Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mekkora probléma? Normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora probléma? Normális, hogy egy kicsit rosszul esett?

Figyelt kérdés

Egy ideje már együtt vagyok egy sráccal és nagyon aranyos volt mikor láttam, hogy borítóképének az én képemet állította be. Előtte volt erről szó köztünk, hogy kinek mennyire fontos ez a social media jelenlét és ő egyébként nem nagyon posztol semmit tehát ez szokatlan volt. Nekem pedig csak jól esik azért. De megláttam, hogy leszedte..rákérdeztem, hogy történt-e valami. Azt mondta, hogy el akarta mondani, hogy sok barátja, meg olyan emberek akikkel nem is ápol közeli kapcsolatot ráírkáltak, hogy ki ez a lány meg ilyesmik. És ez nagyon zavarta őt, ezért szedte le..nem igazán tudom mit gondoljak. Valahol megértem, de ha mi most párkapcsolatban vagyunk és ezt felvállalta, most miért zavarta? Valóban kellemetlen lehetett, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.

18/L



2021. márc. 21. 10:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát..talán túl komolyan veszem a vicceket..emiatt kicsit meg tudok sértődni.
2021. márc. 21. 12:50
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Az én exemnek még mindig ott vagyok a borítóképei között, pedig már szakítottunk. Akkor tette ki, amikor nagyon meg akarta mutatni, mennyire fontos vagyok neki... :D jót nevettem, amikor a 3 hetes új barátnőjét tette ki borítóképnek + instára is. Akkor pedig mégjobbat, amikor törölte a képet róla, én meg még mindig ott vagyok.

Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de nekem egy bizonyos kor felett nevetséges ez a közösségi médián megmutatom mennyire boldog vagyok című történet. Baromira nem ettől függ. Ha kitett téged, valószínűleg pont, hogy meg akart téged mutatni a világnak, hogy ő éppen milyen boldog, hogy vagy neki. Igenis azt akarta, hogy lássa mindenki és irigykedjen rá. Na meg milyen barátai vannak neki, hogy nem tudják, hogy veled van? Kétlem, hogy random emberek elkezdték bombázni, hogy ki ez a nő? Ez nem életszerű, szerintem. Valami más lesz itt a háttérben.

2021. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És szerinted mik lehetnek a háttérben?😅 (félek a választól)
2021. márc. 21. 13:04
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, nem akarok negatív lenni és az ördögöt a falra festeni a saját tapasztalataim alapján. Bármi lehet. Lehet, hogy te is csak "mutogatóban" vagy, valakit féltékennyé akart tenni. Lehet, hogy ismerkedik valakivel, azért szedett le. Lehet, hogy szimplán igaz, amit mond. Én képtelen leszek pasi aggyal gondolkozni bármikor is. Meg mondom, számomra sosem volt fontos, hogy kipakoljam a kirakatba, amim van. 7 év alatt kb 3-4 közös fotót töltöttem fel összesen a facebookra, nem többet. Azt sem profilképnek vagy borítóképnek, hanem "csak úgy".
2021. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az első exem csináltam, hogy ahány nője volt, minden kitette borítóképnek, mint valami trófeát. Elég magamutogató, "ki ha én nem" személy volt.
2021. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert nem szerette volna, hogy a kiéhezett ismerősei a te profilodat kutassák és rád nyomuljanak , gondolom ő jobban ismeri őket és inkább szeretné elkerülni a kellemetlenségeket amit a közösségi oldal sok formában magában hord.
2021. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nekem egy kicsit furcsa, hogy leszedte a képet.

Lehet, hogy zavarta a sok kérdés, hogy ki vagy. Én a helyébe mondtam volna, hogy a barátnőm. De persze minden ember más. Ne gondolj bele szerintem többet. ☺️

2021. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🥺
2021. márc. 25. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!