Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom utálja a macskákat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom utálja a macskákat, és nem is akar a jövőben egyet sem. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Cicákkal nőttem fel, jelenleg is van nálunk otthon. Nagyon szeretem őket, el sem tudnám képzelni az életem nélkülük. Viszont a barátom rühelli őket, és a tudtomra is adja mindig, hogy a macskák mekkora sz@rházik, nem csinálnak semmit, semmi hasznuk nincs, meg lesz@rják a gazdájukat. Sőt amikor mutatok valami képet neten macskáról, rögtön azt mondja, hogy "fújj ronda dögök". Gyakran rájátszik a reakcióra, csak hogy bosszantson engem. Arról is beszéltem vele, hogy majd egyszer, ha összeköltözünk, biztosan lesz nálunk cica, de ő erről hallani sem akar, váltig állítja, hogy nálunk aztán nem lesz macska, mert ő nem fogja eltűrni, maximum az udvaron. Erősen kutyafanatikus egyébként, én nem vagyok az, de mégsem mondok semmi rosszat rájuk, csak hogy provokáljam őt.

Viszont ma történt egy olyasmi eset, hogy chaten elküldött nekem egy olyan videót, hogy az egyik haverja fogja a macskát, majd jól elhajítja kb 10 méterre. Macskaimádóként alaposan kiverte nálam a biztosítékot, hogy hogy képzelte, hogy egyrészt nekem ilyet elküld, másrészt még szórakozott is a videón, hogy kínozzák azt a szegény macskát. Indulatos hangulatomban leírtam, hogy egy nem normális idióta, aki nem tud gondolkozni, hogy nekem ilyen videókat még véletlen se küldjön, aztán erre a reakció az volt, hogy "imádom, hogy ennyire szeretsz". Nagyon felidegesített, hogy ilyen szinten utálja a macskákat, hogy ilyen dolgokon szórakoznak, és legszivesebben kitekerném annak is a nyakát aki csinálta, meg aki még terjeszti is. Azóta is haragszok rá, és elgondolkodtam, hogy ha nem fogja fel, hogy nekem ezek a dolgok felkavaróak, és akaratból elküldi provokálás miatt, és nyilván nem fog megváltozni, hogy szeresse a macskákat, jobbnak gondolom, ha külön utakon folytatjuk. Szerintetek? Ti szakítanátok ilyen miatt?


2022. júl. 10. 02:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

lerövidítve a kisregényt:

van valami, amiről nem tudod elképzelni, hogy ne legyen része az életednek

és amiről ő nem tudja elképzelni, hogy része legyen az életednek

igen, ez esetben külön utakon folytatnám.

úgy meg főleg, hogy emellett ráadásul eléggé kétes a srác értékrend és érzékenység szempontjából

2022. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen ha neked ez fontos....
2022. júl. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Először csak azt gondoltam, hogy egy nagyon tuskó h.gyerek. De így a kérdés végére azért elég egyértelmű, hogy beteges. Komolyan! Azon szórakozni, hogy egy ártatlan lény szenved? Mindegy, milyen állatról/emberről stb van szó, szerintem ez gusztustalan és gyomorforgató. Az ilyet messziről kerülni kell, mert belülről rohad!

Kérdező, már az is elég ok lenne a szakításra, hogy "csak" szándékosan provokál, de így, hogy nyiltan élvezkedik egy állat kínzásán, szerintem nagyon hamar szabadulj meg tőle! Keményen, határozottan, a porig alázva.

És, ha olyan vészes a videó, hogy azt látod, a macska nem bírta a dobást, mutasd meg a rendőrségen és tegyél feljelentést állatkínzásért. Esetleg kérj segítséget állatvédőktől, ha bizonytalan vagy vagy félsz.

2022. júl. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Igen, de nem azért, mert nem macskás, hanem mert egy nagyra nőtt gyerek.
2022. júl. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Én nemcsak a szakításon agyalnék, hanem azon is, hogy hogyan vigyem le a földre, hogy jól meg tudjam rúgdosni. Undorító, igazi utolsó, undorító nyomorék lehet lelkileg. Fogadni mernék, hogy azért kutyabolond, mert egy nárcisztikus, pszichopata phasz, aki még a háziállatától is rajongást, engedelmeskedést vár.

Félre ne értsetek, nem általánosságban szidom a kutyásokat, csak azokra mondok ilyet, aki kutyabolond ÉS mellé olyan ember, aki más állatot képes kínozni/akár csak tud röhögni azon, ha más teszi.

Én macskás vagyok, nem szeretem általában a kutyákat (van kivétel), van sok kutya, aki kifejezetten ellenszenves, de soha nem bántanék kutyát, és ha kutyáról látnék olyan videót, amin kínozzák, akkor rohadtul felzaklatna. Volt olyan, amin még sírtam is. :(

Olyan embert, aki akár minimális távolságra van az emberi hulladéktól, felzaklat bármilyen állat bántalmazása.

2022. júl. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Párom nem bírja a macskákat. Se a jellemüket, se a tényt, hogy vannak a világon. Ennek ellenére soha nem láttam kínozni az állatot, vagy azon örömködni, hogy más kínozza. Sőt, mivel van két benti (!) macskám és összeköltöztünk, mostmár neki is van két benti macskája. Sok vita volt, sokmindent még mindig nehezen viseli, de szereti ezt a két konkrét macskát. Egyenlőre ott tartunk, hogy, soha nem szeretne többet macskát, de az évek alatt, talán ez is alakul. Mindenesetre, rengeteget elmond egy emberről, hogyan viselkedik egy állattal, vagy, hogyan reagál, ha bántják. A párod bőven bemutatta a bizonyítványát. Ha ezekután vele maradsz....
2022. júl. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki élvezi, hogy állatokat kinoznak, azzal rengeteg ellentéteink lennének. Szerintem nincs jövőtök, de ezt te is tudod.
2022. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem is kérdés. Az olyan ember, akiből boldogságot vált ki az, hogy egy élőlényt lát szenvedni nem normális. Ne csak azért akarj vele szakítani, mert később nem akar macskát. Neki valami nem stimmel a fejében, nagyon gyorsan szabadulj meg tőle!

A haverját meg simán feljelenthetnéd állatkínzásért, még videó is van róla. Én a helyedben ezt tenném.

2022. júl. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Amugy azt vagod, hogy itt nem arrol van szo, hogy jaj, nem szereti a cicakat, hanem arrol, hogy csavoka kb. egy idiota pszichopata, akinek tetszik egy artatlan leny szenvedese? Ha kutya, ha macska, ha aranyhorcsog lenne azon a videon, tobbet szoba se allnek az illetovel.
2022. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

A hülye zsák és hozzá a hülye folt...egyikőtöknek sem kellene semmilyen állat, elég lenne egy kaktusz.

Fogadd el párodat, összeilletek:)

2022. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!