Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves kapcsolatban mennyi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves kapcsolatban mennyi a még egészségesnek mondható minimális szexualis együttlét egy héten?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 21:39
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

családi ház, gyerekek, kutya


- én is erre vágyom, és bizonyisten nem vagyok egy infantilis, követelőző hisztigép. Mellesleg ugyanezt gondolom a szexről, mint te: az nem fér bele, hogy nyomasztva, zsarolva kelljen kicsikarni. Ha van vágy, lehet szex. Ha nincs: akkor nyugi van, vagy szóló program.

Mondanám, hogy gyere össze inkább velem, csak az a bibi, hogy szintén nő vagyok és hetero. 🤷‍♀️

2021. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
És szintén hasonló kapcsolatban vagy?
2021. márc. 28. 22:41
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
A szex egy fontos dolog a kapcsolatba, ha ő kevesli, te pedig nem tudsz többet adni... azt az esküvő sem fogja helyrehozni. Egy idő után neki másokra is ficeregni fog mert hiánya van, és akkor jobb esetben vállás, rosszabb esetben titkolt szerető.
2021. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok még együtt 15 éve a párommal, viszont a szüleim idén voltak 27 éves házasok (összesen 32 éve együtt)és amikor az első komoly kapcsolatomnál eljutottam odáig, hogy el akarja vele veszíteni a szüzességem leültem beszélni az anyukámmal, aki azt mondta, hogy ez az én döntésem, hogy meddig akarok vele várni, de számítsak rá, hogy innentől minden megváltozik, mert ha valakik szexuálisan nem illenek össze, akkor lehetnek akármennyire egy hullámhosszon nem fog működni a dolog.


Annyi frusztráció van köztetek még most is, és ez a probléma az életetek minden pontjára ki fog vetülni.

2021. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Én itt vagyok. 17 éve vagyunk együtt, 11 éve házasok.

Heti 2-3 szex van. A férjemnek többre vágyna, de nekem ennyi elég.

Kötelességből én sem szexelek. Ez nem házimunka. De szerencsére ő megérti, és nincs ebből probléma.

2021. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
82%
#31 vagyok, nem vagyok semmilyen kapcsolatban. Nem kevés köze van ehhez az általad is vázolt problémáKnak (több is van, nem csak a szex, ugye tudod),de nem ennyire egyszerű a képlet.
2021. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató minden válasz, köszönet értük!


Megpróbálok rendet tenni a fejemben és valószínűleg egy nagy beszélgetés elé nézek a párommal erről.


Persze majd ha letelt 1 hét némaság 😀 (bocsi, lehet rossz poén volt)

2021. márc. 28. 22:48
 38/48 A kérdező kommentje:

#31,#36

Igen, több probléma is van, de ahogy látom mind a szexre, illetve annak gyakoriságára vezethető vissza


Esetleg megosztanád vagy kiemelnéd, h te még mit érzékeltél még problémának?


Nem kötekedésből, tényleg érdekel egy külső szemlélő véleménye is, sokszor jobbak a meglátások külső szemmel, mint egy belső szemlélő vagy résztvevő gondolata

2021. márc. 28. 22:52
 39/48 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj h 12 év megalkuvásnak, hazugságnak, kárba ment időnek/energiának ugyis az lesz a hatása h nem hagyod veszni, vele maradsz. Hiába szar, tönkremész benne, ő is. Ez a hirtelen racionális impulzus amit most megélsz a válaszok miatt ez pont erre a fél órára elég, ugyis együttmaradtok, igazolnod kell miért éri meg továbbra is ha már eddig kitartottál, csillapitani kell a kognitiv disszonancia okozta belső feszültséget.
2021. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

#39

Mintha magammal beszélgetnék


Nagyon jó meglátásaid vannak és a vesémbe látsz


Hiába világosodom meg, ha nem teszek semmit

Ha nem teszek semmit, nem változik semmi

Ha nem változik semmi, csak rosszabb lesz minden


Választásom tehát az, h vele maradok így és tönkremegy a kapcsolat

Vagy külön válnak útjaink már most

Vagy megpróbálunk kompromisszumot keresni, ami eddig nem sikerült...

Kompromisszum, mi is lehetne? És valóban tudnánk tartani azt?

Egyátalán van olyan dolog, amivel ez a kapcsolat még menthető?

2021. márc. 28. 23:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!