Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akiknek a férje lebukott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek a férje lebukott a szeretőjével, miért hiszitek el neki, hogy megszakitotta vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Érdekel,hogy egy párhuzamosan futó hosszu kapcsolat után miért hiszitek el azt,hogy befejezte a szeretővel,és nem csak nektek hazudja azt?
2017. júl. 1. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Mert buták. Tudják hogy 2 gyerek után, megereszkedett testtel, nulla szakmával az életbe nem lesz olyan színvonal az életükbe, ha elválnak. A pereskedéshez meg buták :D

Inkább ezt mesélik be maguknak.

2017. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mondjuk az biztos hogy félnek elválni mert ki tudja lesz e még új pasi....de olyanok válasza is érdekelne akik konkrétan ebben a helyzetben már voltak..
2017. júl. 1. 15:37
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

Bocsánat, ha túl naivnak tűnt a válaszom. Nekem rengeteg szomszédom, rokonom, haverom felesége ilyen. Innen vettem amit mondtam.

Jelenleg is a szomszéd asszonyomat agyba főbe csalja a férje, 3 gyerek mellett. De ez a nő egy hárpia..és még jó bamba is :D

2017. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért közel sem biztos, hogy egy anyának nincs szakmája, vagy hogy buta lenne a pereskedéshez. Jah, és nem csak topmodellek élnek párkapcsolatban. Ismerek kövér nőket, akik elváltak, aztán az új pasival/férjjel meg olyan boldogok, hogy sugárzik róluk.


A kérdésre válaszolva:

Annyi, hogy ilyenkor irreálisan látják a férfit. Nemrég volt egy kérdés, ahol a nő arról írt, hogy a férje mindenki előtt megalázza, de különben meg olyan jó ember, hogy jobbat nem is ismer nála. Mondjuk ezt kétlem, maximum nem jár nyitott szemmel, mert már nem az ismerkedési fázisban van.


21/L

2017. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit nem értek?ezek az emberek mire értékelik magukat?Nyilván egy ilyen lebukás után a férfi sokkal óvatosabb lesz..de könyörgöm ha idáig hazudott akkor ezek után miért ne...?
2017. júl. 1. 15:59
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem voltam még ilyen helyzetben, de a körülöttem élők közül már többen.

Talán tényleg lehetséges,hogy a pasi tanul a történtekből és ráébred arra,hogy a másik nő sem különb, és fontosabb a családja.


A nők pedig családcentrikusak, inkább maradnak a pasival, főleg ha van közös gyerek, otthon, mint továbblépnek.

2017. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod kérdező, hogy a megcsalt férfiak/nők azt hiszik hogy nem lesz több megcsalás a hátuk mögött?


Szeretnének továbbra is az adott illetővel élni, közösen nevelni a gyerekeiket, élvezni a felépített egzisztenciát. van aki bírja ezt van aki nem, éljen mindenki úgy amennyit elbír.

2017. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Csak kényelemből hiszik ezt.A lelkük mélyén tisztában vannak azzal, hogy bármikor felújíthatja a Férj a viszonyát, Avagy talál újabb és újabb nőket.Ez mindaddig megmarad nekik, amíg a pasi nem talál olyan nőt, akiért dobbant otthonról.Na akkor vége a kényelmes életnek.Én nem tudtam ebben a tudatban élni, inkább Kiléptem a házasságomból.Ma sem bánom.Újra megtenném, ha ilyen helyzetben találnám magam.
2017. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
3 ilyen nő ismerősöm közül 2 azért "hiszi el" (sz@rja le), mert már nekik is van szeretőjük.
2017. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
(Egyik a gyerekek miatt marad, másik másoddiplomát csinál gyes mellett, és utána fog dobbantani.)
2017. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!