Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a lányt emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a lányt emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek intim pikkelysömöre van sajnos.

Vannak rosszabb és jobb időszakok,van amikor teljesen tünetmentes, de van amikor nagyon durván előjön (hámlik, vörös,fáj neki,stb) ahogyan most is.

Már 2 hete nem szexeltünk,mert fáj neki, ahogy dörzsölődik. Próbáltuk már mindenhogy még kókuszolajjal is..

Sokat edz, csak egészséges dolgokat eszik, valami krémet is használ és kókuszolajat éjszakára,ezektől várjuk jelenleg a csodát,ami csak nem akar jönni.

Szerinte a stressz is az oka, mivel most írja a szakdogát,mellette 40 órában szakmai gyakot csinál,stb. Én már nem tudom mit gondoljak,de kezd elegem lenni.

Sajnálom és szeretem,de nem bírom ezt, hogy fél évente van hogy 1-2 hónapra is kimarad a szex,mert neki ilyen problémái vannak.

Elgondolkodtam rajta, hogy szakítok vele.

Ti mit tennétek? És légyszi ne gyertek azzal,hogy hatalmas bunkó vagyok, nem tudjátok mit élek át.

25F



2021. szept. 21. 22:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Döngetni kell az orvosa ajtaját , hogy a jelenlegi kezelés nem hatásos.

Apámnak is van pikkelysömöre, 3 havonta kap rá injekciót és teljesen tünetmentes.

De nehéz eljutni idáig , hogy felírják tbre mert nagyon drága az államnak, kb 2 milliós tétel egy adag.

Csak akkor írják fel ha minden más kezelési lehetőségen túl van a klinikán és mind hatástalan.

2021. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy hogyan tervezed vele a jövőt?

Pl, ha terhes lesz, és kiköti az orvos, hogy nincs házasélet, akkor Te elhagyod? Mert ugye 9hónap, plussz minimum 6hét..


Mindenképpen szakíts a lánnyal, mert megérdemli, hogy ne egy ilyen tuskóval legyen együtt.


Akármilyen fontos is a szex egy kapcsolatban, a másik egészsége fontosabb.

Majd megbecsüli más, ha Te nem tudod.

2021. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Én páromnak nagyon súlyos psoriasisa van mindenhol, injekciót kap rá 3 havonta, így javult neki sokat. Eszembe se jutott, hogy elhagyjam, ez nekik elég szenvedés és fájdalom.. stressztől meg brutál előjöhet. Bőrgyógyásszal kéne Protopicot vagy Diprosalicot feliratni.
2021. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

Itt két értetlen tábor áll egymással szemben. :D

Az is alkalmatlan az életre, aki azt hiszi, elhanyagolható lehet a közösülés fogalma egy fiatal hímneműnek. Főleg alkalmatlan az életre, aki azt hiszi, közölheti másokkal, hogy nekik mi a fontos. :D

Másfelől meg az is alkalmatlan az emberi életre, aki nem ismeri a fogalmakat, mint együttérzés, melléállás.


És a két alapvető tényt még egyesek kicsipkézik hatalmas ostobaságokkal, mint a terhesség emlegetése. Az annyira más, hogy fáj. :D

2021. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

24

Fuh, de okos vagy. Azért hoztam fel a TERHESSÉG UTÁNI időszakot (de le van írva, esetleg olvasd el), mert a gyermekágy időszakában szerintem végképp nem feladata egy nőnek, hogy szexuálisan kielégítse a társát (soroljam, hogy fáj a melle, a gátsebe, alszik vagy napi 2 órát, fogalma sincs, hogy mit kell csinálni, stb.). És ezt párhuzammba mertem vonni azzal, hogy akkor sem feladat ez, ha beteg a nő. Vagy a férfi.


Na, ezentúl jó olvasást kívánok, te életre alkalmas. :))

2021. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd utolsó… úgyse fogják fel, szerintük a nőnek mindig ki kell elégíteni a férfit akármi van. Megértés? 0. Szánalmas.
2021. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Szánalmas a 24-es…
2021. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre nem válaszolok, mert előttem már megválaszolták.

Arra reflektálnék, hogy egy nőnek akkor is kikell elégíteni a férfit ha a nőnek nincs kedve, vagy betegség miatt nem tud szexelni.

Ez egyszerűen elképesztő, megmutattam a férjemnek is, ő is kiakadt.

Nekem ha nincs kedvem szexelni, ahhoz sincs kedvem hogy orálisan kényeztessem, vagy egyebek.

Milyen állatias ez már?

Nyilván ezt a férjem egyáltalán nem várja el, sőt, megalázónak tartja pedig higyjétek el ő is szereti szexet, nagyon is.

Vagy jönne haza a munkából, és nagyon fáradt lenne, hulla és már csak arra tud gondolni, milyen nagyot fog aludni én pedig megjelennék előtte, hogy ajajj nincs kedved szexelni, de azért azt elvárom hogy másképp kielégíts. Ez nonszensz. 😀


Nekem volt egy betegségem, (van is, csak már nagyon jól van kezelve) amitől a libidóm megszűnt létezni konkrétan, a gyógyszerektől az orvosom szerint. Hormongyógyszer.

3-hónapig nem voltam képes szeretkezni vele, egyszerűen már a gondolatától is hányingerem volt, pedig nagyon szeretem a férjem és azelőtt 2-3 naponta biztosan szexeltünk.

Ő kibírta, mellettem állt, kísért az orvoshoz, megértő volt. Nem kellett szájjal, kézzel, lábbal kielégíteni miközben tudta, hogy nem akarom.

Most már minden oké, legalább félévente már rendszeresen szexelünk, minden helyrejött.


Hatalmasat csalódtam volna benne, ha közben a váláson gondolkodott volna emiatt, vagy hogy betegen is elégítsem ki... Újra mondom, nonszensz, egy normális kapcsolatban ilyen nincs.

2021. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Vagyis nem félévente, hanem féléve. 😀
2021. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

28-29

Köszi. Én is ezt mondtam, csak nem fejtettem ki így. Maximálisan egyetértek veled. Örülök, hogy visszatért a libidód, ez nagyon jó hír. :)

2021. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!