Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha "kezdek kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha "kezdek kiszeretni" a barátnőmből olyan dolgok miatt ami nekem teljesen egyértelmű?

Figyelt kérdés

Nagyon eltávolodtunk barátnőmmel egymástól. Kezdem inkább feladni hogy már megint szóvá tegyem hogy ne legyen rendetlen és hogy nem áll meg az élet ha ledolgoztam a 8órámat.

Több éves kapcsolatban vagyunk, de ezek miatt már nem esik jól a csók sem..viszont ha nagyon nagyon ritkán nekilat némi házimunkát csinálni örülök és úgy érzem 2en vagyunk akinek egyaránt fontos a környezete.


2021. jún. 6. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Fáradt munka után? Lehet vitamin/tápanyaghiány is. Erre figyeljetek oda! Ha valami nincs rendben, akkor megértem, ha levert munka után. Nők a vashiány tekintetében különösen érintettek a menstruáció miatt, és az nagyon fáradtá tud tenni, ha nincs elég vas.
2021. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Eleve ne csinaljatok akkora kupit. Hetkoznap a baratom mosogat nagyreszt, mert nekem sincs semmi energiam 9 ora munka utan (8, csak 1 ora szunettel), meg hazautazgatas utan rendet rakosgatni, de mas rendetlenseg nem is nagyon szokott lenni. Boven raer hetvegen porszivozni, mosni meg egyebek, de akkor is maximum egy ora rendet rakni, mert nem csinalunk disznoolat a lakasbol. Neha felsoprok hetkoznap, meg maximum valami aprosagot megcsinalok.
2021. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd ott. Problémára a megoldás.
2021. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Normális. Ennél sokkal szarabb kapcsolatban is benne maradnak.
2021. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezni, hogy ezekkel a különbségekkel mennyire tudsz vagy nem tudsz együtt élni.
2021. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ennél sokkal szarabb kapcsolatban is benne maradnak."

Ami elég szomorú.

A rendigény is olyan, mint minden más: nyilván nem fog csutkára egyezni, de egy bizonyos szintű különbség felett nagyon meg tudja mérgezni az együttélést.

2021. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Minden esetre gyereket ne csináljatok.
2021. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!