Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mekkora probléma? Normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora probléma? Normális, hogy egy kicsit rosszul esett?

Figyelt kérdés

Egy ideje már együtt vagyok egy sráccal és nagyon aranyos volt mikor láttam, hogy borítóképének az én képemet állította be. Előtte volt erről szó köztünk, hogy kinek mennyire fontos ez a social media jelenlét és ő egyébként nem nagyon posztol semmit tehát ez szokatlan volt. Nekem pedig csak jól esik azért. De megláttam, hogy leszedte..rákérdeztem, hogy történt-e valami. Azt mondta, hogy el akarta mondani, hogy sok barátja, meg olyan emberek akikkel nem is ápol közeli kapcsolatot ráírkáltak, hogy ki ez a lány meg ilyesmik. És ez nagyon zavarta őt, ezért szedte le..nem igazán tudom mit gondoljak. Valahol megértem, de ha mi most párkapcsolatban vagyunk és ezt felvállalta, most miért zavarta? Valóban kellemetlen lehetett, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.

18/L



2021. márc. 21. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
A tini párkapcsolatok kategóriát lejjebb találod.
2021. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
valóban idegesitő tud lenni h kiez, mióta naaaa és jó az ágyban, jó csaj mi, dugnám énis höhö..stb. ugyhogy megértem valahol
2021. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem tini kérdés. A bizalmatlanság az egész világban nagyon élesen jelen van. Ha az elején ez nincs meg, akkor bizony nem szabad erőltetni a továbbiakat.
2021. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem a tini kategória.
2021. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem para. Én se tenném ki hasonló okokból. Félig ismeretlenek irogatnának meg lájkolnák a képet, akiknek rohadtul semmi közük nincs hozzá. Az utolsó posztom facebookra kb 3 éves.

Nem mindenki szeret jelen lenni és megosztani dolgokat a szociális médián.

Ettől még szerethet.

2021. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Én az exemmel egy darab képet nem tettem ki mikor együtt voltunk mégis nagyon szerettem
2021. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Velem ezután két hétre rá szakított az exem.. de veled ne így legyen
2021. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha már egyszer ki tette akkor hagynia kellett volna /ha másért nem miattad de ha már úgy döntött leveszi legalább előtte!!! szólt volna h nem gond ha leveszem ezért meg ezért / szerintem ez a magyarázat nem helytálló...
2021. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Úgy látom elég vegyesek a válaszok..ha ezen kiakadok neki félek, hogy mit gondol majd..így is vannak hisztis pillanataim. Nem tudom érdemes-e ezért egy kisebb “vitát” generálni.
2021. márc. 21. 11:55
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Ezek után kíváncsi vagyok mit takar a "hisztis pillanatid" :D
2021. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!