Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a lányt emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a lányt emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek intim pikkelysömöre van sajnos.

Vannak rosszabb és jobb időszakok,van amikor teljesen tünetmentes, de van amikor nagyon durván előjön (hámlik, vörös,fáj neki,stb) ahogyan most is.

Már 2 hete nem szexeltünk,mert fáj neki, ahogy dörzsölődik. Próbáltuk már mindenhogy még kókuszolajjal is..

Sokat edz, csak egészséges dolgokat eszik, valami krémet is használ és kókuszolajat éjszakára,ezektől várjuk jelenleg a csodát,ami csak nem akar jönni.

Szerinte a stressz is az oka, mivel most írja a szakdogát,mellette 40 órában szakmai gyakot csinál,stb. Én már nem tudom mit gondoljak,de kezd elegem lenni.

Sajnálom és szeretem,de nem bírom ezt, hogy fél évente van hogy 1-2 hónapra is kimarad a szex,mert neki ilyen problémái vannak.

Elgondolkodtam rajta, hogy szakítok vele.

Ti mit tennétek? És légyszi ne gyertek azzal,hogy hatalmas bunkó vagyok, nem tudjátok mit élek át.

25F



2021. szept. 21. 22:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Lehet ám kezelni is a tüneteket
2021. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
99%

Dokinál voltatok?

Értékelendő az eddigi kitartásod és teljesen megértelek, de szegény lánynak sem lehet egyszerű.

2021. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Míóta vagytok együtt?
2021. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt.

Kezeli a tünsteket,leírtam hogyan.

2021. szept. 21. 22:45
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

"Lehet ám kezelni is a tüneteket"

A nagy lóizét. Nem intim területen sem olyan egyszerű tünetmentessé varázsolni a pikkelysömört.Intim területen meg pláne nehéz.


Kérdező, bocsánat a direkt szóhasználatért, nálad csak a lyuktömedékelés a megoldás?

2021. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már eldöntötted, és most csak idegen emberektől vársz visszaigazolást, hogy helyesen fogsz cselekedni.

2 év azért nem kevès idő, sajnàlom a barátnődet. Azért biztos ez is kivált egy plussz frusztrációt,stresszt, hogy ebben a helyzetben Neked sem tud “eleget” tenni..

Ha minden téren passzoltok egyébként, én nem hagynám el emiatt, keresnék egy jó orvost, és nem otthoni kezelgetést végeznèk.. ( bár gondolom volt pár orvosnál)


Nem tudhatod, hogy a következő párodnak nem lesz hasonló problémája…

Én is nő vagyok, ha stresszelek, vagy teljesen lerobbanok akkor rajtam is kijön hasonló, de kezelem a tüneteket, és a férjemnek esze ágában se lenne elhagyni emiatt.


Máshogy is tudtuk ebben az időszakban “együtt működni”, ha nem is konkrètan szexben.

2021. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
14%

Kerd meg,h elegitsen ki szajjal ilyenkor es vagy kezzel.


Akkupunkturat probalta-e?


Termeszetgyogyaszt?


Sportolast (futas/bicaj/tenisz/egyeb aerob mozgasforma) probalta-e heti 3 rendszeresseggel mint stresszlevezetes??

Yout.bon Bagdi Emoke tart a stressz levezeteserol eloadast. Hallgassatok meg!!!

2021. szept. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%
Van két keze és egy szája. Komolyan nem értem, mit tudtok ennyit problémázni azon, hogy pont szexelni nem tudtok épp.
2021. szept. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szeretheted szegény lányt, ha egy (rajra kívülálló) ok miatt elhagynád. Kérlek, hogy tedd is meg az ő érdekében.
2021. szept. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%

nem tudjátok mit élek át.


Hát kész vagyok ezen az emberen. Nem szexelhet, szegény szerencsétlen most mi lesz..

És te tudod mit el át a barátnőd? Nem, de nem is érdekel. Te ezt már eldontotted.

2021. szept. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!