Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom utálja a macskákat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom utálja a macskákat, és nem is akar a jövőben egyet sem. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Cicákkal nőttem fel, jelenleg is van nálunk otthon. Nagyon szeretem őket, el sem tudnám képzelni az életem nélkülük. Viszont a barátom rühelli őket, és a tudtomra is adja mindig, hogy a macskák mekkora sz@rházik, nem csinálnak semmit, semmi hasznuk nincs, meg lesz@rják a gazdájukat. Sőt amikor mutatok valami képet neten macskáról, rögtön azt mondja, hogy "fújj ronda dögök". Gyakran rájátszik a reakcióra, csak hogy bosszantson engem. Arról is beszéltem vele, hogy majd egyszer, ha összeköltözünk, biztosan lesz nálunk cica, de ő erről hallani sem akar, váltig állítja, hogy nálunk aztán nem lesz macska, mert ő nem fogja eltűrni, maximum az udvaron. Erősen kutyafanatikus egyébként, én nem vagyok az, de mégsem mondok semmi rosszat rájuk, csak hogy provokáljam őt.

Viszont ma történt egy olyasmi eset, hogy chaten elküldött nekem egy olyan videót, hogy az egyik haverja fogja a macskát, majd jól elhajítja kb 10 méterre. Macskaimádóként alaposan kiverte nálam a biztosítékot, hogy hogy képzelte, hogy egyrészt nekem ilyet elküld, másrészt még szórakozott is a videón, hogy kínozzák azt a szegény macskát. Indulatos hangulatomban leírtam, hogy egy nem normális idióta, aki nem tud gondolkozni, hogy nekem ilyen videókat még véletlen se küldjön, aztán erre a reakció az volt, hogy "imádom, hogy ennyire szeretsz". Nagyon felidegesített, hogy ilyen szinten utálja a macskákat, hogy ilyen dolgokon szórakoznak, és legszivesebben kitekerném annak is a nyakát aki csinálta, meg aki még terjeszti is. Azóta is haragszok rá, és elgondolkodtam, hogy ha nem fogja fel, hogy nekem ezek a dolgok felkavaróak, és akaratból elküldi provokálás miatt, és nyilván nem fog megváltozni, hogy szeresse a macskákat, jobbnak gondolom, ha külön utakon folytatjuk. Szerintetek? Ti szakítanátok ilyen miatt?


2022. júl. 10. 02:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Csak mondom, hogy a gyilkosok és sorozatgyilkosok ismerve, hogy szórakoznak állatok szenvedésen, amit gyakorta ok is okoznak.

Én valószínűleg feljelentettem volna a haverját állatkínzásért.

Egyébként nem, együtt sem lennék olyannal, aki nem szereti a macskákat, nekem is van kettő. Nem lett volna elég az, ha semleges, vagy ki nem állhatja, ha nem SZERETI őket, biztos nem jöttem volna össze a mostani párommal.

Én a helyedben baromi gyorsan szakitanek.

2022. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell macskaimádónak lenni, hogy egy ilyen videó kiüsse a biztosítékot. Én is rajongok a cicákért, a kutyákért kevésbé, de ha látok egy videót amin kamaszok kutyákat bántanak, azon én is kiakadok, pedig mint mondom, nem vagyok nagy kutyás. Mégis, egy normális, jóérzésű ember ilyenen nem szórakozik, sőt. A "pasid" egy nagyra nőtt gyerek, és abból is az érzéketlen tuskó fajta. Nem kell mindenben egyetértenie veled és nem muszáj ugyanazokat szeretnie, mint neked, de a szándékos provokálásod és a reakciói nem egy érett, érzelmileg stabil személy képét festik le. Én már csak emiatt is szakítanék vele. Az már csak hab a tortán, hogy amúgy állatkínzó köcsög és őt is el kéne hajítani 10 méterre, aztán jót röhögni rajta.
2022. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egyik válaszoló is írja....ez sok sok bal bla bla


Ha neked ez nagyon fontos, akkor szakíts hagyd el.


Aztán legközelebb ismerkedésnél azzal kezdj, hogy van macskád és abból nem engedsz.

2022. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
egy hosszútávú boldog párkapcsolat kompromisszumokkal jár
2022. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
14, kompromisszumokkal és nem meghasonulással. Nekem messzemenőkig túl menne a kompromisszumkészségem határain, hogy olyan valakivel legyek, aki így gondolkodik az állatokról, aki ennyi empátiát képes mutatni. De tovább megyek, az is, hogy lemondjak az állattartásról, vagy kizárólag olyan állatot tarthassak, amilyet amúgy nem szeretnék, nem kedvelek.
2022. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha a megfelelő emberrel vagy, kompromisszumot sem kell kötni.
2022. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen állatkínzós videós emberek nem normalisak börtönben a helyük minimum.
2022. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan összekötnéd az életed egy ilyen rohadt lelkületű emberrel? Vele akarsz minden este ágyba bújni, azt szeretnéd hogy ő legyen a gyerekeid apja? Az egy dolog hogy valaki nem szimpatizál a macskákkal, az meg egy másik hogy egy érzéketlen szarházi aki röhög egy állat szenvedésén. Kukába vele.
2022. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején offos lett volna, egyrészt mert én is imádom a macskákat, másrészt mert seggfej módon viselkedik veled.

De az, hogy konkrétan állatkínzó haverjai vannak, akikkel ő egyetért, na ez kemény. Feljelenteném azt a havert a rendőrségen. Nem vagy normális, ha egy ilyen szar féreggel maradsz, akinek az állatkínzás poén.

2022. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem kínozta senki a macskát, csak elhajították, nyilván talpra esett és nem lett semmi baja. Tudtok olvasni?
2022. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!