Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gusztustalan vagyok? Nem tudom elfogadni őt, pszichológushoz is elmentem!

Figyelt kérdés

Szóval kb 1 évvel ezelőtt megismertem egy férfit. Sok dolgot imádok benne, a szíve, mindent megtesz értem, segít, meglep, kedvemben jár, mindig én vagyok az első, tisztel, szeret. Megbízható, őszinte. A humorunk nagyon hasonló. Szeret utazni, ahogy én is.


Másrészt meg egy “nagymama”, 38 évesen már elért mindent az életben, amit akart - inkább nem írok a munkájáról, de szakmunkás, nem, nem olyan, amivel külföldre mennek… - nem akar már fejlődni, több pénzt keresni, jobban élni. Büszke arra, hogy nincs hitele pl. Ja, van egy autója és albérletben él, lakást sosem akar venni, nincs gyereke se.


Azért nevezem “nagymamának”, mert abszolút nem férfias emiatt számomra. 0 ambíció, a munkája olyan, hogy, néha reggel 10-kor már végez a munkával vagy szabadnapja van a hét közepén és akkor takarít otthon egész nap vagy sétálni megy vagy főz, mos. A kanapén ül, kb kötöget. Számomra ez annyira bosszantó. Nem töri magát, a munka, amit csinál is laza, 15 éve ugyan ezt csinálja, elvan, mint a befőtt. A nyugis élete, a lassú, komótos rendszer, amiben ő él kikészít.


Én érzem magam a férfinek a “kapcsolatunkban”. 26 éves vagyok és most készülök saját vállalkozást indítani, vannak jövőbeli terveim, folyamatosan tanulok, képzem magam. Sírok néha, annyira utálom a munkáját, hogy mennyire férfiatlan, hogy úgy él, ahogy.

Kincs az olyan férfi, aki most, főz takarít! … de ne ez legyen a lételeme. Azért szereti a munkáját, mert, ahogy mondja kiszámítható. Az biztos, de egy ilyen férfivel én nem tudom elképzelni a jövőmet, titkolom a családom és a barátaim előtt a munkáját, mert kinevetnének.

Egyébént edzőterembe és fogorvoshoz is elküldtem, szegényt teljesen meg akarom változtatni, persze nem megy.

Nekem fontosak a külsőségek is, neki abszolút nem.

Anyagias vagyok, persze ezen a pszichológus sem tud változtatni, ha én nem dolgozom ezen, eddig nem is sikerült.


Ő meg van elégedve az életével. Imádok benne rengeteg dolgot, de nekem ez kevés. Nem vagyok tőle több(!!), de eddig szoftverfejlesztő, pilóta vagy vállakozó volt a párom vagy más egyetemet végzett, ambíciózus, feltörekvő valaki, aki multinál vezető pozícióban volt vagy éppen sebész.


Engedjem el, ugye?

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat


2021. szept. 2. 08:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogy/hol a nyavalyában jöttetek össze, ha ennyire mások vagytok?
2021. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, keress magadnak olyan férfit aki megegyezik a te habitusoddal, nem vagytok házasok, nem vesztettél semmit még...

Illetve ő se, 1-év az semmi. Még ő is találhat magának valakit.

Nem para, nem jöhet be nekem ugyanaz, mint neked pl. Az én férjem is olyasmi típusú mint a te párod, de nekem ez kell mert én is ilyen chilles vagyok.

Az már viszont gáz ha erre rájöttél és nem lépsz semmit

2021. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
86%

Azért durva, hogy 26 évesen már átment rajtad egy szoftverfejlesztő, egy pilóta, egy sebész, meg mi is volt még?


Nekem se jönnek be a tutyimutyi férfiak, de azért hallod te se vagy semmi.


Ha meg incelkedni jöttél egy újabb kamukérdéssel, akkor légyszi áruld már el, a pszichiáter milyen mentális betegséggel diagnosztizált, mert ez tényleg elég durva nálad.

2021. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Találgassunk, mi lehet szegény pasi foglalkozása!


Kezdem én: szerintem órás:)

2021. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
67%
Lusta agglegény. Menekülj. Meg figaz hülyülni tőle rövidtávon. Milyen szellemi partner lehet az, aki ilyen sivár, ingerszegény életformát alakított ki?!
2021. szept. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Ti ketten két teljesen különböző világot képviseltek. Ami nem baj, ha fikázás helyett inkább elköszönsz tőle. Értem egyébként a problémádat, de nyilván nem az a megoldás, ha őt savazod, hanem ha mindkettőtök érdekében keresel mást, aki jobban illik hozzád.
2021. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
76%
37: Remélem az megvan, hogy ez egy troll kérdés, nem valós.
2021. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
89%

És most ez kinek a gondja?

Elárulom hogy neked.

Én biztos hogy nem adnám fel a nyugalmamat mert te izegsz mozogsz és pezsegsz.

El lehet ballagni.Keress egy olyan férfit aki kicsit "izgivé" teszi az életedet.

2021. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A pàrod Galla Miklós? 😆😆
2021. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!