Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gusztustalan vagyok? Nem tudom elfogadni őt, pszichológushoz is elmentem!

Figyelt kérdés

Szóval kb 1 évvel ezelőtt megismertem egy férfit. Sok dolgot imádok benne, a szíve, mindent megtesz értem, segít, meglep, kedvemben jár, mindig én vagyok az első, tisztel, szeret. Megbízható, őszinte. A humorunk nagyon hasonló. Szeret utazni, ahogy én is.


Másrészt meg egy “nagymama”, 38 évesen már elért mindent az életben, amit akart - inkább nem írok a munkájáról, de szakmunkás, nem, nem olyan, amivel külföldre mennek… - nem akar már fejlődni, több pénzt keresni, jobban élni. Büszke arra, hogy nincs hitele pl. Ja, van egy autója és albérletben él, lakást sosem akar venni, nincs gyereke se.


Azért nevezem “nagymamának”, mert abszolút nem férfias emiatt számomra. 0 ambíció, a munkája olyan, hogy, néha reggel 10-kor már végez a munkával vagy szabadnapja van a hét közepén és akkor takarít otthon egész nap vagy sétálni megy vagy főz, mos. A kanapén ül, kb kötöget. Számomra ez annyira bosszantó. Nem töri magát, a munka, amit csinál is laza, 15 éve ugyan ezt csinálja, elvan, mint a befőtt. A nyugis élete, a lassú, komótos rendszer, amiben ő él kikészít.


Én érzem magam a férfinek a “kapcsolatunkban”. 26 éves vagyok és most készülök saját vállalkozást indítani, vannak jövőbeli terveim, folyamatosan tanulok, képzem magam. Sírok néha, annyira utálom a munkáját, hogy mennyire férfiatlan, hogy úgy él, ahogy.

Kincs az olyan férfi, aki most, főz takarít! … de ne ez legyen a lételeme. Azért szereti a munkáját, mert, ahogy mondja kiszámítható. Az biztos, de egy ilyen férfivel én nem tudom elképzelni a jövőmet, titkolom a családom és a barátaim előtt a munkáját, mert kinevetnének.

Egyébént edzőterembe és fogorvoshoz is elküldtem, szegényt teljesen meg akarom változtatni, persze nem megy.

Nekem fontosak a külsőségek is, neki abszolút nem.

Anyagias vagyok, persze ezen a pszichológus sem tud változtatni, ha én nem dolgozom ezen, eddig nem is sikerült.


Ő meg van elégedve az életével. Imádok benne rengeteg dolgot, de nekem ez kevés. Nem vagyok tőle több(!!), de eddig szoftverfejlesztő, pilóta vagy vállakozó volt a párom vagy más egyetemet végzett, ambíciózus, feltörekvő valaki, aki multinál vezető pozícióban volt vagy éppen sebész.


Engedjem el, ugye?

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat


2021. szept. 2. 08:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%
Undorító vagy.
2021. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
94%
Keress egy másik pilóta faszit és repülj el tőle.
2021. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
7%
Engedd el :) nem ertem az ilyen ferfiaknak hogy akad baratnoje
2021. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj, annyi az egész, hogy 1.) vele sincs baj; 2.) veled sincs baj, de nem illetek össze.

Ő is normális a maga módján, Te is az vagy (ettől nem vagy szörnyeteg :-D), de tök más az életstílusotok, tempótok.

2021. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt nem értem, hogy ha voltak már kapcsolataid, hogy nem érzed, hogy ez egy veszett ügy? Nem pszichológushoz kell járni miatta, meg sírni, meg csesztetni a másikat, hanem 26 évesen, több kapcsolatnyi tapasztalattal felfogni, hogy nem illetek egymáshoz, és szakítani lenne a legjobb.
2021. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha legközelebb incelkent nőket lejarato kamu kérdést teszel fel figyelj az egyensúlyra hogy bicskanyitogato legyen de azért még ne told túl. Itt például átlátszó volt a szoftverfejleszto, pilóta, vállalkozó, sebész exek rész pláne 26 évesen. Ez most nem jött össze.
2021. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%

Ezt hívják úgy, hogy generációs különbség. Ő már elérte mindazt, amit te csak most kezdesz és ez frusztrál.

Hidd el, nem az zavar, hogy sok a szabadideje, nem hajt, nem akar többet, hanem az, hogy neked ez még nincs meg, irígy vagy rá!


Keressél korban hozzád illőt, akkor majd lehet közös célotok.

2021. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
95%
Van, hogy két ember nem illik össze, ezzel nincs is semmi baj. Azzal viszont igen, hogyha két ember naggyon nem illik össze, mégis együtt van, és mindenáron meg akarják változtatni a másikat. Zárjátok le szépen ezt a kapcsolatot, és legközelebb olyannal kezdj, akivel van esély a normális párkapcsolat kialakítására.
2021. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy két ember egész egyszerűen nem illik össze. Ez van, el kell fogadni, és tovább kell lépni.
2021. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem generációs, ha 15 éve csinálja.
2021. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!