelyeztett terhesseg eseten 7-8 honapog nincs szex!!!ha minden rendben a 9.honapban nem ajanlott jah es szules utan 6 hetig tabu a szex!!kedves kerdezo????akkor azt hogy birnad ki??ha gyerek lenne es havi 1szer lenne ra ido?!!hogybirnad???nezz mar magadba!!!neked ez a szeretet!neharagudj ferfi lettemre kibirtam 7honapot majd 6hetet mikor parom terhes volt felrek.ras nelkul!!az meg a masik h beteg volt a parod korhazban volt!!jobban teszed ha elmondod!!mert te nem birnad ki egy eleten at egy novel!!ha most megcsalatad megcsalod kesobb is!vagy ne mond el es ahogy meggyogyul szakits vele!!hadd talaljon mar egy normalis ferfit!!jah es hidd el kifog derulni h felreleptel!!ne okozz neki nagyobb fajdalmat!!gondolkozz mar!!forditott helyzetben mit varnal???inkabb verjen at??vagy legyen benne annyi h bevallja,talan meg bocsajtja de adj neki eselyt h eldontse milyen eletet akar es kivel!!

2017. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
87%

"Persze büntetés vagyok igen. Kiváncsi lennék a te pasid... jó mindegy nem személyeskedek semmi értelme.

Látom nem értitek mit akartam írni. Persze egyből haraptok a hasonlatra. Nem írtam egy szóval sem, hogy alacsonyabb rendű. Azt írtam MÁS. Mert a férfi és nő teljesen más, más szerepünk van talán ebbe még a feminácik sem kötnek bele. Ne mondjátok ,hogy egyenlők vagyunk (persze egyikünk sem kevesebb vagy több a másiknál) mert tök más a férfi és nő szerepe is az életben és a párkapcsolatban is. Ezt a dolgot csak egy példaként hoztam fel. "

ez még mindig nem konkrét. miben más? mi a feladata az egyiknek, mi a feladata a másiknak?

2017. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ő a legfontosabb, fontosabb magamnál és ezt NEKI (nem nektek!!!) már többször be is bizonyítottam."


Mar ne haragudj , de ha nem mondod el az igazat akkor ki is fontos szamodra ?

Azert nem akarod elmondani, hogy ne kelljen szenbe nezned az igazsaggal , vagy azzal ,hogy elhagy teged ..

Tudod, ha o lenne neked a legfontosabb ,nem a farkad utan mentel volna , olyan nincs, hogy elveszted a fejed, vagy eppen akkor elfelejtetted ot , hogy o letezik es neked a legfontosabb ? Nem , akkor a farkad volt fontos , hogy kielegulj es jo legyen....

Ha szereted ezt a lanyt akkor megadod neki az eselyt arra , hogy eldontse o azt, hogy veled marad ,vagy inkabb keress egy olyan ferfit aki soha nem csalja meg ..

2017. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig marhára belekötök. Lehet, hogy van 1-2 dolog, ami eltér férfi és nő között, de attól még rohadtul nem más az, ha a nő csalja meg a férfit, mint, ha fordítva történne az eset. 21. századba élsz Európában. Viselkedj is úgy, és ne egy totál aberrált kultúrával próbáld megmagyarázni a férfi-női szerepeket.


És tudod miért sajnáljuk a csajt? Mert nálad többet érdemel. Megcsaltad és még csak annyi gerinced sincs, hogy bevalld neki. És pont ezért nem is hiszem el, hogy igazán szereted.

Fiatal, lazán megtalálná a boldogságot más mellett is, olyan mellett, aki nem dug félre, csak azért mert "kattan valami az agyában" és mert 1,5 hónapja nem volt szex.


Lehidalok komolyan.

2017. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
Az a problémàd, hogy k...vàra önző vagy. Azért nem vallod be neki mert gyàva vagy vàllalni a felelősséget a tettedért. Ha szeretnéd őt, 1. nem csaltad volna meg, 2. az ő boldogsàga lenne a legfontosabb, nem a sajàtod. Vagyis megadnàd neki a lehetőséget arra, hogy vàlasszon . Vàlaszthatja azt, hogy kidob a vérbe egy olyan palit aki az első bajban elhagyta, megcsalta, porig alàzta, vagy megbocsàt. Neki joga lenne ahhoz, hogy vàlasszon. Te viszont túl önző vagy. Csak magadra gondolsz és nem rà. Nem érdemled meg őt. Nagyon remélem egyszer szembesül az igazsàggal és elküld a fenébe. Megérdemelnéd.
2017. jan. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

Kicsit hihetetlen, hogy ilyenek vagytok velem. Azért ennyire mégsem kellene utálni, nektek konkrétan mit vétettem?

Vagy az a baj, hogy gondoskodom egy lányról és boldoggá teszem de 1 rossz döntés miatt ez az egész semmissé válik és tök magától értetődő módon nem akarom őt elveszíteni? Persze hogy nem akarom. Nem értem miért lenne jó neki ha megtudná. Majd ha nem lesz már boldog mellettem akkor szakítok vele. De amíg minden a legnagyobb rendben mi értelme lenne? Vele csesznék csak ki. És szerintem felesleges megadni a lehetőséget neki a választásra, én tudom mit választana. Szerintem nem hagyna el. De kapna a nyakába egy hatalmas adag szenvedést. Ez lenne a jó neki szerintetek? Érdekes a logikátok. Szeretem és gondoskodok róla sosem bántottam! Addig csinálom ezt tovább amíg ő is ezt akarja. Hihetetlen, hogy egyesek képtelen felfogni, hogy egy embert nem 1 rossz döntése alapján kell megítélni mert 1 év pozitívum és 2 óra negatívum azért nem ugyan az. Mert ez a helyzet hiába nem tetszik nektek, hogy ő szeret engem. Inkább kívánjatok sok sikert, hogy ne derüljön kis tényleg és boldogan élhessünk a barátnőmmel.

2017. jan. 21. 01:40
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem és gondoskodok róla sosem bántottam! "


Bantottad mikor mas csajt dugtal a kocsiban, de tudod mit kivanom neked, hogy szenvedj azert amit tettel es teszel ,mert a hazugsag kiderul elobb utobb...

Ja es amugy te , hogy beszelsz a baratnodrol ? Teljesen ugy kezeled mint egy kis szerencsetlent , hogy te mindent megadsz neki stb szerinted mas nem tudna ot szeretni ? Aki nem csalja meg ugyebar..

Nem halna bele ha te nem lennel az eleteben talalna maganak egy jobb kapcsolatot ne gondold mar hogy te vagy az egyetlen

ha nem boldog majd szakitasz ?! Erdekes felfogas itt latszik, hogy te nem szereted csak elvezed, hogy o meg bolondul erted , mert nem ismeri az igazi ened !!! Megjatszod magad szineszkedsz, hogy a latszatot fent tartsd aztan kozbe meg megcsalod mikor korhazban van .

2017. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szereted a lányt, ez az írásodból egyértelműen lejön. Olyannak tűnik nekem, mintha a tulajdonodként kezelnéd. Aki szereti a párját, és társként tekint rá, az nem úgy ír róla, mint egy kis mimózalélekről, mintha ő nem lenne egyenrangú társ, egy egyéniség.

Rettentően egoista vagy, csak saját magadnak sem mered bevallani. Nagyon bizonygatod, hogy mennyire fontos neked, betegesen ragaszkodsz a felfogásodhoz, hogy mennyire boldog veled. Képtelenségnek tartom, hogy valakiben annyi gerinc ne legyen, hogy nem ismeri fel, mekkora bődületes hazugság, az, hogy megcsalja a beteg barátnőjét, és utána képes azt állítani, hogy a lány érdekében nem mondja el. Ezt nem hiszem el, ez a gyávaság netovábbja. Nagyon, de nagyon ÖNZŐ vagy. Ennek a lánynak joga van tudni, hogy mit tettél, és ha létezik igazság, meg is fogja tudni. Az a durva, hogy te már magadban azt is eldöntötted, hogy a barátnőd bizony megbocsátana. Tedd magad próbára, valahonnan növessz annyi gerincet, hogy a szeme elé állsz, és elmondod neki, és vállalod a felelősséget, mert minden vagy, csak érett, felelősségteljes felnőtt nem!

2017. jan. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!