Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves kapcsolatban mennyi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves kapcsolatban mennyi a még egészségesnek mondható minimális szexualis együttlét egy héten?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 21:39
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

#8

Többször is van köztünk vita abból kifolyólag, h ő több együttlétre vágyik én meg nem

Az elmúlt 2 hétben ugye nem volt 1 sem és én azt sugalltam neki, h bár nekem most épp nem aktuális, "kárpótolom" majd...csak aztán úgy hozta az élet, h mégsem tettem

És igen, kijelentette, h akkor most 1 hétig nem beszél velem

Hogy tényleg meg is teszi-e, azt nem tudom

2021. márc. 28. 21:58
 12/48 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy passzív-agresszív, némasaggal büntető, játszmázó kis pöcs(nek tűnik innen, miután épp válok a klónjától). Fhú. Hát én nem tudok elfogulatlanul tanácsolni semmit azon kívül, hogy nagyon légy észnél. :/
2021. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
92%

Majd nemsokára szeretőt tart, nem illeték össze az ágyban.

Amúgy elég gyerekesen viselkedik. Mi lesz ha terhes leszel aztán mondjuk hónapokig nem lesz szex?

2021. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
42%
12 év után az a csoda, ha még nem unjátok egymást és néha van prütykölés. Ennyi idő után már a heti egy, muszájvól, gyorsan letudott menet az általános, a jó szexet meg a szeretőnél kell keresni, ha valakinek fontos.
2021. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Ennek szerintem is szeretőzés lesz a vége.

Amikor terhes lettem folyatosan fertőzésem volt, hónapokig nem tudtunk szexelni a kezelés miatt...


És csak az eltérő szexuális igény a probléma?

2021. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Kicsit most megerősítettetek abban, h nem teljesen én vagyok a felelős a hullámvölgyért azzal, h elég nekem a havi 3-4 alkalom ennyi idő után
2021. márc. 28. 22:12
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te sem kívánod annyira, ha csak megígérted hogy kárpótolod.
2021. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon gyerekes és kissé bántalmazó a viselkedése a vőlegényednek. Nem akarok tanácsokat osztogatni, de ha az esküvő előtt ilyen, akkor jobb nem lesz az esküvő után sem. Megérné egy életet leélni valakivel, aki nem beszél veled egy hétig azért, mert normálisan működik a tested és menstruálsz?
2021. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

A problémák mind erre vezethetőek vissza igen

Ha ezt kiiktatnánk, akkor -úgy gondolom- rendben lennénk egymással teljesen

2021. márc. 28. 22:13
 20/48 anonim ***** válasza:
44%

""kárpótolom" majd...csak aztán úgy hozta az élet, h mégsem tettem"


Miért nem?

2021. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!