Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves kapcsolatban mennyi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves kapcsolatban mennyi a még egészségesnek mondható minimális szexualis együttlét egy héten?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 21:39
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez tűnhet viccesnek, amit most csinál: érett felnőttként nehéz is komolyan venni ezt a büntiből haragszomrádot, holott ez inkább óriási piros felkiáltójel kellene, hogy legyen, meg ködkürt is, vészfekkel együtt.


Amikor valaki úgy érzi, hogy az ő vágyai, prioritásai, szempontjai elsőbbséget élveznek, vagy "igazabbak", jogosabbak egy - elvileg - egyenrangú partnerkapcsolatban, akkor ott a valóságban nincs egyenrangúság.


Ha valaki nem érti, hogy a szexben miért fontos a kölcsönösség és a 100% öröm, és miért "erősebb" a 'nem, mint az 'igen', ott nincs eljárások nélküli, elfogadó szeretet és nem ennek a leképeződése a vágy, a szex, hanem eszköz a saját kielégüléshez, ahogy a másik ember is, aki mit kepzel, hogy így packázik.


Az őszinte, higgadt, érő kommunikáció hiánya óriási probléma.

Ahogy az is, ha valaki felnőttként nem képes tudomásul venni, ha a világ és benne a párkapcsolat nem csupán egy olyan valami, amelynek a középpontja ő maga, és minden körülötte és az igényei maradéktalan kielegülése körül kering, hanem ez egy ilyen koprodukciós valami, ahol kettős vezetés van.


Ha eddig nem volt bibi köztetek, az lehet amiatt is, mert szerencsés módon épp ugyanakkor ugyanazt akartátok.(?) Ha most először nem, és ennek egy hét büntető-hallgatás az ára, akkor mi lesz, ha építkeznek, és mosókonyha akarsz, szerinte meg nem kell?

Mi lesz, ha azt akarod, hogy a gyerek a hálóban aludjon melletted és igény szerint szoptatnál, ő meg azt gondolja, hogy neked mellette a helyed, a gyereknek meg 0 napos korától a saját ágyában és szobájában?

Mi lesz, ha egy ilyen óriás ovis nem kap pár évig 200% figyelmet, mert majd osztoznia kell rajtad és a figyelmeden még 1+ emberkével (meg egy kutyával is)?



Ha nagyon sötéten látom, akkor bocs, de a tapasztalat mondatja ezt velem, ami nem biztos, hogy mentes az elfogultságtól irányodba.

2021. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kompromisszum, ne a megalkuváson kattogj már megint. Vagy maradsz, vagy mész. Igen a vesédbe látok, ezért utálnak az emberek, de pont ezt szeretem.
2021. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan 12 éves kapcsolatom, de volt több párkapcsolatom is, amik nekem nagyon tanilságosak voltak. Az egyik ilyen tanulság, hogy mindenkivel más. De te is más vagy mellettük. Hiába volt életem első nagy szerelme, a szex vele nagyon langyos volt. Én sem tudtam heti 1 többször vele lenni, mert nem volt olyan hű de jó. Ezt még akkor nem így értem meg, hanem úgy gondoltam nekem ekkora az étvágyam és kész.

Aztán lett egy olyan partnerem, hogy hűűű... a fogammal téptem le róla az alsógatyát, és n tudtam a vele való szexel betelni. Akkor egy nap többször is, akár egymás után is. Nem is ismertem magamra. De ugyanakkor rájöttem arra, hogy mennyire fontos a szexben való passzolás a másikhoz, mert az bizony feltornázza a libidót. Annak a kapcsolatnak viszont az volt a tragédiája, hogy berileg viszont nem passzoltunk. Úgyhogy volt egy hosszú hattyú halál, amíg véget ért a dolog.


Az, hogy a szex idáig jutott köztettek az szerintem az ellaposodás egyik jele. A párodnak is tenni kéne azért, hogy újra izgalmas legyen a szex és nemcsak szóvá tenni, hogy nincs több.


Szerintem ha nagyobb hévvel szeretnéd, és jó szerető lenne a te étvágyad is nagyobb lenne a dologra. Ez mondhatni a köztetek lévő diszharmónia egyik katalizátora. Ez a mentalitás, ahogy hagyjátok, hogy valami legyen. Pedig a tűzért tenni kell ugyanúgy.

2021. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

#43, te nem én vagy? 😄

Ugyanez megvolt az első NagySzerelemmel: olyan semmi különös

szex, mint a heti egy kémiaóra a középiskolaban: hát nem egy nagy durranás (ha igen, akkor valami nincs rendjén 🤣), de amúgy meg valahogy eltelik és hát végülis vannak benne érdekes részek...


Aztan meg jön a szanaszéjjel szednenk egymást (én is őt), és csak azt vesszük észre, hogy megint nem sikerült aludni, mert mint a nyulak.... és a csókjától is elázott a bugyim. De emberileg, értékekben, stb. nem passzoltunk, így vége lett.


Igen: a szex baromi fontos, a jó szex pedig rengeteget tud hozzátenni az egyébként is jóhoz. Ahhoz kevés, hogy megtartásának valamit, ami amúgy széthullani készül.


Viszont: én úgy látom, ez nem generálható mesterséges módon. Ez a gyúelegy vagy van, vagy nincs. Ha van, akkor lehet tenni azért, hogy tovább tartson. Ha nincs, akkor ...csikorog a gépezet, kell hozzá jó sok motiváció, nyitottság és tudatosság, hogy jól tudjon működni hosszabb távon.

2021. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi #44-es 😆


Igen valakivel működik a kezdetektől, valakivel nem. De mivel a kérdező azt írta elején még többet futott a szekér, így feltételezzem, hogy valami disszonancia lehet közöttük. Ha a felek kezdenek lélekben távolodni az a szexben jelenik meg általában először.

2021. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
63%

Mist lesz az esküvőd és már a minimális "kötelező" együttléteket számolgatod...

A vőlegényedet is rissz sorsra ítéled meg magadat is.

Hagy menjen olyanhoz aki kívánja őt, te meg keress valami vénembert akinek elég ha rádnéz.

2021. márc. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, de egy biztos. nem írnál ki ilyen kérdést, ha oké lenne a szexuális életed.

Szóval az egészségesnek mondható szám az ez: amennyivel te és a partnered hiányérzet nélkül kielégülsz. Ez alatt idővel frusztrált leszel

2021. márc. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lesz hosszú házasság, ha nem változtok.

Igazából ez szerintem elég nagy szálka lesz a kapcsolatban, ha másik az igények. Egy idő után mondjuk megoldja magának, aminek te örülsz, majd mondjuk fél év után jönne a szex a pasi meg mondja, hogy nincs kedve, majd a kövi alkalommal is és majd a köviben is. Tehát nem vár a "jutalomra" hanem elintézi magának. Persze ha téged nem érdekel a szex még örülhetsz is neki, csak akkor azért ilyen igényekben nem passzoltok nagyon és ha elmúlik a vonzalom akkor már max egy haveri szint lesz.


Nem szokta magának megoldani?

Amúgy szerintem ezt a szex témát frankó lenne letisztázni, mert összeházasodtok és utána ha 2 év múlva szétmentek annak nem sok értelme van.

Ígérni, meg nem kell ha nem teszed meg. Ha ő ígérne valamit ami neked fontos, de nem tenné meg biztos vagyok benne, hogy abból lenne probléma.

2021. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!