Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom utálja a macskákat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom utálja a macskákat, és nem is akar a jövőben egyet sem. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Cicákkal nőttem fel, jelenleg is van nálunk otthon. Nagyon szeretem őket, el sem tudnám képzelni az életem nélkülük. Viszont a barátom rühelli őket, és a tudtomra is adja mindig, hogy a macskák mekkora sz@rházik, nem csinálnak semmit, semmi hasznuk nincs, meg lesz@rják a gazdájukat. Sőt amikor mutatok valami képet neten macskáról, rögtön azt mondja, hogy "fújj ronda dögök". Gyakran rájátszik a reakcióra, csak hogy bosszantson engem. Arról is beszéltem vele, hogy majd egyszer, ha összeköltözünk, biztosan lesz nálunk cica, de ő erről hallani sem akar, váltig állítja, hogy nálunk aztán nem lesz macska, mert ő nem fogja eltűrni, maximum az udvaron. Erősen kutyafanatikus egyébként, én nem vagyok az, de mégsem mondok semmi rosszat rájuk, csak hogy provokáljam őt.

Viszont ma történt egy olyasmi eset, hogy chaten elküldött nekem egy olyan videót, hogy az egyik haverja fogja a macskát, majd jól elhajítja kb 10 méterre. Macskaimádóként alaposan kiverte nálam a biztosítékot, hogy hogy képzelte, hogy egyrészt nekem ilyet elküld, másrészt még szórakozott is a videón, hogy kínozzák azt a szegény macskát. Indulatos hangulatomban leírtam, hogy egy nem normális idióta, aki nem tud gondolkozni, hogy nekem ilyen videókat még véletlen se küldjön, aztán erre a reakció az volt, hogy "imádom, hogy ennyire szeretsz". Nagyon felidegesített, hogy ilyen szinten utálja a macskákat, hogy ilyen dolgokon szórakoznak, és legszivesebben kitekerném annak is a nyakát aki csinálta, meg aki még terjeszti is. Azóta is haragszok rá, és elgondolkodtam, hogy ha nem fogja fel, hogy nekem ezek a dolgok felkavaróak, és akaratból elküldi provokálás miatt, és nyilván nem fog megváltozni, hogy szeresse a macskákat, jobbnak gondolom, ha külön utakon folytatjuk. Szerintetek? Ti szakítanátok ilyen miatt?


2022. júl. 10. 02:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én utálom a macskákat, de ha a pasim azon röhögne, hogy a haverja kínozza őket, gondolkodás nélkül kihajítanám. Beteg lelkű, nekem meg nincs olyanra szükségem.
2022. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Őt meg haverját kéne hajingálni..

Hátha talpra esnek...

2022. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

20, tehát, te nem vennéd zokon, ha egy békés hétfő délutánon, ahogy térülsz, fordulsz, egy kb 8-10x magasabb óriás elkapna, jól megfogna, nehogy kiugorj a kezéből és jó messzire elhajítana. Semmi gond nem lenne ezzel, amennyiben nem törik el semmid igaz? Nem félnél, nem éreznéd, hogy ezentúl nem bízhatsz ezekben az óriásokban, sőt, vissza is mennél hozzá még egy körre nem?

Undorító, mikor egy emberbe ennyire kevés empátia szorul.

Ha szándékosan olyat teszel egy másik lénnyel, ami őt megrémíti, ami fáj, vagy kellemetlen neki ami traumatizálja, azt kínzásnak nevezik.

Attól, hogy egy cica képes talpra érkezni, még fél, sőt, fájhat neki, mert neki is vannak ízületei, amik esetleg az érkezéskor nem jó helyzetben állnak, neki is vannak izmai, amik szintén nem feltétlenül reagálnak jól egy ennyire természetellenes helyzetben. Sőt, alapvető érzelmei is vannak, mint a bizalom, amit az ilyen férgek kihasználnak, vagy a félelem, amit a hozzád hasonlók semmibe vesznek.

2022. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy iq nulla érzéketlen xar! Én férfi vagyok és imádom a macskakat.


Sztem vàlj meg a pasitól mert az ilyen csak szomorúságot fog hozni az eletedbe. Ha együtt laknál vele és lenne macskad, ez tuti bántaná ha nem vagy épp otthon! Biztos ezt akarod?

2022. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!