Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vitatkozunk otthon, párom 52 én 55 éves vagyok. Állandó probléma ki hányszor szeretné. Ő elvan a kéthavi egy alkalommal. Már tanácsolta,hogy menjek el orvoshoz, mert nem normális,hogy minden nap szeretném. Szerintetek kibe van a probléma?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 06:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
87%

Azt továbbra sem írtad kérdező,hogy melyik fél kívánja/nem kívánja.

Ennyi idős nő vagyok. Ugye nem mondod komolyan,hogy ez a legfontosabb kérdés ami akár válóok is lehet? A szexuális igény nagyon sok párnál eltérő, már a kapcsolat kezdeti szakaszában is. Szerencsések vagytok ha Nálatok ez csak mostanság alakult így.Nem hinném,hogy ezzel orvoshoz kell menni, és az ellenkezőjével sem. Egyszerűen meg kell próbálni köztes megoldást keresni amit mindkét fél tolerálni/elfogadni tud, erőltetés nélkül.

Hidd el kérdező, a párodnak ugyanolyan probléma/nehézség elfogadni azt,hogy Te gyakran szeretnéd mint ahogy Neked hogy Ő kevésbé igényli.

Tudom, nem pótolja ezt a kielégülést semmi, de sportolj, foglald le, fáraszd le magad mással - is-, hátha így sikerül egy kicsit a mindennapi igényt lecsökkenteni.

Bármi természetes, de hozzáteszem, ennyi idősen inkább az a gyakoribb (nem természetes, gyakori!)ha kevésbé vágyik az ember a szexre mint a napi együttlét igénye.

2022. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%
Irják,hogy keress mást. Megteheted, de korban hasonlóval így járhatsz, ha ma nem, akkor holnap. Ha jóval fiatalabb, akinek nagyobb igénye van rá pedig nem biztos,hogy társad marad idősebb korodban. Tehát előtted a döntés, a fontossági sorrend.
2022. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
85%
11-12-es vagyok. Egyébként "csak" ez a vitatéma köztetek, egyéb vonatkozásban jól működik a kapcsolat?Mert ha másban sem egyeztek valóban nincs értelme fenntartani tovább.
2022. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
100%

És ez 3 éve gond? Akkor nem illetek össze. Ha nem találjátok meg azt a gyakoriságot, ami mindkettőtöknek elfogadható, akkor az alábbiak közül választhattok:

a) Különváltok.

b) A párod elfogadja, hogy te mással is szexelsz. Ez lehet prostituált vagy másik szerető is. Természetesen a prosti pénzbe kerül és betegséget is hazahozhatsz, a másik nővel meg érzelmi viszony is kialakulhat.

c) Önkielégítést végzel, ha neked ez (stílszerűen szólva) kielégítő megoldás. :-)

d) Talán ez a legjobb: Olyan szeretkezési módokat választotok, ami nem jár számára behatolással és kielégüléssel, de neked kielégülést ad. Ezzel az szokott lenni a nők problémája (gondolom te vagy a férfi és ő a nő), hogy gyakorlatilag kiszolgál téged, de nem kap cserébe szexet. Persze kaphat ölelést, intimitást, szeretet - szexre meg ritkán is vágyik.


Magánvélemény:

Életkorotokhoz mérten párod extrém ritkán, te meg extrém gyakran akarsz szexelni. Ekkora különbséget én nem próbálnék áthidalni, hanem keresnék olyat, akivel ha van is különbség az igényekben, de nem ilyen bődületes nagy.

2022. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez van, csak mi tíz évvel vagyunk fiatalabbak. Az én párom egyáltalán nem igényelné, ami ugye a kevésnél is sokkal kevesebb. Én már a heti 1x-i alkalommal is kibékülnék, de neki a havi 1 is sok. Akkor is csak fekszik mint egy darab fa, részéről ennyi az aktivitás. Persze semmit nem is enged mellé, Misszionárius sötétben, se orál, se manuál, se egy mozdulat, se előjáték, semmi. Essünk túl rajta mihamarabb ez a célja.
2022. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 A kérdező kommentje:
15, valahogy így van nálunk is. Azt se engedi,hogy melleit megfogjam. Orálissan szoktam kielégiteni,de fordítva az nem megy.
2022. jan. 26. 09:37
 17/72 A kérdező kommentje:

14, b)felajánlottam,de hallani se akar róla.

C) napi 2x, így tudom magam kordába tartani,hogy nem mászok rá és nincs vita.

2022. jan. 26. 09:41
 18/72 anonim ***** válasza:
56%

16-ra:

Tehát nemcsak a szex, hanem általában az intim közelség ellen van kifogása.

Én ebből kiszállnék. (Amúgy #14 vagyok.)

2022. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
90%
Ki lehet szállni, de 40 felett már nincsenek csodák. 50 felett meg már inkább hagyjuk! Én is próbáltam más nővel, de azt látom hogy a szexualitás ebben a korban már inkább csak kötelező rossz a nőknél. Nulla libidóval elhiszem hogy az. Nem a figyelmesség hiánya vagy a rossz technika itt már a gond, hanem az hogy nem kívánják. Erről több nővel is elbeszélgettem már. Sok korom beli ismerősöm ugyanígy a szexmentes élettől szenved, holott 20-30 éve házasok, normális, kulturált emberek. El kell fogadni hogy a nők többségénél megszűnik valami bizonyos kor felett. Lehet ezen vitatkozni, csak nincs értelme.
2022. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
84%

52-55 évesen már ne hasonlítgasd magatokat a 30 évesekhez. Ez már javában a klimax időszaka férfiaknál és nőknél is.

Nőknél a klimax egyik tünete a csökkenő szexuális vágy. Lehet hogy alapból sosem volt egyforma az igényetek ilyen téren, de a klimax időszakában nem kell ezen meglepődni. Nőknél felléphet hüvelyszárazság, hőhullámok és még egy csomó minden más is. Lehet vérvizsgálattal hormonszinteket nézni, ezek alapján megbizonyosodhatsz róla hogy a hormonváltozások okozzák e nála a libidócsökkenést.

Olvassatok utána a klimaxnak. Javasolják a sportot, vitaminokat, étrendváltoztatást.

2022. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!